Bilasek21

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bilasek21

 1. Odnów subskrypcję na PS4 i zapraszamy do nas:)
 2. Informuję, że społeczność Ps RacingSim startuje od 24.01.2018 r. z III Sezonem Ligi w grze Assetto Corsa na PS4. Tym razem powalczymy w klasie Historic Touring Cars.Chętnych zapraszamy do zapisów na stronie www.psrs.pl.
 3. Ja po ograniu demka GT Sport mogę powiedzieć tyle, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie będę się rozwodził na temat fizyki czy też FFB, bo już dużo osób o tym pisało. Dla mnie GTS to przede wszystkim "gra" dopracowana , pozbawiona większych błędów, z genialną oprawą, świetnym online, edytorem zdjęć i samochodów oraz przyjemnym modelem jazdy przy którym można się po prostu wyluzować (kierownica i pad daje masę frajdy, a takiego połączenia trudno szukać w innych tytułach na PS4). Póki co martwi mnie tylko brak pełnego wsparcia dla sprzęgła oraz shiftera TH8A, który działa jedynie po podpięciu do PS4, ale to tylko demo i liczę, że pełna wersja wyzbędzie się tych i innych pomniejszych błędów. W GTS jest po prostu co robić, odpalamy grę i w mgnieniu oka przechodzimy do zabawy. Gra codziennie nagradza nas za jej włączenie oraz motywuje do zabawy nagrodami m.in. w postaci rosnącej kolekcji wozów w garażu, a tego brakuje w innych pozycjach:/. Ja odpalając GTS czuję czasy PSXa, gdzie miałem poczucie przebywania w świątyni motoryzacji:) Oczywistą sprawą jest, że AC i PC2 to zupełnie inny świat, ale właśnie tego oczekiwałem od GTS, że będzie miało swój styl i będzie dla mnie odskocznią od poważnego ścigania:) Zamówienia przedpremierowego nie anulowałem po demie, a miałem takie obawy po negatywnych opiniach znajomych po becie, wręcz przeciwnie czekam na więcej. 18 październiku br. - przybywaj;)
 4. Z radością Informujemy, że 18.10.2017 r. ruszamy z drugim sezonem naszej Ligi:) Zapraszam do zapoznania się z kalendarzem, zaktualizowanym regulaminem, listą zawodników itp. 16 osób się już zapisało do naszej Ligi, ale zachęcam do zapisywania się na listę rezerwową, bo jak wiadomo zawsze komuś coś może wypaść i miejsce się znajdzie:) Zapraszamy niezdecydowanych:) http://www.assetto.bos.biz.pl/index.php/liga
 5. I chyba do 17:00 więc jak pracujesz to został Ci tylko dzień dzisiejszy;)
 6. Działa tylko trzeba podpiąć shifter bezpośrednio pod PS4;)
 7. Lista samochodów GTS:) http://www.ppe.pl/news/53932/gran-turismo-sport-pelna-lista-samochodow-nie-zachwyca.html
 8. Aaa... Czyli części zaliczyło? Sorry przeoczyłem:) Dzięki:) Taktyka;) Albo PIT+softy+mniej paliwa=lepsze tempo, albo Brak PIT+twarde opony+czołg zalany do pełna=gorsze tempo;) Zakładam, że większość pewnie miała setup zrobiony, a różnica między autami w GT3 też jest chyba znaczna...
 9. Tez to zauważyłem wczoraj po wyścigu. Może lobby nie naliczało, bo PIT nie był wymuszony z poziomu ustawień serwera.
 10. Ja też wrzucę swoje zmagania. Bardzo fajny wyścig i duża kultura na torze. Wielkie brawa:) Ja sobie jakikolwiek setup odpuściłem, bo miałem za mało czasu na testy. Zatankowałem tylko auto do pełna i jazda:) Najlepsze jest to, że znalazłem godzinę przed wyścigiem, aby poznać tor, ale okazało się, że wszystko na nic, gdyż jechaliśmy inny tor/konfigurację niż ja ćwiczyłem hehe:) Także toru uczyłem się na kwali, bo chyba jechałem go raz w życiu:) Jeszcze wspomnę, że miałem problem w lobby, bo mnie wywaliło chyba z 5 razy... Dziwne:/ Po załadowaniu się toru problemy ustąpiły na szczęście, bo już myślałem, że z wyścigu też mnie będzie wywalać. Jeszcze raz dzięki i do następnego:) W niedzielę coś jedziecie?:)
 11. Jako, że będzie to mój debiut z wami w PC 2 to mam pytanie odnośnie organizacji lobby. Czy macie utworzoną grupę na PSN do kontaktu, bo rozumiem, że będzie jakieś hasło do pokoju, chyba, że wysyłacie zaproszenia:)
 12. Chcieć to jedno, a móc to drugie. Chciałbym być dyspozycyjny 7 dni w tygodniu;) Ciężko się zadeklarować nie znając dnia i godz. startu:/
 13. Zgadza się. Czasami się minie linię Start/Meta i już okrążenie pomiarowe jest anulowane. Masakra jakaś. Kiedy ten wyczekiwany patch nadjedzie:)
 14. Rozumiem, że śmigacie w niedziele? Jak tak, to wchodzę:) Bilasek21 #126
 15. To ja poproszę R.S. 01 GT3:)
 16. Witaj. Ja Ci mogę podsunąć ustawienia z T300 , gdyż są to zbliżone kierownice. Po licznych testach ustawiłem tak: koniecznie informujący w mojej opinii i od góry 65%, 40%, 35%, 35-50% i 0,40. Ponadto mapuje sobie na krzyżaku kierownicy głośność ffb i w locie, zależnie od pojazdu dostrajam siłę FFB. U mnie to działa super:)
 17. Jak będzie miejsce to jestem chętny:)
 18. Nie posiadam PC 1 dlatego odpadam. Jak będziecie organizować coś w PC2 to jestem chętny, tylko po najbliższym patchu;)
 19. Coś jest na rzeczy... Szkoda, że tak późno, ale w razie czego (odpukać) zawsze można preorder odwołać:) http://www.ppe.pl/news/53854/gran-turismo-sport-moze-otrzymac-otwarta-bete-szczegoly-i-nowy-gameplay.html
 20. Poczekajmy, aż zagramy w pełną wersję GT Sport i będzie można dyskutować. Głupotą jest chyba oceniać grę na podstawie bety, która ma już pół roku. Przecież to 1/4 czasu produkcji PC2, a POLYPHONY ma chyba troszkę większą kadrę i wiele się mogło zmienić w kwestii fizyki i ffb. Moim zdaniem porównywanie PC2 i GTS do AC to kompletne nieporozumienie. AC to wyprany z bajerów surowy symulator w którym liczy się tylko jazda, która najbardziej mi przypomina zachowanie się auta w rzeczywistości i żadna z wspomnianych wyżej gier tego poziomu nie osiągnie. Gra, która daje mi wyobraźnie jak mogą się prowadzić sportowe auta obok, których zapewne w życiu nawet stał nie będę:) W pozostałych grach możemy liczyć na dający frajdę system jazdy i to moim zdaniem wystarczy. GTS Sport zostawił bym w spokoju do czasu premiery, ale jestem przekonany, że POLYPHONY nie wypuści takiego nie dopracowanego tytułu jakim jest PC2. Gram od premiery w PC2 i nie powiem, jeździ się super (oczywiście nie wszystkimi pojazdami, bo nie które są wręcz męczące w prowadzeniu, jakieś uślizgi na boki masakra, proszę nie mylić z wymagającymi), ale trzeba przymknąć oczy na wiele błędów. O błędach na tym forum jest poświęcone oddzielne miejsce, więc nie bd się powtarzał. Troszkę mnie to dziwi, bo liczyłem, że studio odpowiedzialne za PC ma doświadczenie i PC2 będzie po prostu wymuskane. Niestety tak się nie stało i pozostaje czekać na patche i liczyć, że będzie wszystko naprawione, bo na chwilę obecną w grę wchodzi tylko samotna jazda lub ze znajomymi, bo SI to porażka i na wyższych poziomach boty masakrują, a jazda z przypadkowymi osobami w sieci jest uciążliwa. Na pierwszym zakręcie zwykle jest karambol podczas którego auta wylatują do góry na kilkanaście metrów i spadają nam przed zderzakiem serio! Wiadomo, że to wina graczy, ale ja mam na myśli system kolizji/fizyki, który nie działa właściwie. To z rzeczywistością chyba ma niewiele wspólnego, a najgorsze jest to, że jak ktoś wchodzi lub wychodzi z sesji to pojawią się masakryczne lagi, ale to pewnie naprawią. Pytanie jak można wypuścić tytuł z tyloma błędami i żądać 250 zł (AC chociaż była tańsza na premierę) za grę będącą chyba jeszcze w fazie produkcji. Przy pierwszej części można to zrozumieć, ale przy drugiej... Brak bety doprowadza do takich właśnie sytuacji. Wielka szkoda, bo gra ma duży potencjał świetne tory, system pogody to poezja, ale gierka powinna wyjść chyba w 2018 roku.
 21. Czy będzie organizowana jakaś seria w niedziele?
 22. Chciałbym zaznaczyć, że problem z tworzeniem pokoju wczoraj ustąpił:) Widocznie zależy od dnia;)