Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Ja mam do 150 ustawienia petarda[emoji137] Sent from my MI PAD using Tapatalk
 3. Dziś
 4. To może ja zacznę
 5. Ja na T 150 jeżdżę na tych od Arsenala. Trochę mało tarki czuć ale jest spoko i narazie nic nie zmieniam bo nie ma czasu tyle ludzi jezdzi:) Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 6. Ciekawe co by było po zastosowaniu takiego huba ?
 7. Na początku trzeba zaznaczyć jedno. FFB na pc zachowuje się zupełnie inaczej niż na konsoli, więc ustawienia nie są uniwersalne. U mnie na ps4 to wygląda tak: Przy zmianie fury zmieniam tylko gain.
 8. Założyłem ten temat byśmy mogli sobie nawzajem pomagać ogarniać ten nowy symulator. Tylko proszę, bez marudzenia tu o błędach i niedoróbkach. O tym można zrobić osobny temat. Marudzenie dla samego marudzenia niech admini wywalają. Jeśli ktoś ma sposób na zaradzenie sobie z jakimś błędem w grze to ok. Nie napisze tutaj. Ja na początek zapodam moje ustawienia Force Feedback dla kierownicy T300. Na razie eksperymentalne i cały czas w tuningu ale całkiem przyjemnie się jeździ. Moją T300 musiałem bezpośrednio do konsoli podłączyć bo gra nie widziała jest przez USB Hub. Dla posiadaczy T500. Podobno są problemy z kierownicą gdy jest podpięta do prawego portu USB w PS4. Gra widzi kierownicę jako pada i brak Force Feedback. Podłączenie do lewego portu ma rozwiązywać problem.
 9. Gelu ty dla mnie zawsze sercem.. Sent from my MI 5 using Tapatalk
 10. U mnie są jeszcze trzy inne bugi. Wszystkie na razie w karierze, multi nie ruszałem. Pierwszy to skrzywiające się zawieszenie przy minimalnym kontakcie z otoczeniem (nawet tymi banerami reklamowymi). Co śmieszniejsze kontakt z innymi samochodami nic takiego nie powoduje. Drugi to dziwnie ustawione kary za cięcia. W jedynce o ile nie wyjechało się 4 kołami poza tor przy cięciu nie było większych problemów, podobnie przy wyjściu za szeroko. Tu niestety pojawia się komunikat o konieczności zwolnienia bo kara. Trzeci pojawia się przy wyprzedzaniu po zewnętrznej i jak przeciwnik w nas wjedzie. Komunikat o konieczności oddania mu pozycji (xD).
 11. Error dla mnie zawsze będziesz członkiem Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka Zarządu:) Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 12. Jak wystarczająco szczerbaty zamoczy suchary to też da radę Swoją drogą to dziwne, że tak mało ludzi zostaje...
 13. Niestety dopiero po 20 tej mam neta nie mogę filmiku przesłać :(
 14. Wiemy że byś chciał nam wszystko jak na tacy wyłożyć ale Ci zabronili. Startu jednak nie zabronili, a jakoś Twojego czasu z eliminacji brak :( Ja rozumiem, że Pc2 i że się niektórzy napalili jak szczerbaty na suchary ale kończmy cośmy zaczęli, a potem bawmy się w nowe.
 15. Serce sie kraja jak robicie sobie ja ja... Ja gdybym mogl to oddal bym wam serce albo gwiazdke z niebo... no ale nie moge...:/ Serce me krwawi i placze cichutkow w kaciku mojego lokum.. Prestiżowego nie mniej jednak...
 16. Errorowi płyta pękła hehe. Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 17. A co tak słabo z frekwencją ? Nawet Kaczego i Errora brak ? Czyżby pierwszy wrócił tylko po to żeby narobić zamieszania na forum, a drugi uniósł się honorem ? Coś to jakby mało profesjonalnie jak na zapowiedzi, wymagania stawiane uczestnikom i poczucie własnej wartości kolegów organizatorów
 18. Z tym skipem do końca sesji w Q to i w jedynce często się zdarzało. Dlatego zawsze dawałem x60, a nie skip.
 19. Jeżeli listę z kolejnością która jest na hudzie ustawi się na minimum zamiast full nasza pozycja jest pokazywana jako 99/99.
 20. 11:50 a tu ani lajkow ani komentarzy żadnych pod przejazdami... Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 21. 1:51,046 trzecie pomiarowe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 22. Nie ma ograniczeń co do platformy
 23. Goal line Technology by się przydal:) Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 24. Z racji tego, że na wakacjach mi się nudzi to siedzę trochę na forum gtplanet. Pojawiają się tam ciekawe reporty odnośnie błędów w grze. Tutaj powrzucam te, które są znane. 1. Replay nie odtwarza całego wyścigu, Pruszcza tylko nasz samochód, a cała reszta stoi na starcie... 2. Kolejny bug to ustawianie kierownicy jako pada przez co jest bardzo duża martwa strefa jak i ubogi ffb. 3. Niewidzialne sciany 4. Przy bliskim przejeździe obok boksów pojawia się na krótką chwilę informacja o zmniejszeniu swojej prędkości. 5. Uszkodzenia, które się nie naprawiaja po restarcie. 6. Jak szykujecie się na karierę i single Player to nie róbcie w kwalifikacjach : skip to the end of the session. Powoduje to, że nasz czas lepszy od AI o 3-4s I tak zostanie wrzucony gdzieś w połowie stawki. 7. Jeżeli listę z kolejnością która jest na hudzie ustawi się na minimum zamiast full, nasza pozycja jest pokazywana jako 99/99. 8. Setupy I zmiany w nich się nie nadpisują na poszczególnych torach. Wiadomo, że patch 1.04 jest w drodze i ma on usunąć te problemy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak macie jeszcze jakieś spostrzeżenia to dajcie znać. Będę listę aktualizować. Ps: sprawdźcie jakie macie wersje gry na konsoli. Dziś zauważyłem, że @sebawsma ciągle wersję 1.00, a podobno 1.03 już wyszła.
 1. Pokaż więcej aktywności