bytkuba

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

91 Excellent

1 obserwujący

O bytkuba

 • Ranga
  Professional license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dęblin
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

261 wyświetleń profilu
 1. Witam Zapraszam na Audi Sport TT Cup. Cykl będzie się składał z 6 rund. Każda runda składa się z dwóch wyścigów 30 minutowych. W pierwszym wyścigu obowiązuje odwrócona kolejność z klasyfikacji generalnej. W drugim obowiązuję odwrócona kolejność wyników z pierwszego wyścigu. Ścigamy się na oponach WM z dostępnym tylko ABS em. Tuning zablokowany. Lista torów: Nürburgring GP, Autodromo Nazionale di Monza, Brands Hatch, Mount Panorama Motor Racing Circuit, Suzuka Circuit, Autodromo de Interlagos. Planowany start: czwartek 15.03.18 (co tydzień) LUB poniedziałek 19.03.18 (co tydzień). Start godzina 21:30 (30 minut przed będzie gotowy pokój). Termin zostanie wybrany po uzyskaniu jakiegoś odzewu. Zainteresowanych proszę o komentarz lub pytania. (aktualna liczba zainteresowanych: 6)
 2. Oreca 07 LMP2 - FEEDER Ragnar Simulator
 3. Maluch może być?
 4. Chodziło mi o wzór felg A teraz poproszę jakiś argument dlaczego Murano w wersji Europejskiej miałoby się znaleźć na kartce A3? A nie np nowe Murano.
 5. Jakie felgi i rocznik?
 6. Wszystko tylko nie złoto (i fiolet/róż) nie mam takiej możliwości przy markerach. *wyżej są rysunku Oreci LMP2 i Zytka LMP2. Ten kolor co wygląda jak pomarańczowy nazywa się "Gold"
 7. Volvo V60 II
 8. Lada Vesta WTCC - RC Motorsport - Yann Ehrlacher - WTCC 2017 (12.2017) Peugeot RCZ
 9. Mitsubishi Outlander III
 10. Subaru WRX Gr.B Road Car przygotowane do jazdy w Pucharze Sport Car Challenge
 11. Niestety nie