angust

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

O angust

 • Ranga
  Advanced Member

Informacje osobiste

 • Platformy
  PC
 • Płeć
 • WWW
  www.towin.club
 1. Ja się pojawię Na pewno nie o 18:00 prędzej po 20:00, może jeszcze zastanę lobby
 2. OK będę wyglądał info
 3. Planujecie coś na PC?
 4. Koszulek tych nie ma w sprzedaży ale prawdopodobnie będzie je jeszcze można wygrać w lidze Assetto Corsa. Czekamy na patch z multi.
 5. Skoro brak jakichkolwiek zgłoszeń uznaję, że nagrody do wszystkich dotarły. Dołączam widok koszulki.
 6. Przyznaję że liczyłem na coś więcej. Koszulka na nadrukowane loga AC i to wszystko Nie zmienia to faktu że pamiątka po lidze jest Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka
 7. Proszę tego nie traktować jako obowiązek, ale byłoby fajnie gdyby każdy się pochwalił nagrodą Wystarczy zdjęcie samej nagrody jednak w przypadku koszulek, jeśli byłoby to zdjęcie koszulki z zawodnikiem w środku byłoby fantastycznie.
 8. Kody na Assetto Corsa (Xbox) otrzymaliśmy dzisiaj. Informacje jakie otrzymałem są następujące: Pudełko z grą (na PS4 nie było kodów) dla Majkaxa wyjdzie dzisiaj kurierem, proszę oczekiwać kuriera. Koszulki zostaną wysłane jutro proszę spodziewać się kuriera w poniedziałek. Moja prośba, aby wszyscy nagrodzeni zamieścili tutaj informacje po otrzymaniu nagrody. Mile widziane będzie zamieszczenie zdjęcia nagrody
 9. Niestety od Niego nie dostałem. Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka
 10. Dzięki Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka
 11. Czy ma ktoś kontakt z zawodnikiem Blade_Electric? Dotąd nie dostarczył mi adresu i nru tel dla kuriera do przesyłki
 12. Wydaje mi się że Sylwester nie odpuścił tylko prawdopodobnie nie mógł pojechać. Pech. Teoretycznie wystarczyło Mu do zwycięstwa żeby tylko się pojawił i zdobył punkty, w najgorszym wypadku byłoby ich 10.
 13. Zobaczymy jakie możliwości da gra, sam jestem zwolennikiem narzuconego widoku z kokpitu oraz jeśsli asysty to tylko te które auto ma w rzeczywistości. Prawdopodobnie pierwsza liga będzie w kat GT3, podobno jest to oczko w głowie Kunosów, więc auta będą wypieszczone, no dostępne auta których nie ma w pCars. Lista obsługiwanych kierownic jest na oficjalnej stronie http://console.assettocorsa.net/supported-wheels.php Gratuluję zwycięzcom i pokonanym! Nie ukrywam, że wydawało mi się że Sylwester nie wypuści już zwycięstwa z rąk. Ten sezon pokazał, że zawsze trzeba walczyć do końca a każdy zdobyty punkt w trakcie sezonu może mieć znaczenie w końcowej klasyfikacji. Oficjalne wyniki dostępne pod adresem http://www.towin.club/pl/wyscigi/sezon/9 Do zobaczenia na torze!
 14. Ponieważ cenię sobie urzciwość muszę sprostować wcześniej podaną przeze mnie informację.... Okazuje się że nie będę musiał jednak kupować gry, dzisiaj dostałem info że otrzymam egz. przedpremierowy aby przetestować grę i móc już wcześniej planować ligę Assetto Corsa. Niestety i tak nie mam pewności czy będzie możliwość przetestować multiplayer przed premierą. Okaże się. Wszyscy z Techlandu są teraz na Gamescomie więc wyślą pewnie nie wcześniej niż w poniedziałek. Podobno feedback mają taki że gra jest "piekielnie trudna", porównując choćby z pCars. Nie wiem czy są to opinie osób obytych z simracingiem. Mam też zapewnienie, że nagrody powinny bez problemu dotrzeć przed premierą. Koszulki nie będą dostępne na rynku, nie będzie można ich po prostu kupić.
 15. Ty jako moderator być może możesz (?) sobie pozwolić na takie "żarty", ja jako organizator muszę to traktować poważnie. Koniec