Khasius

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

O Khasius

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mysłowice
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Oj to chyba zjazd do boksu w R1 będzie konieczny.
 2. Ile okrążeń lecimy tak w ogóle? Bo mi oponki trochę żre.
 3. Możesz dopisać, chętnie pojadę. Wieczorem tylko ogarnę malowanie i dodam posta w zapisach.
 4. No ja wczoraj polatałem godzinkę jakoś, żeby tylko poznać tor i w ostatnich kółkach średnia na okrążenie wychodziła mi 1:16.5-1:16.8 z małymi błędami i asekuracyjnym przejeżdżaniem padu zakrętów. Na ustawieniach jakie mam powinienem do niskiego 1:15 zejść tylko jeszcze trzeba nad dociskiem popracować i nauczyć się używać DRS. Chyba nadam się na niedzielny wyścig.
 5. Ktos cos latal i ma jakies orientacyjne czasy?
 6. Mój pierwszy weekend w miarę udany. Q na P4 z dziwnym wynikiem. Po pierwszym wyjeździe na tor w tabeli widniał wynik 2:16.9 (czyli taki jaki był zrobiony). Po drugim wyjeździe na tor mój czas w tabeli podało jako 2:18.2 (tak jakby się pierwszy anulował). Nie wiem skąd to nadpisanie wyniku, pewnie coś namieszałem, albo jeszcze nie ogarniam co jak działa. W każdym razie różnica tylko jednej pozycji, więc nie ma co się przejmować. R1 start spokojny, co by nie namieszać, mijam eau rouge i widzę jak Pioniu całuje ścianę. Parę zakrętów później wyprzedzam topru i dalej cały wyścig nudna, stabilna jazda na P2. R2 start również w miarę spokojny i po paru zakrętach przeskakuję do przodu. W między czasie opuścił nas cornworld. Do 3 kółka jedziemy w grupce 4/5 aut. Zbliżam się do Pioniu i w zakręcie przed T2 ładuję mu się w tyłek. (nie sądziłem, że tak wcześnie można tam zacząć hamować) W konsekwencji wynosi go z zakrętu, ale wyglądało, że się obroni. Niestety chyba piach nie był dla niego łaskawy i zaliczył bączka. Kara się należy. Po kontakcie coś mi się z autem stało i musiałem wjechać do boksu. Wymieniłem opony, naprawiłem co trzeba, ale oczywiście zalałem za mało paliwa i po wyjeździe z boksu już wiedziałem, że wyląduje tam ponownie. Jechałem sobie spokojnie, starając się trzymać dobre tempo. Dzięki takiej jeździe wszyscy kolejni, którzy zjeżdżali do boksów, lądowali za mną. Na 3 okrążenia przed końcem utrzymywałem P1 z zapasem ok. 7sec. Niestety czas było zjechać do boksu i dolać paliwa. Opony ledwo zipały, ale stwierdziłem, że mniej czasu stracę na ślizganiu się w starych, niż wymianie na nówki. (czy słusznie, nie wiem ) Wracam na tor na P3 tuż za Pioniu. Szans na walkę nie ma, bo opony się skończyły. Walczę więc samotnie z utrzymaniem na torze z bezpieczną, 30+sec przewagą nad popiolkiem. Walka wygrana, P3 zdobyte na felgach. Szkoda tylko, że mi się powtórka nie zapisała, bo parę razy ktoś się do mnie tulił, w sumie bez jakiś większych konsekwencji, ale chętnie bym zobaczył kto komu miejsca nie zostawił.
 7. Dzięki wielkie, pododawalem kilku z was juz do znajomych. Samochód poproszę BMW Z4 GT3 #99 jak dobrze pamiętam. :-)
 8. Witam, Czy dałoby radę do Was dołączyć i trochę pojeździć? Niedawno dorwałem PCars i kierownicę, no i fajnie by było pojeździć z ogarniętymi ludźmi i czegoś się nauczyć. (Nawet same treningi, jakbym się nie nadawał do wyścigu ) Oczywiście nie ogarniam za bardzo ustawień, ale nie powinno być tak źle. Czas na jeżdżenie mam zazwyczaj po ok 20:30.
 9. Jeszcze w Auchanie jest Pro z Horizonem za 1698zl.