Bilasek21

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

O Bilasek21

 • Ranga
  Semi Pro license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bochnia
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Gratulacje dla wszystkich kierowców Mariusz kiedy możemy się spodziewać kolejnych rajdów? Fajnie jakby się udało przejechać kolejne rajdy przed piątkiem, bo w weekend będziemy męczyć PC2
 2. Czekam z niecierpliwością:)
 3. Oba eventy wystartowały chyba 31.08.2017 r., a na przejechanie mieliśmy 7 dni. Wydaje mi się, że już jest po.
 4. Event się zakończył i dlatego pewnie nie możesz skończyć;)
 5. Głowa do góry:) W następnym rajdzie pójdzie Ci lepiej:) Gratulacje dla wszystkich, a przede wszystkim dla pierwszych trójek:) Czekam z niecierpliwością na kolejne rajdy:) Super impreza i 19 kierowców w klasie WRC robi wrażenie:) Kolejny rajd w klasie WRC to Szwecja. Szykuje się ciężka przeprawa;)
 6. Ja również ukończyłem Rajd Niemiec i całe szczęście bez większych przygód:) Jedynie na drugim oesie w emocjach popełniłem falstart i dostałem bodajże 10 sekund kary:/ Ogólnie jestem zadowolony:) Mam nadzieje, że czas pozwoli mi się jeszcze spróbować swoich sił w klasie WRC w Rajdzie Walii, który potrafi dać do wiwatu;)
 7. Faktycznie jest błąd. W obu klasach jest do wyboru klasa 2000. Oczywiście na PS4. Nie wiem jak na pozostałych platformach.
 8. Rewelacja SzefieDzisiaj biorę się za jazdę
 9. ERC 2000 to jest klasa z dwoma focusami, subaru i C4? Czy klasa N z Subaru i Lancerem?
 10. Ok Kaczy. Rozumiem zamysł:) Ja mam problem z wtorkami i czwartkami, bo gram w piłkę o 20:00, a to jest moją świętość;) Ale spoko ustawcie jak wam pasuje. Bd mógł to pojadę. Na mnie nie patrzcie:)
 11. O 21:45 jest godzilla, ale spokojnie jakbyśmy śmigali o 20:45 np. to by nie było kolizji. Jak dla mnie piątek jest super. Tylko czy nie lepiej zostać w multilidze, żeby nie dzielić społeczności? Właśnie mecz jest;) Ale od następnego tygodnia czemu nie:)
 12. Ja planuję kupić na premierę:)
 13. Ja też się piszę i mam kilku chętnych na PS4:) Teraz jest promka na DR na PS Store więc dojdzie sporo chętnych:)
 14. T100 chyba nie ma pełnego wsparcia na PS4:/