lukcio34

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O lukcio34

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  woj.lubelskie
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  lukcio32
 1. Posiadam kierownicę Thrustmaster TMX(moja nowa kierownica). W Thrustmaster Control Panel kąt obrotu mam ustawiony na 900 stopni.Innych ustawień nie ruszałem w panelu kontrolnym kierownicy,bo nie wiem czy jest potrzeba zmiany innych ustawień.W grze Project Cars 2 wykonałem kalibrację kierownicy i w pierwszym etapie uzyskałem wynik 96(czy taki wynik mam mieć dla posiadanej kierownicy,bo chyba powinno być pełne 100),a w drugim etapie kalibracji kierownicy w grze ustawiłem równe 900. Odnośnie konfiguracji kierownicy w grze mam takie ustawienia: wszystkie martwe strefy plus czułość sprzęgła mam na zero czułość kierowania-50 czułość przepustnicy-50 czułość hamowania-50 czułość prędkości-45 Odnośnie ustawień Force Feedback nie będę pisał jakie mam ustawienia,a jedynie podam,że odnośnie Force Feedback ustawienie:Odmiana-Informujący(może zmienić na inny) W samej grze podczas testu auta do ligi BTCC(Mercedes A45 AMG TC 2016) na torze Knockhill międzynarodowy zauważyłem,że podczas pokonywania zakrętu,jak skręcam kierownicę to auto nie skręca płynnie i nagle jestem poza torem(odnośnie konfiguracji tuningu zawsze wczytuję standardowe ustawienie stabilne). Czy kalibrując posiadaną kierownicę w samej grze w pierwszym etapie mam wynik 96,chyba powinno być 100,może kierownica jaką posiadam nie osiąga 100,a jedynie 96,co ustawić w grze odnośnie kierownicy tak by samochód w grze prowadził się płynnie,dobrze pokonywało się zakręty tak by nie być poza torem przy wejściu w zakręt ,czy wczytywać standardową stabilną konfigurację tuningu,a może wczytać luźną konfigurację tuningu i auto będzie się lepiej prowadzić oraz czy ustawić jakieś inne ustawienia kierownicy w Thrustmaster Control Panel(pomijam ustawienie kąta obrotu kierownicy ustawione na 900 stopni)? Liczę na pomoc graczy grających w Project Cars 2 na PC Proszę dobrze przeczytać zadane pytanie
 2. Kierownica Thrustmaster TMX zamówiona.Teraz oczekiwanie na kuriera z paczką.
 3. Teraz mam poważny dylemat czy kupić kierownicę Thrustmaster TMX(na razie wstępnie zastanawiam się nad zakupem) i czy rzeczywiście kierownicę zamontuje bez problemu do posiadanego stojaka Wheel Stand Pro V2 przy pomocy klamry do mocowania kierownicy.
 4. Jeśli piszę w nieodpowiednim dziale to przepraszam.Najwyżej mój post zostanie przeniesiony do odpowiedniego działu. Zastanawiam się nad zakupem nowej kierownicy do grania w Project Cars 2 i inne gry pozwalające na granie na kierownicy.Odnośnie zakupu nowej kierownicy zastanawiam się nad kierownicą Thrustmaster TMX(nie wiem czy ta kierownica jest wspierana przez grę Project Cars 2). Zanim zdecyduję się na ewentualny zakup nowej kierownicy zastanawia mnie jedno czy kierownicę Thrustmaster TMX zamontuję na stojaku Wheel Stand Pro V2(taki stojak posiadam,używałem ze starą kierownicą i nie chciałbym kupować nowego stojaka do nowej kierownicy,tylko używać ten który posiadam,jeśli jest to możliwe) Czy warto kupić kierownicę o jakiej piszę,będzie dobra do Project Cars 2 oraz innych gier w których grać mogę na kierownicy i jak ją ewentualnie zamontować do stojaka Wheel Stand Pro V2?
 5. Coś czuję,że niezła jazda będzie na Califiornia Highway w Ford F150 RTR(jeśli komuś uda się przejechać ten tor w tym samochodzie),bo jak to jest się ścigać takim pikapem jakoś sobie tego nie wyobrażam.Do tego zabawa też będzie w samochodzie BAC na tym drogowym szkockim torze Bannochbrae(ciekawe jak wszystkim będzie się jeździć BAC zbliżonym do austriackiego KTM)
 6. Chyba nie każdy ma czas w środę wieczorem o 21:00 na ligę BTCC,bo tam niestety jest kiepska frekwencja..Lepszym pomysłem było by zawieszenie startu na kolejnym wyścigu GT3.
 7. Zawitam i pośmigam na tyle ile potrafię Ciekawe tory i auta Podoba mi się tor Azure Coast. Czy ten tor jedziemy całą jego wersję,tą która ma 97 zakrętów,jeśli nie pomyliłem torów i pisze o zupełnie innym torze niż Azure Coast? Co do wyścigów na wybranych torach jedziemy tak,by ci co nie jeżdżą za dobrze nie zostali z tyłu,a ci lepsi nie wystrzelili do przodu po to tylko,by jak najszybciej i z jak najlepszym czasem ukończyć wyścig w określonej liczbie okrążeń(tory z okrążeniami) lub przejechać tor,by na mecie zająć jak najlepsze miejsca.Jedźmy tak by nie było lepszych i gorszych,mimo,że to tylko fun race Nie każdy jeździ na posiadanej kierownicy jak zawodowy kierowca wyścigowy
 8. Nie wiem czy to będzie dobre,by spróbować zrobić coś co zdecyduje o przyjęciu do ligi BTCC(tutaj nie wiem czy przyjmowanie będzie dobrym pomysłem i nie chodzi o zapis do ligi z wyborem auta) oraz GT3(tu by się przydało przyjmowanie do ligi,ale nie w formie zapisu,wyboru auta i to wszystko). Może zrobić takie tzw.kwalifikacje,czyli np:na wybranym torze(tor ustala i wybiera osoba która zajmie się przyjmowaniem do wybranej ligi) jazda na czas lub coś innego i wtedy decydować czy dana osoba nadaje się do uczestnictwa w danej lidze,czy umie odpowiednio jeździć autem wyścigowym TC(Touring Car) i autem GT3.Obecnie po wyścigach ligowych pojawiają się(lub nie ma) posty odnośnie kar dla danych graczy za ich jazdę podczas kwalifikacji jak i samego wyścigu. To co napisałem jest wyłącznie do rozmyślenia i zastanowienia się czy coś takiego miało by jakiś sens. Nie wiem czy po tym co napisałem co będzie z tym postem.
 9. Chyba się skuszę i pośmigam(nic nie obiecuję). Jakie konkretnie auto należy wybrać,gdzie będzie pierwszy wyścig?
 10. Czyli jednak próbujemy pomysł @SeaAngel z wyścigami na egzotycznych torach dowolnie wybranym samochodem(każdy jedzie takim samochodem jakim chce) i dobrze jakby z tym spróbować już jutro jak by się udało (nie wiem czy juro piątek 10.11.2017 to dobry pomysł) i trzeba ustalić o której godzinie oraz ile osób by się pojawiło na Discord i w samej grze.Ale w tym wszystkim pozostaje zakładanie pokoju i czy tym którzy się pojawią uda się dołączyć do gry. Co do ligi BTCC proponuję(jeśli to możliwe) zrobić ankietę decydującą czy nadal ciągniemy tą ligę,czy całkowicie zawieszamy z racji niskiej ilości osób,bo środa wieczór to chyba dla niektórych niezbyt odpowiedni dzień na ligę BTCC.
 11. Pomysł fajny i warty wypróbowania.Jeśli mają to być egzotyczne tory,to zapewne dowolnie wybrany samochód,czyli taki jaki ktoś chce.W tygodniu w środy o 21-szej jest liga BTCC,ale w niej frekwencja kiepska(pierwsza runda BTCC i było nas więcej). Wczoraj (08.11.2017),była 2 runda BTCC na Cadwell Park i były tylko 4 osoby,bo więcej nie mogło przybyć.Nie wiem ile osób zostało na wyścig(treningu nie było,od razu kwalifikacje,po których odpuściłem sobie tą rundę) i czy wyścig się odbył.Odnośnie pomysłu @SeaAngel może warto coś egzotycznego spróbować nawet w ten piątek wieczór godzina 19 lub 20 lub sobota wieczór godzina 19 lub 20,wtedy będzie więcej osób chętnych pojeździć i przetestować się przed niedzielną rundą GT3 lub pojeździć w miłym towarzystwie. Co do ligi BTCC niech zostanie tak jak jest,jeśli frekwencja będzie kiepska,to albo zawieszamy ligę BTCC ,albo przenosimy ją na inny dzień(to tylko takie moje zdanie)/
 12. Nie wiadomo czy ktoś postawi pokój(nie piszę na źle),bo i tak wszystko zależy od posiadanej prędkości neta i czy innym uda się dołączyć do pokoju bez problemów.Miło by było śmignąć trening,jeśli znajdzie się osoba która postawi pokój.Trzeba być dobrej myśli Co do toru to jest ciekawy i posiada hopę co urozmaica jazdę
 13. Będzie ciekawie.Niech będzie tak jak trzeba czyli najpierw trening,potem kwalifikacje a po nich wyścig w którym wszyscy maja równe szanse,to znaczy nie ma lepszych i gorszych. Trzeba będzie pojeździć na torze Cadwell Park GP by się z nim zapoznać przed 2 runda BTCC.
 14. Oki zobaczę jakie ustawienie będzie najlepsze i jeśli będzie odpowiednie zostawię
 15. To dobrze.A co z tym,ile ustawić odczucie prędkości,które odczuwa się przy wciskaniu pedału gazu?
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych , 1 gość (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online