Aluzjonista

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

1 obserwujący

O Aluzjonista

 • Ranga
  Advanced Member
 • Urodziny 17.07.1990

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wejherowo / Białystok
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Aluzjonista
 1. Aluzjonista - McLaren F1 Marlboro White
 2. Zgadzam się
 3. A według mnie mogłeś się zachować tak, jak było ustalone - 10 sekund przerwy, a nie siedzieć na zderzaku.
 4. @GTPL_oldboy1957 przecież jasno napisałem ze dojechał do mnie z Dankiem na rozbiegowym (pierwszym kołku) w czasie gdy ja wyrabiałem sobie stratę do auta przede mną. I tak obaj Panowie trzymali mi się na zderzaku - dlaczego miałem ich puszczać? To oni powodowali zamieszanie, a nie ja. Kwalifikacje, które stosowaliśmy w lidze (a nie tylko w ostatniej rundzie) nie są idealnym rozwiązaniem i zawsze ktoś będzie mógł się czuć pokrzywdzony. Ja osobiście byłem za tym, by kwalifikacje robić we własnym zakresie, ale to niestety niemożliwe bo ktoś musiałby te wszystkie replaye ogladac, a to pochłonęłoby bardzo dużo czasu. Dlatego doskonale rozumiem, że trzeba to wykluczyć - organizatorzy i tak wkładają dużo pracy byśmy w ogóle mogli się ścigać. Tak więc skoro kwalifikacje są jakie są to niestety musimy starać się sobie nie utrudniać życia niepotrzebnie. Może żebyś nie czuł się pokrzywdzony, warto wprowadzić zasadę ze kolejność pół startowych na kwalifikacji zalezy od miejsca w tabeli? Najszybsi gracze będą startować z pierwszych miejsc i przestaną mieć pretensje do wolniejszych?
 5. @Sir Siekier na okrążeniu rozbiegowym, którego celem było wyrobienie sobie 10 sek luzu miałem Cię puścić bo byłeś szybszy? To raczej Ty powinieneś wstrzymać konie i nie siedzieć mi na zderzaku, kiedy ja zgodnie z założeniami wyrabiałem stratę do auta przede mną. @GTPL_oldboy1957 piszesz o zupełnie innym przypadku. Gdybym widział, ze na okrążeniu kwalifikacyjnym ktoś siedzi mi tyłku, to bym puścił bo uznałbym ze jest szybszy. Error nie był szybszy tylko chciał koniecznie przedostać się do przodu, bo przewidywał ze będzie szybszy na pomiarowym. A to zasadnicza roznica. @Sir Siekier Jak tak bardzo chciałeś startować z pierwszej pozycji to się trzeba było z hostem dogadać żeby Cię tam ustawił albo wyprzedzić peleton na pierwszej prostej. Tak więc Sory, ale jeśli ktoś się tutaj złe zachował to Ty i Danek.
 6. Ustaliliśmy, ze robimy sobie 10sek przerwy. Z jakiego powodu niby mialem Was puścić?
 7. Aluzjonista
 8. @GTPL_oldboy1957 Czyli w pełni się zgadzamy
 9. Dzięki @Vulgar za miłe słowa. Mimo wszystko iważam, ze powinienem ponieść karę. Stawiając się na miejscu poszkodowanego - co mi po tym ze sprawca oddał mi pozycję, skoro straciłem ich kilka i tak naprawdę przy wyrównanej konkurencji moje szanse na dobry wynik wyscigu zmalały bardzo drastycznie. No i jeszcze taka refleksja, ze gdyby za każdym razem oddanie pozycji całkowicie zerowalo karę, to mogłoby to zachęcać kierowcow z końca stawki do podejmowania niepotrzebnego ryzyka. Na zasadzie: jadę 12-sty, sprobuje tu na dohamowaniu zaszaleć, najwyżej oddam pozycje i nie pogorsze punktacji. Dobrze mówię?
 10. @GTPL_oldboy1957 czyli mogłem nie czekac na Nvi’ego i jechać dalej bo wyszłoby na to samo? Kara musi być bez dwóch zdań, ale pozycję oddałem... Mam pytanie: od czego tak naprawdę zalezy wysokość danej kary? Przykładowo: w wyscigu na interlagos Meewosh mnie wypchnął z zakrętu i dostał 25pkt kary bo nie oddał pozycji. (Straciłem tylko jedno miejsce) Teraz ja uderzam w Nviego, przez co On traci kilka miejsc i dostaję 25pkt kary, choć od razu oddałem pozycję. Porównując te dwie sytuacje: Nvi stracił przeze mnie dużo więcej niż ja przez Meewosha, ale sprawcy otrzymali taka sama karę. Tylko dlaczego? Czy np. właśnie dlatego ze skutki mojej akcji były gorsze i uznałeś, ze należy się taka kara mimo oddania pozycji? A z kolei w przypadku kolizji z Meewoshem dostał on taką karę bo mimo ze konsekwencje były mniejsze to wyraźnie złamał zasadę mówiąca o konieczności oddania pozycji? Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o obniżenie kary dla mnie (popełniłem błąd o przykrych konsekwencjach Wiec karę przyjmuję) tylko chciałbym zrozumieć jak one są przyznawane.
 11. Poruszyłem temat bo byłem przekonany ze stał tam z pełna świadomością, a skoro nie to nie ma o czym gadać Wnioski chyba wyciągniemy wszyscy - jak będziemy w podobnej sytuacji to wychodzimy z pokoju.
 12. @Vulgar u Meewosha na pierwszym filmie widac gdzie Osci parkuje w trakcie wyścigu. Ale dla uzupełnienia jeszcze dwie sytuacje ode mnie:
 13. A stanie na torze jest w porządku?
 14. Tak, jak napisałem na discordzie - tępa dzida ze mnie - Sory Nvi :/
 15. Dla Ciebie "tylko" jedno miejsce, a dla mnie aż jedno chyba po to się ścigamy? żeby walczyć o każdy punkt