GTPL_oldboy1957

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez GTPL_oldboy1957

 1. Na razie pewne jest to, że pozamiata kasę i nic więcej. Co do reszty, to pożyjemy, zobaczymy
 2. Taka przerwa to chyba nie najlepszy pomysł. Ludziska się rozlezą i trudno ich będzie do kupy pozbierać. Co do PC2 to też się nie napalam i nie rzucę się zaraz po premierze.
 3. Kaczorku, wszystkie informacje powinny być tu, a nie na jakimś tam czacie, bo przebijanie się tam przez zalew treści wszelakiej to porażka jest. Tu jest wszystko na miejscu i czytelne, jeśli jest. A Maksio to jakiś pechowy jest, Za co się nie złapie to się impreza sypie. Nie wiem z czego to wynika ale takie są fakty. A swoją drogą Kaczorku, to urwana noga nie jest przeszkodą aby ogarniać wszystko na forum i nawet pokój można postawić bez nóg W przyszłym tygodniu w sobotę jest SGP w Cardiff, więc mogę na 22.00 nie zdążyć. Niedziela była by lepsza.
 4. Ja też żadnego zapisu nie widziałem, a śledzę na bieżąco. Gdybym widział, to bym się zapisał. W razie co, jestem gotowy. Od tygodnia !!! A zresztą co to za przygotowanie wyścigu ? Ani ilości okrążeń, ani pogody ? Jak tu się przygotować do startu ? Coś ta organizacja kuleje jak Kaczorka noga rozbolała, a Maks szuka chętnego do mycia jego bryczki. Ogarnijcie się trochę panowie organizatorzy
 5. Hahahaha Maksio, to, że raz wygrałeś z 60-cio latkiem na padzie uczącym się jazdy na ułomnym widoku i bez asyst nie oznacza, że będzie tak zawsze. W każdym razie będę się starał. Jedno jest pewne. Ani Porszaka ani niczego innego pucować Ci nie będę :D
 6. Mnie obojętne, byle nie wcześniej niż 21.30.
 7. A ja chciałem sobie dzisiaj obejrzeć powtórkę i ... szlag mnie trafił. To co się dzieje z powtórkami z Pcars, to jakaś parodia jest. W wyścigu po starcie jechałem cały czas na p3 za Pioniu i Tomaszanem, a na powtórce jadę na p2 za Mikosiem. Tomaszan stoi na polu startowym, a Pioniu zginął w tłumie i tyle go widzieli. Jeśli tego w Pc2 nie poprawią, to lepiej niech to w ogóle wywalą. A tu filmik, gdzie na P2 dzieją się cuda na starcie :D Graty dla Tomaszana i Pioniu. Byli nie do doścignięcia. Doman też miał super tempo ale gdzieś zginął po drodze. Dzięki za wczoraj i do następnego. Oby w lepszej frekwencji i bez technicznych cudów. Ps. Może w ramach relaksu przed snem pojawię się dziś o 22.00 na torze ale wcześniej na pewno nie.
 8. Lód, blokada i do boju Kaczy Szybkiego powrotu do zdrowia :)
 9. Nie będzie. Na finał DPŚ jest zamówiona pogoda taka, jak w Brnie Ja niestety przed tv i mam nadzieję, że skończy się przed 22.00.
 10. Ktoś coś trenował ? Dajcie jakieś czasu do porównania, żebym wiedział ile mnie pracy czeka żeby nie dać się zdublować.
 11. Oj, przepraszam Kaczorku, moja wina. Maksiu coś się tu eksponował, więc mi utkwiło, że to jego cyrk
 12. Dopisz mnie Maksiu. Porszak z nr. 10
 13. Graty dla podium, a specjalne dla Marty. Jazda w takim towarzystwie, to czysta przyjemność.
 14. Oj tam Kaczorku, na żartach się nie znasz ? A z drugiej strony, to na pytanie kolegi jednak nie odpowiedziałeś :D A prosiaka za chwilę wybiorę, tylko muszę znaleźć takiego z nitro :)
 15. Oj Pioniu, nie drażnij lwa takimi pytaniami, bo przez przypadek możesz jakiś krótkoterminowy ban zaliczyć
 16. Dzięki Bart ale pudła nie ma, bo zapomniałeś o Tomaszanie. Marta była bliziutko i gdyby nie ten bączek, to zamiast 93 mogło wpaść 100 pkt za R2, a wtedy ... :)
 17. Errorku, jeśli miałoby być "aptekarstwo", to za R2 ode mnie dostałbyś coś w okolicy 10 kar, a i bez "aptekarstwa" zasłużyłbyś na co najmniej kilka :D A tu kilka punktów CRC pod które byś się łapał: CC-1 Jeżeli dojdzie do kontaktu między pojazdami, który nie wykluczy żadnego z nich z wyścigu, ale pozwoli sprawcy zdarzenia na zyskanie pozycji względem poszkodowanego, sprawca powinien ustąpić poszkodowanemu i umożliwić mu powrót na pozycję, którą zajmował przed zdarzeniem. Sprawca powinien to uczynić nawet, jeśli oznaczałoby to przepuszczenie innych pojazdów niebiorących udziału w zdarzeniu, a więc i utratę pozycji. CR-1 Aby mieć prawo do wewnętrznej strony zakrętu, musisz przed jego początkiem wypracować istotny overlap (pozycję do ataku) w stosunku do samochodu przed Tobą. RT-1 Kierowca powracający na tor ma obowiązek zminimalizowania zagrożenia, jakie może stanowić dla innych pojazdów. RT-3 Samochody na torze mają pierwszeństwo ponad pojazdami nań powracającymi. W razie spowodowania wypadku podczas powrotu na trasę, możesz mieć niewielkie prawo do obrony. Jeżeli opuścisz trasę, tracisz wszystkie prawa, nawet jeśli opuściłeś ją nie z własnej winy. RA-1 Obowiązkiem kierowcy jadącego z tyłu jest, podjęcie wszelkich działań, ostrożności i odpowiedzialności, by nie wjechać w samochód z przodu. Dobrze, że to nie ja jestem sędzią
 18. A ja jeszcze chciałem przeprosić Errorka za wkręcenie go w popsucie mi kwalifikacyjnego kółka. Po sprawdzeniu okazało się, że to był Starzi :) Takie małe te napisy z nickami, że w czasie jazdy można się pomylić :D
 19. Była szansa na maxa na Le Mans ale drugie pomiarowe na kwali postanowił mi zepsuć Errorek, a w R2 zaliczyłem bączka w szykanie i straciłem jakieś 10 sek. no i Chris odjechał. W R1 dobry start ale na zimnych oponach ledwo zmieściłem się w szykanie Dunlopa. Na szczęście miałem trochę przewagi i udało się nikomu nie przeszkodzić i nie stracić pozycji. Potem ucieczka przed Tomaszanem i bez większych emocji meta na P1. W R2 udało się dość szybko, choć trochę przez przypadek, dojechać na P2 ale gdy już miałem Chrisa w zasięgu smrodu jego spalin, przydarzył mi się bączek i strata wzrosła do 12 sek. a nad trzecim Topru zostało około 5 sek. Na piątym kółku zjazd do boksu i wyjazd tuż za Tomaszanem, który zupełnie nie wiem skąd się tam wziął. Myślałem, że jest dopiero przed zjazdem ale Tomasz był już po. Dzięki temu była super walka o P2. On miał chyba mniejszy docisk i na prostych nie mogłem go wyprzedzić nawet w drafcie, za to w zakrętach byłem szybszy ale miejsca na wyprzedzanie nie było. W końcu jednak popełnił mały błąd na wyjściu z Mulsanne, co pozwoliło mi na udany atak w Indianapolis. A że Tomaszowi kończyły się opony, więc już nie nawiązał walki. Zwycięstwo i P2 plus 2 x best lap to niezłe zakończenie sezonu i tylko żałuję, że nie wpadłem do was wcześniej. Graty dla pudeł i dzięki wszystkim za wspólne ściganie. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać do wydania PC2, bo wrzesień, to tylko zapowiedź, a ostateczny termin może się opóźnić. Więc liczę na jakieś wyścigi do tego czasu żeby nie wyjść z wprawy. Na razie planuje spróbować extremy u Maksia, więc od dziś zabieram się za ustawianie porszaka. Największy problem sprawi mi brak ABS-u, bo jednak pad pod tym względem jest trochę ułomny. Ale nic to. Bój się Maksiu. Nadchodzę.
 20. No przecież ja mam zawsze racje. Zapomniałeś ?
 21. Chcę przeprosić tych z którymi wczoraj trenowałem za to, że tak szybko i bez słowa wyszedłem. Mówiłem wcześniej Starziemu, że muszę jechać po żonę i po drugim telefonie którego nie odebrałem, rzuciłem wszystko najszybciej jak się dało i ratując życie poleciałem do auta
 22. Kubuś to spoko gość i w ciemno można go wpuszczać. Sporo gumy razem spaliliśmy w GT :) Jeśli tylko będzie miejsce w pokoju, to chętnie zobaczę Kubę na torze w Pcars, bo jeszcze nie miałem okazji.
 23. Widzę, że znowu zaczyna się dyskusja czy tam można przyciąć lub gdzie indziej wyjechać Z tego co pamiętam, organizatorzy zdania nie zmienili i granice toru wyznaczają białe linie, tak ciągłe, jak i przerywane, jeśli są ostatnimi pomiędzy asfaltem, a krawężnikami, poboczem lub bandami. I tych linii nie wolno przekraczać więcej niż dwoma kołami. Również fakt, że w realu w różnych miejscach jeździ się za tymi liniami, nie ma dla organizatorów znaczenia, bo tu nie real tylko gra na określonych z góry zasadach. I dobrze, tak ma być. Dla mnie sytuacja jest jasna i tego się trzymam. A że czasem trudno się w torze utrzymać, to inna sprawa ale można temu zapobiec wchodząc weń lepiej lub wolniej Mój SLS na prostych dochodzi do 309 km/h. Jadąc w limicie toru średni czas kwalifikacyjny to 3.52,500, a best lap 3.51,600. Tempo wyścigowe, z racje ostrożności, to 3.53,500. Docisk 0/8, kąty pochylenia przód 2,5, tył 0,0.
 24. Bo na 0/0 prędkość jest taka sama i tylko nad dupą nie da się zapanować :D