ADIKF1

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

30 Excellent

O ADIKF1

 • Ranga
  Professional license

Informacje osobiste

 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Inna
 1. ADIKF1 -Rozumiem zasady i obowiązki Help Helena Cup i zgłaszam swoje uczestnictwo w zawodach"
 2. No Pioniu startuj podium niedaleko a taki spocik na kanale przed finałem
 3. Widzę i czytam Seba wie że dzwoni tylko gdzie .Nie ma mowy o losowaniu aut.
 4. To znaczy że manewr dublowania nie został przeprowadzony sprawnie i bezpiecznie ... dostaje kare .A tak zerkając na analizę startu errora to normalna walka po starcie do której należy się przyzwyczaić niestety start zawsze jest niebezpieczny ograniczenia gry ,widoczności sprawiają że takie sytuacje mają miejsce i należy się z nimi liczyć .Nie myślę że ktoś specjalnie chciał tak pojechać bo nigdy nie wiadomo jak zachowa się pojazd .
 5. Strimowałem cały wyścig wyniki możecie obejrzeć na you tubie
 6. Z tą petardą to uwaga bo znowu planujecie ligę przed premierą GTS miesiąc temu było podobnie i Liga na PC lekko zlulała nawet przez organizatorów czy tym razem będzie inaczej zobaczymy
 7. To ja na rezerwę wskakuje jak ADIKF1 no i jak co to LMP 2 RWD P20
 8. Hej jak na to że mało trenowałem to i tak mi poszło dobrze .Ale myślę że jak na początek to twórcy tego ewentu chcieli zjeść za duży kawał tego tortu i wprowadzili dużo zmiennych których uczestnicy nie ogarneli .co spowodowało taki koniec zawodów ..
 9. Jak będzie miejsce to chętnie wystartuje LMP1 ADIKF1 .
 10. Wszystko fajnie tylko w połowie tego ewentu wychodzi Project Cars 2 ..Zastanawiam się czy będą chętni do skończenia tego ewentu .
 11. Pozwolicie że się włączę do dyskusji ,wprawdzie nie startowałem ale jak wiecie parę wyścigów już tu zorganizowałem .Ale pytam po co wam zakładka wnioski skargi i kary ..A tam pusto.Pozdrawiam.
 12. A która F1 ma kontrole trakcji bo to cza trenować synek a nie latać po ligach ,co wpadłeś i zobaczyłeś jak chłopaki latają co ,tam trzeba zapracować na pozycje i Dużo Dużo treningu .
 13. Siemanko Oldboj czy ty juz się przeniosłeś z ekipą na PS4 .No i panowie słuchajcie Oldboja miałem okazje ścigać się z nim na PS3 .Wie co mówi o doświadczeniu .Jeszcze raz pozdrowionka dla Oldboja .
 14. Sorki wypadłem z PC na razie startuje w F! 2016 czekam na Assetto i na ewentualnie PC 2 ale sledze wasze wyczyny nie zapomniałem o was. No i fajnie że ktoś zawsze stremuje mogę zerknąć ja mam chwilkę .
 15. A moim zdaniem Gelunino nie masz racji to jest gra i trzeba wziąć to pod uwagę i to że nie ma się dobrej widoczności dla tego ,pozycje zają już od połowy prostej i zawodnik po lewej powinien mieć to na uwadze zostawiając mu miejsce od wewnętrznej a czy by wyhamował czy nie to by była już inna sprawa jak by go uderzył i wypchną to w tedy by była jego wina .Każdy przypadek jest inny.Buffalo jak dla mnie to nie zawiniłeś a ostrzeżenie powinien dostać rywal . Pozdrowionka dla Ekipy.