SzczwanyGapa

Użytkownik-S
 • Ilość dodanej zawartości

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Excellent

O SzczwanyGapa

 • Ranga
  Semi Pro license

Informacje osobiste

 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ustawienia długości nagrania masz pod przyciskiem SHARE. Dostęp do menu zależy od tego, jak masz ustawioną "Funkcję przycisku SHARE": - Standard, czyli: Click - menu Click & hold - zrzut ekranu Double click - rozpoczęcie/zakończenie nagrywania - Łatwe zrzuty ekranu (IMHO najwygodniejszy sposób korzystania z funkcji SHARE): Click - zrzut ekranu Click & hold - menu Double click - rozpoczęcie/zakończenie nagrywania W menu wchodzisz w Ustawienia udostępniania i transmisji, gdzie możesz ustawić Funkcję przycisku SHARE, Długość klipu wideo i takie tam
 2. No oczywiście, że dzisiaj
 3. Chętnie bym spróbował swoich sił.
 4. Najmocniej przepraszam. Przeszło mi przez myśl, że powinienem wkleić wyniki, a nie link. Zatem wyniki po dwóch rundach (czterech wyścigach): 1. 88 pkt - Bart-as 2. 74 pkt - Bilasek21 3. 67 pkt - revetion 4. 45 pkt - krzychu1407 5. 41 pkt - sychal_ 6. 39 pkt - p_kwiatek 7. 38 pkt - alienchujen 8. 28 pkt - pepe_0909 9. 20 pkt - GrandeBombik 10. 14 pkt - FinekPL 11. 12 pkt - Warm_Beer_FTW 12. 7 pkt - mattaman_PL Runda 3. Imola - 18-VIII-2017, godz. 21:45 Lista uczestników: 1. p_kwiatek 2. FinekPL (jeśli nie będzie burzy) 3. SkowronPL1 4. GrandeBombik 5. Bilasek21 Dopisując się wystarczy podać PSN_ID - listę zaktualizuję o osoby z pozostałych for.
 5. Wyniki tutaj (na końcu pierwszego posta):
 6. Jak już się wpisujecie na jednym forum, to na pozostałych nie trzeba, bo śledzę wszystkie trzy. Na chwilę obecną lista wygląda tak: 1. p_kwiatek 2. revetion 3. bilasek21 4. GrandeBombik 5. mataman 6. Bart-as Wyścigi będą miały 11 (R34) i 12 okrążeń (GT-R), żeby trwały te 20 minut.
 7. Miał być fajnie zmontowany film, ale mi się odechciało. Auto świetne, toru nie znałem, obijałem się jak bobslej, dwa razy dachowałem i świetnie się bawiłem
 8. Runda 2. Brands Hatch GP, piątek 11 sierpnia 2017, pokój od ok. godz. 21:45 Lista chętnych: 1. p_kwiatek 2. revetion PS wyniki rundy pierwszej będą jutro, bo miałem bałagan w screenshotach
 9. 1. medmaxx89 2. Bilasek21 3. p_kwiatek - Lotusem będę kaleczył
 10. Dzięki Bogu był restart
 11. Pierwsze koty za płoty. Organizacyjnie chyba nie było źle, chociaż pierwszy pokój postawiłem nie taki jak trzeba :P, a z założeniem drugiego miałem jakieś trudności techniczne, bo tak: wyszukiwarka serwerów zamulała, wywalało mnie podczas zakładania pokoju, pokazywało że nie udało się stworzyć pokoju, a po resecie, że pokój o takiej nazwie już istnieje, bo okazało się, że jednak założyłem pokój tylko mnie z niego wywaliło zanim do niego wszedłem :v Pierwszy wyścig zakończył się restartem, bo połowa stawki nie pokonała nawet jednego zakrętu Fakt, że po kwalifikacjach miałem skręconą kierownicę i ruszając wyrżnąłem w aliena, to szczegół. Po restarcie już nie było tak źle, chociaż mataman próbując ominąć Barta zahaczył revetiona i poszedł w bandę. Za trzecim zakrętem krzychu złapał zielonego i wracając na tor wyeliminował z dalszej jazdy Bilaska. Nie spodziewałem się tak szybkiego awansu z P7 na P4. Ożeszwmorde podium w zasięgu. Długo się tą pozycją nie nacieszyłem, bo Finek miał większą prędkość na wyjściu i wyprzedził mnie w szykanie składającej się z zakrętów 4-5. Ale nie wytrzymał ciśnienia, bo trzymałem się go jak rzep psiego ogona i czuł mój oddech na karku i wziął wypadł na pierwszym zakręcie drugiego okrążenia. Tak się tym faktem podjarałem, że za szybko wszedłem w 2 zakręt, źle się złożyłem w 3, złapałem trawy i stanąłem obrócony o 180 na środku toru. Mataman dzielnie przyjął kolejnego strzała (niemal czołowo) i gdyby nie jego wizyta w boksie, to dojechałbym ostatni. Samochód miałem jakiś rozdygotany i niepewny w zakrętach, więc resztę wyścigu po prostu jechałem bez przygód. http://www.youtube.com/watch?v=Ygo_9Xmy6uI Drugi wyścig poszedł mi jeszcze gorzej: dostałem strzał zaraz po starcie i już nikogo więcej nie dogoniłem. Nagrania nie mam, bo nie zapisałem przed wyłączeniem gry. Dzięki za wysoką frekwencję, mam nadzieję że się podobało i do zobaczenia na Brands Hatch GP.
 12. 1. medmaxx89 2. GrandeBombik 3. Bart-as 4. p_kwiatek
 13. Skoro mamy zielone światło, to zaktualizuję listę: 1. p_kwiatek 2. FinekPL 3. revetion 4. siniak (oprócz pierwszego wyścigu - urlop) 5. mataman 6. Bart-as 7. Error 8. GrandeBombik 9. Bilasek21 10. Diego (oprócz pierwszego wyścigu)
 14. Źle cię zrozumiałem na początku i myślałem, że chodzi tylko o to, że napisałem nie w tym temacie co trzeba. Nie wiedziałem, że macie zasadę iż jednego dnia odbywać się może tylko jeden event i założyłem, że każda gra może mieć oddzielny kalendarz. Mea culpa. Godzillę zorganizuję na innym forum, a tutaj może we wrześniu mi się uda coś zorganizować. Może być? Swoją drogą, to wypadałoby zmienić nazwy działów z "Online" na "Shuffle Racing", a "Dyskusja ogólna" na "FunRace"
 15. Zatem jeśli ktoś ma ochotę pościgać się w piątkowe wieczory, ale nie w Project CARS, to nie może? Albo pC albo nic? Czy ktokolwiek napisał, że ma w nosie serię, w której aktualnie bierze udział i idzie do Kwiatka ścigać się Nissanami w AC? Bądźmy poważni.