bytkuba

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

29 Excellent

O bytkuba

 • Ranga
  Advanced Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dęblin
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie widzę problemu. W czwartek najwcześniej mogę zacząć. Chodzi o tą niebieską czy pomarańczową w poście?
 2. A to w jakiś konkretnych barwach samochód? Aktualnie robię Fiestę a później dwa rysunki dla Nikodema Wiśniewskiego. Ale może znajdę czas na Ginette.
 3. Peugeot 2008 DKR - Team Peugeot Total - 2015 Dakar Rally Stéphane Peterhansel - Jean-Paul Cottret (302) Carlos Sainz - Lucas Cruz (304) Cyril Despres - Gilles Picard (322) Proszę mrużyć oczy i nie patrzeć na opony.
 4. To który to już sezon Bart wygrał?
 5. Bardzo fajny wyścig i znowu TOP 5. Mogło być P3 ale stare nawyki z Gran Turismo zrobiły swoje. W GT przy wjeździe do pitu wybiera się ilość paliwa jaką mają dolać do tego co masz w baku. Tutaj jest inaczej (będziesz miał tyle ile wybrałeś/nie ma czegoś takiego jak dolewka do tego co masz w baku). I przez to dwa pity zamiast jednego Mam nadzieje że dobrze to wyjaśniłem.
 6. Od byt jutro będzie trenował od około 21-22 do 24.
 7. Co Wy macie z moim nickiem. Ile razy mam pisać że jest to połączenie początku nazwiska i imienia. Jest to pierwsze forum na którym mój nick budzi takie zainteresowanie
 8. Przepraszam że wyszedłem. Przepraszam Sylwestra za kontakt (?). Nie mam powtórki ale wydaje mi się że to był incydent. Po "pocałowaniu" bandy w pitstopie z barku doświadczenia zmieniłem opony na Slicki (brawo ja). Wychodzi brak doświadczenia w PC. Może następnym razem będzie lepiej Przynajmniej P2 jest miłym zaskoczeniem w kwalifikacjach. Pogoda nie pomaga (w realu gorąc a na torze deszcz)
 9. Widzę że powtórki w PC są... . Na pierwszym filmie to nie byłem ja
 10. Mazda 6 na formacie A4 (tylko ołówek HB)
 11. Nick: bytkuba Dziś jest trening? Mogę być od 21-21:30/