xJacolx

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

O xJacolx

 • Ranga
  Semi Pro license
 1. Uuuuu coś czuję, że to będzie udany wyścig. Trochę potrenowałem z manualem. Powiem szczerze....to auto jest nieobliczalne:D Ile byś nie zrobił okrążeń i tak w pewnym momencie odpali turbine na zakręcie i pozamiatane.
 2. To uzgadniajcie szybko. Ale wtedy blokada setupu. Trzeba trochę w końcu potrenować tyle, że teraz nie wiem czym
 3. to nie ma co się wygłupiać i jechać we 4. Przekładamy?
 4. Angela nie ma Mariusza nie ma Piotrka nie ma......Może przełożymy wyścig na kolejny tydzień w takim razie?
 5. Witam:) Niby jest już pCars na Facebook-u, ale może coś z tego będzie. Zachęcam abyś dołączył do ligi:) Kolejna osoba się przyda. Pozdrawiam.
 6. xJacolx Ginetta G55 (zmieniam z Forda) Malowanie Komorowski Corsa #10 Komo Corse #10 słownik zabił posta
 7. I jak tam Panowie z tą ligą????Albo może chociaż jakiś fun race na początek?!
 8. xJacolx Ford Mustang BOSS 302R1 Malowanie uzupełnie
 9. Ja także chętny....Ale widzę, że nie zbierzemy stawki:)
 10. No oczywiście obowiązkowy. Ale z niższym zużyciem bedzie kwestia zmiany opon do przemyślenia.
 11. Panowie...Naszła mnie taka myśl. Ustawiamy zużycie opon x2 przy ponad 20 okrążeniach. Daje to w sumie mniej możliwości ustawienia sobie planu na wyścig. Nawet jadąc bardzo zachowawczo nie dość, że tracimy sekundy na okrążeniach, to przy takich odległościach pewne jest starcie bieżnika do gołego. Natomiast więcej możliwośći będzie przy zużyciu x1. Wtedy naprawde jazda ostrożna może mieć sens. Jeśli komuś się uda nie zmieniać opon to straci na okrążeniu ale zyska w picie. Oczywiście pit obowiązkowy. Wczoraj jechałem po willow Fordem. Jest ta sama sytuacja co w dtm. Po 4-5 okrazeniach lewa przednia poniżej połowy. To nawet nijak się ma do naszej jazdy symulacyjnej. Nie sądzę by w realu, gdzie jadą podobną ilość okrążeń już po 5 martwili się o opony. Przemyślcie sprawe bo sądzę , że więcej pola do popisu daje ustawienie x1. Dzięki za uwagę:)....Pozdrawiam
 12. A może pojedziemy tą ligę na defaultowym setupie. Właściwie nie całkiem...Można by zmieniać ciśnienia opon i hamulca. Reszta na fabrycznym setupie. Skoro Ginetta ma więcej ustawień itp to może jest jakieś rozwiązanie. A po drugie można jeden sezon pojechać na zablokowanym. Widzę , że ludzie i tak teraz jakoś mniej czasu mają na pCars.
 13. 8. xJacolx Oczywiście jeśli odeślą pedały...Pedały:/
 14. Lista zapisanych: 1.pcarsPOL kamil7199 pr0 2.pcarsPOl Mariusz33pl 3.pcarsPOL Tomessi (będę co 2 tyg) 4.Bejos27 5.Unicron 6.Gottober 7.Olek007hp 8.xJacolx