Bart-as

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Excellent

O Bart-as

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. To ja się nie znam, ale wiesz o co mi chodzi? Że w jajo nas robią To Sony wpuszcza producentów gier z nieprzygotowanym onlinem i to Sony bierze odpowiedzialność tak samo jak bierze od nas kasę.
 2. Też jestem pod pozytywnym wrażeniem jazdy Mimo że przejechałem tylko 1/3 wyścigu i musiałem się ewakuować, bo lekko wypchnąłem kogoś w niebieskiej furze i został wykręcony bąk Zabrakło mi odwagi żeby zostać do końca. Sorry. Sam wyścig emocjonujący, ostry i wymagający. Miałem pojedynki ze starymi znajomymi Killroyem i Gustawem. Super
 3. To nieźle Pisałem wcześniej że mnie też wywala z wdarzeń specjalnych do systemu PS4. Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim? Że PSN jest płatne dla PS4, a nie darmowe jak dla PS3. Mimo że płacimy kasę to problemów jest więcej niż wcześniej, zamiast na odwrót. Takie czasy
 4. Sieniu jakie to były problemy że trzeba było zmienić fajny Brands na nędzny i nudny Nurb Sprint?
 5. Nie, jadę GT3 do końca. A z czatów wyszedłem, bo w..... mnie ta ilość wiadomości co chwilę przychodząca. Tutaj na forum jest kalendarz, lista, zapisy, regulamin, zmiany, dyskusja i mi w zupełności to wystarczy.
 6. Pytanie Med czy to jest poważniej? Przydałby się jeden "laczek" dla wszystkich samochodów drogowych, żeby spokojnie można było zrobić multi tak jak lubimy No nic będziesz musiał trochę potestować Jeden tor, 5 okr., czasy, tabelka... i gotowe Jak coś będziesz organizował to koniecznie daj znać. Żeby mi nie umknęło
 7. Hehe to była tylko propozycja Mi chodziło o uniknięcie problemów wynikających z lagów i bugów, tak jak to opisał Oldboy powyżej, a nie żeby wkładać kij w mrowisko. Spoko jedziemy dalej, bo już do końca GT3 mało pozostało i nie ma nad czym się rozwodzić. Oczywiście też jestem fanem startu ze świateł, ale żeby to było ekscytujące przeżycie to muszą być spełnione pewne warunki.
 8. Cześć Med Myślę że to są zupełnie inne rodzaje mieszanek z odniesieniem do rzeczywistowści. Ferrari chyba korzysta z Pirelli? Znając problemy LaFerrari z trakcją to na pewno są to opony zaprojektowane specjalnie dla tego samochodu i sporo się różnią od tych dla 458, 488. Chyba Ci chodzi o to żeby była możliwość wyboru dla samochodów drogowych takich samych opon jak w GT? ==================== Jechałem wczoraj 235i Racing na Brands Hatch i muszę przyznać było super. Tor jest o wiele "łagodniejszy" niż w PC. W PC jest "ostrzej" na tarkach, spadkach itd. Ogólnie tu i tu mi się bardzo podoba, ale zupełnie inne szkoły W AC jazda jest jeszcze bardziej intuicyjna w porównaniu do PC, a reakcja samochodu na kontry jest błyskawiczna i bardzo precyzyjna. Ciekawe jak wypadnie test? Od wczoraj nie mogę się dostać do Specjalnych Wydarzeń Wchodzę i mnie wyrzuca do systemu PS4. Zgłosiłem do Sony.
 9. Tak, tak miałem na myśli ten nasz lotny z jednym okrążeniem formującym jak w R2. Kwalifikacje do R1 oczywiście pozostają.
 10. Oglądałem jeszcze raz swój start do R1 i kurde masakra co się działo. U mnie jest widoczny lag po starcie tak jakby GabRielo stał w miejscu, a na filmie Sienia rusza normalnie. Wystraszyłem się i chciałem ominąć trawą. Wracając na tor narożnikiem trącam Kupczyka i na dzień dobry ma po wyścigu, bo kręci bączka Może warto zastanowić się nad lotnymi startami w obu wyścigach? Przez czas trwania okrążenia formującego wszystko się układa i można normalnie zacząć, a nie od razu kończyć bez niczyjej winy... ewentualnie wina internetu Za dużo przypadkowości poczas startu do pierwszego wyścigu jest zazwyczaj. Lądowanie Oldboya na P1 w wyścigu na Silverstone to już klasyka
 11. Gratulacje dla najlepszych. Przepraszam Martusia za wpakowanie się w bok. Totalnie zawaliłem sprawę i za późno zacząłem hamować. Oddałem pozycję, ale składaj protest, bo przeze mnie straciłaś kilka miejsc Error w W2 myślałem że mnie uderzyłeś w tył, ale byłem w błędzie. Atak był ok, więc ja nie mam żadnych pretensji. Chyba że Ty masz? Nie widziałem Cię z boku. Do zobaczenia za 4 tygodnie, bo za 2 nie jadę. Może zaczną się bardziej kręte tory, bo na tych z długimi prostymi Cadillaczek szybkościowo nie domaga
 12. Bart-as ============ 4 koła poza torem? A dlaczego nie dwa? Co to jest "Limit kwalifikacyjny"? Dlaczego została usunięta dyskusja nt. Ligi w AC?
 13. Max nie lubię Cię, ale nie wypada Ci nie pogratulować imponujących kwalifikacji i pewnego zwycięstwa w pierwszym wyścigu tej bardzo fajnej serii. Powodzenia ============= Z innej beczki. Dlaczego miałby być restart wyścigu? Jak przyczyna, bo ja nie widzę takiej na filmie Errora? Pytam, bo jeżdżę z Wami od niedawna i od "wielkiego dzwonu" i chciałbym poznać Wasze "tradycje" Z góry dzięki za odpowiedź.
 14. Wprowadzamy 1 pkt za BL i PP (osoba z BL z calej grupy naszej, tak samo PP). Mam pytanie dot. regulaminu i zasad punktowania - powyższy cytat. Dlaczego za BL i PP w pokojach B i C nie dostaje się dodatkowych punktów, tylko w A? Przecież w każdym lobby (A, B i C) warunki są teoretycznie podobne, a w praktyce są zupełnie inne. Ekstrasy za BL i PP za każde lobby powinny być doliczane osobno.