angust

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Good

O angust

 • Ranga
  Advanced Member

Informacje osobiste

 • Platformy
  PC
 • Płeć
 • WWW
  www.towin.club
 1. @konji w/g wyliczeń na ToWin przeskoczyłeś Alfreda
 2. Gratulacje dla zwycięzcy i dla wszystkich którzy dotrwali do końca sezonu! Mam dobvrą wiadomość. Sponsor przeznaczył dodatkowy zestaw kolekcjonerski więc w sumie nagrodzonych będzie 2-ch. Nagrody trafią do: - @L-Torch jako zwycięzcy - @SeaAngel któremu się poszczęściło i został wylosowany. Zgodnie z zapowiedziami w losowaniu brali udział zawodnicy którzy zaliczyli frekwencję min. 7/9 z wyłączeniem zwycięzcy który zostanie osobno nagrodzony. Tradycyjnie proszę o potwierdzenie chęci otrzymania nagrody oraz przesłanie danych do wysyłki i nr tel. dla kuriera na adres admin@towin.club w ciągu 24h.
 3. Tym razem losowane były 2 zestawy gadżetów. Info o losowaniu.
 4. Czy ktoś może ma screen z wynikami kwalifikacji? Albo może ktoś ma nagranie na którym są wyniki?
 5. Z okazji inauguracji sezonu GT3, sponsor ligi ufundował pakiet gadżetów związanych z grami do rozlosowania wśród uczestników wyścigu na Algarve. Los wskazał na kolegę EERY! Gratulujemy! Nagroda zostanie wysłana bezpośrednio przez sponsora. Proszę o przekazanie danych do wysyłki na adres admin@towin.club Na koniec sezonu będziemy losować pakiet kolekcjonerski! Więcej info na Strona głóna ligi pod kalendarium.
 6. Mnie niestety rozłączyło. A mówiła mama "synku przed wyścigiem zawsze restartuj modem" Wstępne wyniki dostępne są już w serwisie ToWin Klasyfikacja generalna oraz Szczegółowe wyniki niedzielnego wyścigu Jak zauważycie brakuje jeszcze informacji o tym kto jakim autem jedzie oraz brakuje ikony określającej kontroler. Proszę o udzielenie tych informacji w moim wątku w komentarzach Link do wątku
 7. Ja się pojawię Na pewno nie o 18:00 prędzej po 20:00, może jeszcze zastanę lobby
 8. OK będę wyglądał info
 9. Planujecie coś na PC?
 10. Koszulek tych nie ma w sprzedaży ale prawdopodobnie będzie je jeszcze można wygrać w lidze Assetto Corsa. Czekamy na patch z multi.
 11. Skoro brak jakichkolwiek zgłoszeń uznaję, że nagrody do wszystkich dotarły. Dołączam widok koszulki.
 12. Przyznaję że liczyłem na coś więcej. Koszulka na nadrukowane loga AC i to wszystko Nie zmienia to faktu że pamiątka po lidze jest Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka