cieglo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Excellent

O cieglo

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Czuby
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Nieznana
 1. Dzięki za jazdę wczoraj chłopaki, za punkt odniesienia. Ostatni raz jechałem na tym torze w Renówce RS i ta prowadziła się bajecznie. W BMW mam pełne ręce roboty, nie jest zbyt stabilna i ciężko kręcić cokolwiek w Barcelonie (o dziwo w Spa jeździło się tym bardzo przewidywalnie i pewnie). Będę wdzięczny za sensowny set do Z4.
 2. No fakt, coś jest na rzeczy z tymi kolizjami. Kiedy kończyłem pierwsze okrążenie i wyjechałem na prostą startową, przed maską zaczął kręcić się chyba Sylwek. Wyhamowałem na nim i tylko czekałem aż zarobię o tych z tyłu. Dostałem co najmniej dwa razy a auto było dosłownie szargane i skończyłem prawie na bandzie (startując ze środka toru), dodatkowo w stronę przeciwną do kierunku jazdy. Jak piłeczka. W PCars pewnie zostalibyśmy wszyscy w miejscu, posklejani Paradoksalnie, nie wydaje mi się to (AC) nienaturalne ale różnica w stosunku do PCars uderzająca.
 3. Hehe ja myślę, że może to być świetna gra ale dla osób, którym wystarcza arcade. O ile kiedyś gotów byłem się kłócić z każdym kto nazwie GT grą arcadową o tyle teraz sam tak ją widzę. Widocznie świat gier wyścigowych - jak ogry i cebula - ma warstwy
 4. Pisałem to już w innym miejscu ale powtórzę: jeśli gra obroni się sama i nakręci zainteresowanie - może być alternatywą wartą rozważenia. Zawsze powtarzam, że podstawa to społeczność a zabawa jest tam gdzie ludzie (o zbliżonych gustach). Na papierze jednak (i po becie, którą porzuciłem) GTS wygląda licho i jakoś trudno mi wyobrazić sobie rozgrywkę w tak arcadowym modelu, nawet przy perfekcyjnie dopracowanej otoczce. Ale nigdy nie mów nigdy, może sam pierwszy postawisz tam nogę
 5. Podziwiam Was, naprawdę Tylko zrozumieć do końca nie mogę bo lansując niedorobione AC i proponując coś więcej niż tylko fun race (słuszna inicjatywa) rozmieniacie społeczność na drobne. To co z takim mozołem było budowane (tj. zbieranie paki do kilku równoległych lig w PCars) jest właśnie niweczone. AC ma tylko przyjemny model jazdy a to za mało. Pod każdym innym względem to PCars jest lepsze i pozwala na kontynuowanie zorganizowanego ścigania przy minimalnych problemach. Skończy się na tym, że na jedynej obecnie sensownej platformie do organizacji ligi (czytaj PCars) będzie znowu garstka chętnych, podobnie w AC. Trzymam kciuki za rozwój tej gry bo tak naprawdę zabawa jest tam gdzie ludzie. Obawiam się tylko, że do AC lgną teraz ludziska, którzy niekoniecznie wybierają lepszy produkt (bo AC nie da się tutaj obronić) tylko szukają odmiany na siłę. Tymczasem pozostając w PCars możemy spokojnie obserwować rozwój sytuacji w AC czy PCars2 (mamy w tym już doświadczenie ) i czekać na dogodny moment na zabranie majdanu na tą platformę, która będzie godna naszej ligi. I żeby nie było, po przemyśleniu wczorajszego ścigania, z chęcią będę brał udział w kolejnych fun race bo bawiłem się fajnie. Patrzę na to jednak bardziej jak na uzupełnienie, rozrywkę bez spinki w wolnych chwilach - bez mobilizacji ligowej. Tak już zupełnie na boku, przy wszystkich niedostatkach tej gry, uważam, że w zakresie szeroko pojętej obsługi wyścigu, oprawy, "raportowania", czytelności to właśnie GTS upokorzy wyżej wymienione tytuły. Choćby to może spowodować, że na pewnym etapie tego roku będziemy mieli trzy gry, które będą dzielić nasz skład osobowy. Jak sobie pomyślę, że zanim to wszystko się poukłada i uzyskamy stabilną sytuację, wejdzie nowy gracz (PCars2) i zabawa zacznie się na nowo...Brakuje mi tej stabilności właśnie. Dlaczego na PS3 mogłem jeździć dobrych kilka lat w GT6, skupiać się tylko na ściganiu a na nowej platformie - mimo wysypu gier - wszystko jest takie problematyczne?
 6. Po niespełnieniu w AC będę szukał pocieszenia w PCars Kto chętny na jutro na małe zapoznanie z Barceloną? Jeśli mi choroba nie przejdzie, jest duża szansa, że pojawię się w grze, można by zaliczyć jakiś trening.
 7. No i po testach Moje przemyślenia: - model jazdy - jestem pod wrażeniem. Autem jeździ się bardzo naturalnie, trzeba szanować gaz i hamulec, niby niewielka beemka ale frajdy co niemiara Akurat w tej klasie aut jeździ mi się lepiej niż w PCars. Troszkę odszczekuję to co pisałem na temat modelu ale też mam wrażenie, że gra nie jest do końca równa i przewidywalna jak PCars w każdej klasie; okaże się - zmagania z dołączeniem do pokoju...To nie powinno tak wyglądać, zdecydowanie. Puścili private room w wersji beta i teraz to testujemy. Taka prawda. To nie jest skończony produkt - oprawa gry - nie wiem, albo sobie nie radzę albo tak po prostu jest - w widoku z listą uczestników brakuje mi podglądu mapy. Pomijam też straty czasowe z dupy - wiadomo wszystko tylko nie naszą stratę/przewagę - podsumowanie na koniec - nic? Totalnie nic? Kończy się ściganie i nawet listy nie wyświetlą? Best lapy gdzie? - miodność spora, gra wciąga w jazdę i chce się jechać i jechać Biorąc wszystko powyższe pod uwagę - gra nie nadaje się do rozgrywki ligowej i tak jak pisałem wcześniej - można się rozejść, PCars ma się dobrze. Jeśli w AC poprawią pokoje oraz dodadzą elementy interfejsu/podsumowań (powtórek już nie wspominam) to myślę, że można przeprowadzić testy ponownie. W przeciwnym wypadku to tylko strata czasu, chyba, że ktoś sobie lubi takie fun race na innej platformie urządzać... Niemniej dzięki dzisiaj za ściganie, dawno się tak nie spociłem
 8. Ja pewnie będę wcześniej, z chęcią sprawdzę jak się tym lata. Jak wygląda tutaj dołączanie do pokoju? Zapkę można wysłać czy potrzebna wiedza o nazwie/haśle? PS. Widzę w ustawieniach, że pominięta jest sesja treningowa. Rozumiem, że to do zmiany i od razu na starcie na wpadniemy na Q.
 9. Komplet Fajnie Jaki plan na dzisiaj? Od razu jakaś pełna sesja trening/Q/wyścig czy po prostu pokręcimy się luźno na torze? Dobór auta też bardzo fajny, z tego co pamiętam właśnie w tego typu furach jeździło się najbardziej naturalnie, przystępnie.
 10. Zgadza się, na powtórkach widać wyraźny dystans ale auta się już "kleją" i jest bum. Przerabiałem to kiedyś z Topru i tam - gdyby opierać się tylko na powtórkach - sprawca był czysty
 11. U mnie szanse rosną, powinienem być. Dajcie tylko znać kto stawia pokój, kilka nowych nicków widzę i trzeba by się zawczasu dodać.
 12. O, to nie w niedzielę nawet te Lotusy. Odpadam. W piątki mam inne aktywności sportowe. Co do AC to zupełnie nie podzielam tego co pisze Gustaw. To w PCars jeździ mi się bardzo naturalnie, wiem czego się spodziewać po aucie, potrafię znaleźć granice możliwości swoich i auta. W AC nie zawsze mam pewność - fakt, że jeździ się przyjemnie ale żeby widzieć w tym inną jakość niż w PCars to już mocna przesada. Wykonanie laserowe? To chyba najbardziej przeceniany slogan w tej branży. Niewielu z nas było na torach, po których jeździmy i nie sądzę, że odwzorowanie co do milimetra może robić - w warunkach ligowych - JAKĄKOLWIEK różnicę dla graczy takich jak my. Ja tam specjalnej różnicy między Imolą w AC a w PCArs nie widziałem. Pewnie też niewielu jest w stanie opisać na czym polega technologia skanowania laserowego, czym różni się od innej - powiedzmy tradycyjnej - i dlaczego jest lepsza. Wg tego co się pisze różnica powinna być UDERZAJĄCA a wg mnie jest ŻADNA Grafika jest w tym wszystkim najmniej istotna.