konji

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

112 Excellent

O konji

 • Ranga
  Super license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rze
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Konji
 1. Taka rada jest tylko nikt nic nie zgłasza. Póki nie zobaczę posta we wnioskach i karach nie będziemy się za to zabierać. Ogólnie staramy się iść bardziej w stronę "pokażmy problem, zastanówmy się co było złe i co zrobić żeby tego uniknąć, przeprośmy się, przyznajmy do błędu i żyjmy szczęśliwie na końcu tęczy pośród jednorożców" w przyjaznych nastawieniach niż "domagam się kary". Zwłaszcza, że w tym sezonie nie ma żadnych nagród i w zasadzie ścigamy się tylko i wyłącznie dla przyjemności.
 2. To znaczy przed patchem 4 mogła być taka sytuacja ale tor zachowywał się jakby był deszcz. Przynajmniej takie były moje odczucia. Zawsze może być gorzej, może każdemu wylosować co innego!
 3. zawsze można wstawić 4 sloty "losowe" ale nie wiem czy nie będzie wtedy takiej sytuacji że spadnie nam śnieg w czerwcu
 4. Catrine? Phi taki wiosenny deszczyk? TYLKO PORZĄDNE POLSKIE ORKNADO! a na poważnie to chciałbym w którymś z wyścigów sytuacje w której wielokrotnie trzeba będzie zmieniać opony, mogłoby być ciekawie o ile nie będzie się dało spokojnie całości na deszczowych przejechać
 5. 30 min - bezchmurnie 30 min - Burza z piorunami 30 min - bezchmurnie 30 min - burza z piorunami KTO JEST NA TYLE ŚMIAŁY ŻEBY PODJĄĆ WYZWANIE?!
 6. Tak na szybko to Riffu raczej Twoja wina, zjechałes do zewnątrz w momencie kiedy borates już Cie wyprzedzał. Już przed tym zakrętem zmieniłeś linie jazdy bardzo ryzykownie bo borates był blisko.
 7. To blokowanie kół i ogólnie randomowe utraty przyczepności masakrycznie mnie dotykały w patchu 3, pomagał zjazd do boksu i po zjeździe nie wiem czy wczytywał się prawidłowy setup czy jak ale już było ok. Właśnie się działo to po przejściu na wyścig.
 8. http://uploadfile.pl/pokaz/1364095---73um.html Powtórka ode mnie
 9. Patrząc na replay w tym konkretnym przypadku to raczej wina po obu stronach i SeaAngel spóźnił z hamowaniem i Borates chciał przyciąć do apexu. Tutaj raczej nie byłoby mowy o oddaniu pozycji:
 10. Też uważam, że nie ma co pchać w to negatywnych emocji. Stało się, trudno. Trzeba wyciągnąć wnioski i zaradzić temu na przyszłość. Możemy się np zastanowić czy Borates miał możliwość oddania pozycji i czy powinien to zrobić. Przydałoby się nagranie z kilku ujęć bo na tym nie widać jak bardzo Seaangel zaspinował i czy szybko wrócił na tor.
 11. Aktualna tabelka z wynikami zawieszona w: http://pcars.com.pl/index.php?/topic/1177-tabela-wyników/ @MaXyM dzięki za przygotowanie tymczasowej tabelki, jakbyś chciał prowadzić i troszkę uzupełnić aktualną (samochody + aktualizacja listy startowej) daj znać. Punktowane miejsca zostały rozszerzone do 16 tak jak w gt3, @LukasDrd został przesunięty na 12 miejsce i sklasyfikowany na 12 miejscu (bez DNF) @borates @SeaAngel - jeśli chcecie uzyskać jakiekolwiek kary zgłoście tutaj: http://pcars.com.pl/index.php?/topic/1175-wnioski-kary-ostrzeżenia/ O przesunięciu kogokolwiek nie ma mowy, jedyne kary jakie stosujemy to kary punktowe i kary dsq. No i poprawcie mnie jeśli się mylę, po tym jednym incydencie zaczęliście sobie robić na złość i blokować się specjalnie? Zachowujmy się jak dorośli, wiem że każdemu mogą puścić nerwy jeśli ktoś wam zepsuje wyścig ale od tego są kary, sprawiedliwości na torze proszę nie egzekwować.
 12. Dostałem strzała na początku samochód wyobijany, trzeba było zjechać się naprawić bo na okr traciłem 3 sek. Zjechałem naprawiłem się, tym razem z własnej winy przywaliłem w bandę kolejny zjazd kolejna naprawa. No i jeszcze na koniec brakło mi paliwa i nawet uboga mieszanka nie pomogła, trzeba było zjechać dolać z 6 litrów na sam koniec. @LukasDrd Chyba będę musiał Cię przesunąć na koniec :/ Sam nie wiem niech @tomessi zdecyduje -> Lukasowi brakło paliwa na ostatnim okrążeniu, system wyświetlił mu DNF.
 13. Zawiesiłem nowy skoroszyt od Boratesa w wynikach ligi, sprawdźcie czy wam działa i czy nie ma jakichś błędów
 14. Faktycznie ale teraz pytanie Czy Ty dojechałeś ostatni? Bo @AjsHDP kolejny za Tobą ma już 16 min w plecy, @MaXyM nawet nie wystartował a też jest na liście. @SeaAngel widać na Twoim screenie, że można jeszcze przescrollować w dół czyli pewnie kogoś ucięło?
 15. Wydaje mi sie ze Zolder ukonczylo tylko 10 osob bo normalnie robie screeny calej stawki i mam tylko 10tke