bytkuba

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bytkuba

 1. Ford Focus? Chyba Fiesta.
 2. Wniosek na Shoguna za nie dostosowanie się do niebieskiej flagi. Walczyłem z Errorem i pojawił się dublowany zawodnik myślałem że puści nas ale gdzie tam Pan wpadł na pomysł że wyjedzie mi przed maskę co skutkowało uszkodzeniem samochodu i +2s na okrążenie. Dla mnie to patologia zachowania na torze. To nie jest tryb on-line . Dołączam film + proszę oglądać do końca... szkoda słów.
 3. A szczególnie wtedy kiedy organizator robi błąd który nowa osoba powiela.
 4. Amatorzy którzy nie przestrzegają własnego regulaminu Nie ma to jak porównać nową osobę która spisała datę z właściwego miejsca do osób które jadą drugi raz. I co z tego że like od sędziego jest pod filmem
 5. Ja napisłaem że informacja z pierwszego filmu o datach gryzie się z tym co jest napisane w pierwszym poście w tym temacie. Jest data 10 września w ustawieniach pokoju. I film z RA gryzie się z pierwszym postem w tym temacie.
 6. To są ustawienia z pierwszej strony tego tematu więc jest ok. Film w regulaminie gryzie się z tym co jest napisane powyżej.
 7. To takie PRO Panie moderatorze...
 8. Jednym z moich zainteresowań jest rysunek. Peugeota 908 zespołu Team Peugeot Total z Le Mans 2011.
 9. Mam jeszcze starsze prace.
 10. Rysunki z 2011. Wiem tylko tyle że to Fordy. Mitsubishi Lancer Evolution XI Concept (2016)
 11. Teraz czas na logo.
 12. Ale przewagę już tak Pozycje też. Przed kontaktem miałem taką przewagę dzięki której Mietek na prostej nie mógłby mnie dogonić.
 13. Od czegoś są lusterka. 1:41:03 - za Tobą były dość blisko dwa auta (Mietek i ja). Można było zjechać np. poza tor po lewej 1:41:09. Za naszą dwójką w znacznej odległości jechał tylko Arsenal
 14. Nissan GT-R 2017 (październik 2016)