Ziolo_rastamaN

Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

O Ziolo_rastamaN

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Southampton
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Ziolo_rastamaN
 1. Ziolo_rastamaN
 2. Ziolo_rastamaN
 3. Nvi wiem ze to moglo nie miec, i prawdopodobnie nie mialo wplywu na wyscig. Ale zasada jest i nie mozna wybierac. Dsq Sorry man, 2pkt straty tylko.
 4. Ziolo_rastamaN -Rozumiem zasady i obowiązki Help Helena Cup i zgłaszam swoje uczestnictwo w zawodach
 5. Ziolo_rastamaN - Mercedes-Benz CLK-LM
 6. Jade, jesli cos nie wypadnie lub kiera padnie:)
 7. Pojade, jak wam nie przeszkadza grac z noobem
 8. Hej, pierwszy mecz ligowy przed nami! Odbedzie sie w ta sobote 21/10/17 o godzinie 19:00 czasu polskiego. Klasa samochodów to Gr3, wszystkie asysty zostaną wylączone oprócz traction control, co zostanie zostawione na ustawieniu domyslnym (3) z ustawień pro. Widok kamery jest dowolny, jak skrzynia biegów. Kary są za wszystko i ustawione na high. Obecnie głosójemy na trase która bedzie pierwszą trasą jaką przejedzemy w lidze, zapraszam do glosowania pod tym linkiem: https://goo.gl/forms/IImitoCdSi2VwC8s2 dzieki pomocy sim_say. O 19:00 zaczynamy kwalifikacje które zdecydują pozycje w stawce. Wyścig zacznie sie o 19:30 i potrwa około godziny. Będzie zużycie opon i paliwa, więdz pamietajcie zeby zjechac do pit stopu Do komunikacji używamy programu discord. Żeby wejść na serwer wystarczy ściagnac appa i dac id servera xugrGCb . Lub wejść z jakiejkolwiek przegladarki na adres https://discord.gg/xugrGCb Hej i do zobaczenia na torze!
 9. Hej wszystkim. Stwożyliśmy lige GT Sport. Jak ktoś chce pograć w miłym gronie, zapraszam na społeczność GT Sport Poland i na nasz serwer discord. Żeby wejść na serwer wystarczy ściagnac appa, i dac id servera xugrGCb . Lub wejść z jakiejkolwiek przegladarki na adres https://discord.gg/xugrGCb Liga dopiero startuje, ale rośniemy w siłe. Beda co tygodniowe wyścigi z punktacją generalną, i co miesięczny konkurs na najlgepsze foto, które będzie tłem naszej społeczności.