Khasius

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

49 Excellent

O Khasius

 • Ranga
  Semi Pro license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mysłowice
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Pewnie nia pizles po wywaleniu z zarzadu
 2. Ostatnie zdanie to nie cel tej zmiany, tylko alternatywa do siedzenia 10-15min w lobby.
 3. Dopiero narzekali na spam, a sami teraz spamuja... Co do ligi, to czy można prosić o zakładanie pokoju na wyścig z 30min (czy tam 15min) treningu i na spokojnie w tym czasie dołączać osoby? To zapraszanie na szybko 15-10min przed wyścigiem i potem czekanie w lobby do godziny zero, jakieś takie nudne jest. Zawsze można by było coś tam jeszcze pomajstrować w setupie, albo coś pojeździć.
 4. Wybacz Martuś za ten road block, miałem nadzieje, że nikt się na mnie nie nadzieje, niestety trafiło akurat na ciebie...
 5. Z racji, że mój post z wnioskiem został bezczelnie wywalony, ponawiam wniosek o ukaranie za włączony przez cały wyścig HS dla Szoguna w R1 i Gelunino w R2.
 6. Ty Error coś masz z tym klepaniem po tyłku, co osobiście też oczułem kilka razy, ale nie wnikam. U mnie szału nie było, kwali średnio poszło, ale P7 wpadło. R1. Start to jedna wielka masakra, ale na szczęście znalazłem sobie korytarz i przebiłem się od razu na P3. Niestety, po demolce na starcie część osób zaczęła rozmawiać, co skończyło się u mnie przestrzeleniem paru zakrętów, zwiedzaniem pobocza i stratą paru pozycji. Niestety ucierpiały też opony, które zeszły mi po pierwszym kółku do prawie 50%. Trzeba było trochę ostrożniej jechać, ale udało się tam jeszcze kogoś wyprzedzić i ostatecznie skończyłem na P5. R2. Pierwszy zakręt i bączek. Oczywiście spadek na ostatnie miejsce i gonienie reszty. Coś tam udało się odrobić, ale z wyprzedzaniem nie szło tak dobrze. Ostatecznie skończyło się na P8.
 7. Filnandia wlasnie skonczona, biore sie za Szwecje. Edit. Szwecja tez.
 8. Ja za bardzo czasu nie miałem, ale po 19:00 siadam na sucho i do 21:00 powinienem się wyrobić. (albo wcześniej, jak za bardzo się uszkodzę )
 9. Tutaj bym powiedział, że Ginetta jest na straconej pozycji w stosunku do Mustanga i Astona. Jednak ta różnica prędkości na prostej...
 10. Ja tam nie wiem jak jest, ale w mojej ginecie ABS nie dziala. Czy wlacze to wspomaganie czy nie, roznicy nie ma. Zreszta nawet jakis komunikat wyskakuje jak sie chce to wlaczyc recznie w trakcie jazdy, ze ABS niedostepny. Z TC nie pamietam.
 11. Trochę bez sensu jakby był wymóg jazdy do końca, przecież zawsze pierwsze kółko możesz pojechać wolniej i nie zdążysz trzeciego nawet zacząć. Wtedy też lejesz mniej paliwa. Wszystko to kwestia tego ile kto chce wyrobić pomiarowych kółek.
 12. Ja tam też nie widzę konieczności zmieniania tego. Specjalnie dojeżdżać ostatnim w R1, żeby startować w R2 z P1? Przecież to strata punktów. Zresztą i stres większy, bo ciągle musisz w lusterka patrzeć, więc w sumie wątpliwa nagroda.