konji

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez konji

 1. Zapraszamy na 2 RUNDĘ PMC "Blancpain GT Series" league season 2 Tor: Monza Ilość okrążeń: 48 (Endurance) Niedziela 28.01.2018 GODZINA 20:00 (trening 19:30) USTAWIENIA SESJI (SERWERA) Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 90 min Pora roku – Wiosna Data - 22.04.2017 Tryby pogody – 1 Prognoza pogody1 – Małe zachmurzenie Prognoza pogody2 – Duże zachmurzenie Prognoza pogody3 – Duże zachmurzenie Prognoza pogody4 – Duże zachmurzenie Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu Trening i Kwalifikacje - Bezchmurne Niebo PRZEBIEG RUNDY Trening godz. 19:30 (czas trwania 30min) Kwalifikacje godz. 20:00 (czas trwania 15min) Wyścig godz. 20:15 (czas trwania 1,5 h) PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY! REGULAMIN INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD UWAGA PRZENOSIMY SIĘ NA NOWY SERWER DISCORDA - Zaproszenie poniżej Discord: https://discord.gg/awBAR4T Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup
 2. jeśli chodzi o alt tab przy fullscreenie to faktycznie pomaga odpalenie nakładki shift+tab steam przez zminimalizowaniem
 3. Tak, jedziemy pierwsza runde na torze COTA GP w klasie GTE.
 4. 8bpc działa sprawdzałem ale co z tego jak dostaje oczopląsu xD
 5. Rozwiązania? Masz chyba na myśli obejścia problemów Od tego update cały czas śmigałem na windowed i borderless żeby móc grać, wczoraj zdecydowałem się cofać ze sterownikami. I wygląda na to że jest ok, jak na razie brak migajacych białych kropek na torze, brak jednosekundowych freezów, brak stroboskopa na full screenie, może to spowalnianie też nie będzie występować.
 6. Windows fall creators update dużo namieszał, wszystkie nowe sterowniki nvidii po tym update świrują. Wczoraj cofnąłem się do 385.69 i jak na razie wszystko wygląda ok. Zniknęły nawet zielone stroboskopy na fullscreenie.
 7. Project Cars 2 daje nam w kość coraz bardziej. Jednak chce mu dać szanse i poczekać do kolejnego patcha, który mam nadzieję pojawi się przed następną rundą. Jednak za wczasu chciałbym się was spytać czy chcielibyście zmiany gry i na jaką w oczekiwaniu na naprawę Project Cars 2. Ankieta jest wielokrotnego wyboru, możecie wybrać kilka opcji. Jeżeli nie jesteś uczestnikiem ligi ale jeździłbyś z nami gdybyśmy zmienili gre, też możesz zagłosować. Koszt w przypadku obu gier wychodziłby około 100zł (tak pi razy drzwi) - Assetto to około 65zł za grę i pewnie jakieś 25zł - 40zł za jakiś dlc albo season pass - Raceroom to około 60zł za European track pack i około 12zł-20zł za konkretne auto, którym chcielibyście jeździć (nie musisz kupować wszystkich aut, wystarczy jedno) Zapraszam do głosowania i dyskusji.
 8. Tak. Nie ma jednomyślności w głosowaniu i też w sumie nie wierze, że zmiana klasy cokolwiek zmieni a nawet jeśli zmieni to nic to nam nie wnosi do gt3.
 9. @L-Torch W pierwszym teście obciążyłem go nawet przez OCCT. Taktowanie stoi w miejscu jak prącie nastolatka, CPU prawie na 100% a dzieje się dokładnie to samo.
 10. Skłaniałbym się ku temu, że jest to wina gry bo przecież mój komp do najsłabszych ziemniaków nie należy. I7 na pewno nie zaszkodzi ale czy rozwiaże problem - nie wiem. A tutaj wideo z ostatniego testu, zzaraz powinno być w hd https://youtu.be/8oVrG533-l8
 11. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Sprawdzam to już poraz trzeci i faktycznie jak jestem sam to mam wolniejsze czasy.
 12. Właśnie zrobiłem ten test dla siebie. WYNIKI SĄ MIAŻDŻĄCE @Rafau @MaXyM Now things go serious. Maybe You didnt noticed but i also have this problem. I made test MAD AI said for myself. Test laps on Indianapolis Oval - audi R8 lms endurance with setup i use for gt3 racing.Every test - same conditions, same setupFirst test: Offline race, no AI.Lap times around 57secondsSecond test: Online QL before race + 30 AILap times around 55,4 sec (i was mixed between AI - its important to know)Third test: Online race +30 AITo get my CPU burned, before race i started OCCT in CPU test mode (graphs below) and this test was running all the time even during race.I started with advantage about 10 sec - lap times 57 secWhen AI came close to me my lap times were 54,4 sec NO SLIPSTREAM, AI were behind meWhen AI started to overtake me my lap times still on 54,4 sec levelI let all AI to pass me to get free space and guess what? lap times dropped to 57 sec againNow im really afraid.
 13. @MaXyM no to co. Wychodzi na to ze nasze osiągi są zdane na kaprys taktowania naszych procesorów. Całe szczęście, że lagi nie desynchronizuja danych, dzięki temu mogę się czuć bezpiecznie i czuć, że ta gra była warta moich pieniędzy. Kto pisał te gre... Najlepiej niech się skupi na pisaniu aplikacji na androida.
 14. Chodziło mi o to czy byłeś wtedy jeszcze na tym treningu między 19:00 a 19:30 gdzie wpierw odpaliliśmy lobby z online championship. Na alagrve nawet nie zwróciłem uwagi, że mam wolniejszy samochód, myślałem, że kiepsko wystartowałem ponieważ zaraz za pierwszym zakrętem po tym jak zderzyłem się z innym samochodem wszystko wróciło do normy.
 15. Nie do konca. Bo tym dotkniete sa samochody caly czas. A Ty miales tak ze w qualach jechales normalnie a w wyscigu cie zwolnilo. Mozesz to napisac. A pamietasz czy jak jechalismy algarve to wszedles na Onlinechampionship? Czy juz wchodziles na normalne lobby?
 16. Nie wiem Torchu, może Tobie taki poziom wystarcza, może nie denerwujesz sie tak jak inni, którzy spędzają cały tydzień trenując do wyścigu w którym albo nie mogą pojechać albo jak już pojadą to stanie się coś co i tak ich wyeliminuje z rozgrywki (tak, mówie też o sobie bo w końcu czarna ręka smsu dopadła i mnie), a może po prostu nie miałeś jeszcze okazji zmierzyć się z żadną większą przypadłością. Ja jestem zmęczony, inni są zmęczeni i nie jest tak że to są te same bugi co były jak startowaliśmy. Praktycznie co tydzień pojawia się coś nowego, a jak znajduje jakiś workaround na jeden problem to w jego miejsce pojawiają się dwa kolejne jeszcze gorsze. ITS EVOLVING. KILL IT WITH FIRE.
 17. Co uniemożliwia granie? Myśle, że w dużej mierze nerwy, które nie pozawalają już czerpać przyjemności z tej gry w online w żaden sposób. Nie mam siły słuchać już przez cały czas, że coś komuś nie działa, kogoś wywaliło, kogoś schrashowało, kogoś zesrało itd. a potem się zastanawiać godzinami i szukać rozwiązania jak temu zaradzić bo mościszlachta SMS nie raczy nawet odpowiedzieć, że mają to w dupie.
 18. @L-Torch http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?59891-Online-championship-missing-setups Z nowości to spowolnione samochody, nienaprawiony samochód mimo naprawy, latający GADD?, skaczący po pitlane Maxym, dedyk, który przestał mnie wpuszczać do siebie... itd itd nie jeździsz z nami, że musze wypisywać bugi czy jak?
 19. Zapraszamy na 1 RUNDĘ PMC "Blancpain GT Series" league season 2 Tor: Zolder Ilość okrążeń: 33 (Sprint) Niedziela 14.01.2018 GODZINA 20:00 (trening 19:30) USTAWIENIA SESJI (SERWERA) Trening – Czas startu: 12:00, Długość sesji: 30min Kwalifikacje – Czas startu: 13:00, Długość sesji 15min Wyścig – Czas startu: 14:00, Długość sesji 60min Pora roku – Wiosna Data - 06.04.2017 Tryby pogody – 1 Prognoza pogody1 – Duże zachmurzenie Prognoza pogody2 – Duże zachmurzenie Prognoza pogody3 – Duże zachmurzenie Prognoza pogody4 – Duże zachmurzenie Zmienność pogody – Dopasuj do wyścigu Trening i Kwalifikacje - Duże zachmurzenie PRZEBIEG RUNDY Trening godz. 19:30 (czas trwania 30min) Kwalifikacje godz. 20:00 (czas trwania 15min) Wyścig godz. 20:15 (czas trwania 1h) PIT STOP JEST OBOWIĄZKOWY! REGULAMIN INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA I KOMUNIKATORA DISCORD UWAGA PRZENOSIMY SIĘ NA NOWY SERWER DISCORDA - Zaproszenie poniżej Discord: https://discord.gg/awBAR4T Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup
 20. usuń też wszystkie pliki z dokumentów dotyczące pc2, w tym wszystkie setupy pod usunięciu gry
 21. Wczoraj dopadł mnie podobny problem ale nie w aż takiej skali. w sumie to troche wyglądało jakbym z miejsca miał uszkodzony samochód i nie osiągał pełnej prędkości obrotowej. Im dalej w wyścig tym moc bardziej spadała. Wszedłem teraz zobaczyć czy dalej mam ten problem, wszedłem na TT i faktycznie dalej brak mocy. Wszedłem w setupy, zmieniłem przełożenie główne na dłuższą skrzynie, zapisałem przejechałem kółko - tak samo sie zachowuje samochód. Wróciłem z powrotem na krótszą skrzynie, zapisałem, wyjechałem na tor i jak ręką odjął.
 22. nie trzeba, nie bedzie sie zaliczać do ligi. runda druga po prostu zostanie przesunięta.
 23. Jeśli jedziemy tylko gte to: 2016 FERRARI 488 GTE
 24. Nawet z serwerem premium dalej mielibyśmy problemy bo nawet sama aplikacja serwera dedykowanego jest skopana Forza 7 raz, że raczej bliżej jej do arkadówki niż do sima a dwa, że ma fatalną optymalizację dla PC. @MaXyM Z tego co widzę na YT to śmigają sobie w vr całkiem całkiem w RaceRoom.