GTPL_oldboy1957

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

124 Excellent

1 obserwujący

O GTPL_oldboy1957

 • Ranga
  Professional license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Świętochłowice
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Inna
 1. Taki fajny wyścig, a ja na wakacjach w Bieszczadach. Pozdrowienia z Pszczelin panowie i dobrej zabawy życzę
 2. Na razie pewne jest to, że pozamiata kasę i nic więcej. Co do reszty, to pożyjemy, zobaczymy
 3. Taka przerwa to chyba nie najlepszy pomysł. Ludziska się rozlezą i trudno ich będzie do kupy pozbierać. Co do PC2 to też się nie napalam i nie rzucę się zaraz po premierze.
 4. Kaczorku, wszystkie informacje powinny być tu, a nie na jakimś tam czacie, bo przebijanie się tam przez zalew treści wszelakiej to porażka jest. Tu jest wszystko na miejscu i czytelne, jeśli jest. A Maksio to jakiś pechowy jest, Za co się nie złapie to się impreza sypie. Nie wiem z czego to wynika ale takie są fakty. A swoją drogą Kaczorku, to urwana noga nie jest przeszkodą aby ogarniać wszystko na forum i nawet pokój można postawić bez nóg W przyszłym tygodniu w sobotę jest SGP w Cardiff, więc mogę na 22.00 nie zdążyć. Niedziela była by lepsza.
 5. Ja też żadnego zapisu nie widziałem, a śledzę na bieżąco. Gdybym widział, to bym się zapisał. W razie co, jestem gotowy. Od tygodnia !!! A zresztą co to za przygotowanie wyścigu ? Ani ilości okrążeń, ani pogody ? Jak tu się przygotować do startu ? Coś ta organizacja kuleje jak Kaczorka noga rozbolała, a Maks szuka chętnego do mycia jego bryczki. Ogarnijcie się trochę panowie organizatorzy
 6. Hahahaha Maksio, to, że raz wygrałeś z 60-cio latkiem na padzie uczącym się jazdy na ułomnym widoku i bez asyst nie oznacza, że będzie tak zawsze. W każdym razie będę się starał. Jedno jest pewne. Ani Porszaka ani niczego innego pucować Ci nie będę :D
 7. Mnie obojętne, byle nie wcześniej niż 21.30.
 8. A ja chciałem sobie dzisiaj obejrzeć powtórkę i ... szlag mnie trafił. To co się dzieje z powtórkami z Pcars, to jakaś parodia jest. W wyścigu po starcie jechałem cały czas na p3 za Pioniu i Tomaszanem, a na powtórce jadę na p2 za Mikosiem. Tomaszan stoi na polu startowym, a Pioniu zginął w tłumie i tyle go widzieli. Jeśli tego w Pc2 nie poprawią, to lepiej niech to w ogóle wywalą. A tu filmik, gdzie na P2 dzieją się cuda na starcie :D Graty dla Tomaszana i Pioniu. Byli nie do doścignięcia. Doman też miał super tempo ale gdzieś zginął po drodze. Dzięki za wczoraj i do następnego. Oby w lepszej frekwencji i bez technicznych cudów. Ps. Może w ramach relaksu przed snem pojawię się dziś o 22.00 na torze ale wcześniej na pewno nie.
 9. Lód, blokada i do boju Kaczy Szybkiego powrotu do zdrowia :)
 10. Nie będzie. Na finał DPŚ jest zamówiona pogoda taka, jak w Brnie Ja niestety przed tv i mam nadzieję, że skończy się przed 22.00.
 11. Ktoś coś trenował ? Dajcie jakieś czasu do porównania, żebym wiedział ile mnie pracy czeka żeby nie dać się zdublować.
 12. Oj, przepraszam Kaczorku, moja wina. Maksiu coś się tu eksponował, więc mi utkwiło, że to jego cyrk
 13. Dopisz mnie Maksiu. Porszak z nr. 10
 14. Graty dla podium, a specjalne dla Marty. Jazda w takim towarzystwie, to czysta przyjemność.
 15. Oj tam Kaczorku, na żartach się nie znasz ? A z drugiej strony, to na pytanie kolegi jednak nie odpowiedziałeś :D A prosiaka za chwilę wybiorę, tylko muszę znaleźć takiego z nitro :)