bytkuba

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  142
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bytkuba

 1. Jednym z moich zainteresowań jest rysunek. Peugeota 908 zespołu Team Peugeot Total z Le Mans 2011.
 2. Honda Civic Type R FK8
 3. Mojemu wujkowi zrobiła się dziura w głowicy czy w bloku silnika. Nie pamiętam dokładnie. A dbał o swój egzemplarz.
 4. To nie jest śmieszne. W Alfie osoby która zamówiła rysunek padł rozrząd.
 5. Alfa Romeo 156
 6. Honda Jazz Rysunek jak i projekt oklejenia wykonany został dla Lukasa Drozdowicza. Dodam że jest to tylko początkowy etap który z czasem będzie się rozwijał. A kim jest Lukas Drozdowicz? Pierwszy Polak w wyścigach samochodowych Tajlandii. W 2016 roku jako pierwszy Polak zdobył mistrzostwo w wyścigach samochodów produkcyjnych Toyota. Jeden z najpopularniejszych Europejczyków w Południowo-Wschodniej Azji. Stając na najwyższym stopniu podium w pucharowych wyścigach samochodowych Tajlandii, Lukas zyskał ogromną sympatię i uznanie wśród tajskich kibiców, jako jeden z niewielu Europejczyków zyskał także olbrzymią rzeszę fanek i fanów nie związanych ze sportem samochodowym. Lukas jest jednym z faworytów do wygranej w kolejnym sezonie. Utalentowany zawodnik i zawodowy kierowca testowy. W swojej karierze pracował w kilkunastu krajach Europy i Azji. Aktualnie w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu wyścigów samochodowych Tajlandii. Link do wywiadu: Na wp sportowe fakty jest jakby ktoś chciał sobie poczytać. Wystarczy wpisać Lukas Drozdowicz. Lukas Drozdowicz Odcinek Specjalny można znaleźć na YT.
 7. Witam Zapraszam na Audi Sport TT Cup. Cykl będzie się składał z 6 rund. Każda runda składa się z dwóch wyścigów 30 minutowych. W pierwszym wyścigu obowiązuje odwrócona kolejność z klasyfikacji generalnej. W drugim obowiązuję odwrócona kolejność wyników z pierwszego wyścigu. Ścigamy się na oponach WM z dostępnym tylko ABS em. Tuning zablokowany. Lista torów: Nürburgring GP, Autodromo Nazionale di Monza, Brands Hatch, Mount Panorama Motor Racing Circuit, Suzuka Circuit, Autodromo de Interlagos. Planowany start: czwartek 15.03.18 (co tydzień) LUB poniedziałek 19.03.18 (co tydzień). Start godzina 21:30 (30 minut przed będzie gotowy pokój). Termin zostanie wybrany po uzyskaniu jakiegoś odzewu. Zainteresowanych proszę o komentarz lub pytania. (aktualna liczba zainteresowanych: 6)
 8. Oreca 07 LMP2 - FEEDER Ragnar Simulator
 9. Maluch może być?
 10. Chodziło mi o wzór felg A teraz poproszę jakiś argument dlaczego Murano w wersji Europejskiej miałoby się znaleźć na kartce A3? A nie np nowe Murano.
 11. Jakie felgi i rocznik?
 12. Wszystko tylko nie złoto (i fiolet/róż) nie mam takiej możliwości przy markerach. *wyżej są rysunku Oreci LMP2 i Zytka LMP2. Ten kolor co wygląda jak pomarańczowy nazywa się "Gold"
 13. Volvo V60 II
 14. Lada Vesta WTCC - RC Motorsport - Yann Ehrlacher - WTCC 2017 (12.2017) Peugeot RCZ
 15. Mitsubishi Outlander III
 16. Subaru WRX Gr.B Road Car przygotowane do jazdy w Pucharze Sport Car Challenge
 17. Niestety nie
 18. Wstępnie się zapisuje. Czy mogę startować od drugiej rundy i do drugiej rundy wybrać auto?