SzczwanyGapa

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

O SzczwanyGapa

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie miałem problemów z błędnikiem w VR, ale sesje na targach WGW też nie były jakieś długie. Ot, postrzelałem w Heist i Until Dawn, przejechałem się w DC. A największa zajawka to było RE7. Czaję się na PSVR, żeby kupić, pograć z miesiąc-dwa i sprzedać, ale boję się, że mi się spodoba i zostanie sprzęt za dwa koła, za który żona mi jaja urwie XD
 2. Heh, u mnie też po zakupie na pierwszy ogień poszło F40. Masakra :)
 3. Dopiero się uczę :)
 4. Jak wyżej - brałem udział w Fun Race i nie mogłem się zjawić na treningu.
 5. Kolejny udany mój występ, nie ma co. Kwalifikacje zgodnie z planem - nic mi nie szło. Start wyścigu: zamiast wyjść z ekranu z wynikami kwalifikacji i czekać na światła, to patrzyłem jak gupi :) Udało się dogonić revetiona, a później Finka i franchacka. Dwa spiny i samotna jazda urozmaicana dublowaniem w wykonaniu chłopaków w LMP. Dwa razy ściąłem szykanę i mnie zdyskwalifikowało - kary to dla mnie nowość i chyba coś robiłem nie tak :P No i pit-stop zwaliłem, bo wjechałem w połowie wyścigu, a że to była moja pierwsza wizyta w boksach w AC, to nic nie zrobiłem i tylko cudem zrobiłem dodatkowe okrążenie na oparach. Także tego, było fajnie i czekam na więcej :)
 6. Nie smutaj, ja wczoraj 2:30.1xx zrobiłem :)
 7. Dopiszcie, proszę do listy: Finek - 458 GT2
 8. Kaczy pisał, że robi 2:19.xxx na luzie, więc ja jestem w czarnej dupie, bo szkoda gadać jaki miałem wczoraj najlepszy czas. Trudno, ktoś musi obstawiać tyły :)
 9. Zawsze można wpisać się przez kogoś, bez rejestracji na forum.
 10. Tak się składa, że już mam was w znajomych (ja to p_kwiatek). Wybieram Ferrari 458 GT2 - White.
 11. PSN ID masz Sieniu, czy jakoś inaczej? Wieczorem sprawdzę, czym mi się bezpieczniej jeździ na defaultowym setupie i dam znać.
 12. Proszę o skopiowanie listy: 1. medmaxx89 2. p_kwiatek
 13. Po co w ogóle ten teleport jest dostępny podczas wyśigu? Na co tp komu? Rozumiem że przydaje się podczas treningu, ewentualnie kwalofikacji, ale zostawienie tej możliwości podczas wyścigu pozostawia pole do nadużyć. I skoro na PC jest specjalna apka, to raczej nie zanosi się na to, aby coś się w tej materii zmieniło. Na szczęście tu same uczciwe chłopaki są :)
 14. Gdyby jeszcze dało się replay z wyścigu online, to można by spróbować to wyłapać.
 15. Skąd brać setupy do AC na PS4? Jest jakaś strona/baza danych gdzieś w necie? LSD sobie ustawię, ale na zawieszeniu to ja się zbytnio nie znam.