Mariusz B

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  2053
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

267 Excellent

1 obserwujący

O Mariusz B

 • Ranga
  Szef wszystkich Szefów
 • Urodziny 23.11.1973

Informacje osobiste

 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • WWW
  http://pcars.com.pl/

Ostatnie wizyty

795 wyświetleń profilu
 1. Pidz123 dostałem info od Dynds/sniff my farts że była nie dokońca czysta walka o pierwsze miejsce między nim a chyba driver1 który to walczył m nie czysto, spychał i uderzał w niego do tego przy próbach wyprzedzania zmieniał tor jazdy więcej jak dozwolony jeden raz. Proszę pogadaj z tą osobą, bo ja chcę żeby pod naszym szyldem były czyste wyścigi a nie jakaś boruta rodem z NFS.
 2. Wstawcie jakieś wyniki wyścigu [emoji3]
 3. Ja karierę zaczynałem kilka razy ale nie udało mi się jeszcze jej skończyć hehe...
 4. Trochę kariery, wygląda na to że nie wiele będzie się różnić od tego co w pierwszej części.
 5. W niedzielę będą z nami jechać chłopaki z Racesim tak że +5 osób będzie i oni założą serwer, nazwa i hasło takie jak zawsze. W tygodniu piwunien też stać serwer ich. Dobrze by było jak by Piotr z Racesim tu napisał coś.
 6. Potestuje chociaż te co mam teraz dają radę ale jak może być lepiej to czemu nie.
 7. RedBull zdementował to i Sainz zostaje w Toro Rosso
 8. Ustaw kierownice na 540 stopni.
 9. Renówka ma bardzo czuły układ kierowania i można to zniwelować setupem ale my jeździmy na ustawieniach default i jest jak jest.
 10. Pc1 też było audi Dtm i tez wywalili a szkoda bo by był merc i audi i całkiem fajnie liga by wyglądała. Ale chyba szło o licencje które ma sector3 i simbin.
 11. Pcars2 myślę że pozamiata i warto kupić od razu, ale nasz rację że nie ma co teraz odpuszczać pomimo wakacji i niższej frekwencji, z mniejszą ilością osób też mogą być świetne i zacięte wyścigi.
 12. Za późno do nas trafiłeś 😉 dwa lata temu było więcej. Podejrzewam że po premierze pcars2 znowu będzie więcej. Co do wyścigu, fajnie było auto mega wymagające uwagi i najmniejszy błąd kończył się spinem, więc jazda bez błędów zaowocowała wynikiem. Olek cisnął ostro i szybko ale za dużo błędów, gdyby pojechał trochę bardziej pasywnie pewnie wygrał by bez problemu. Ja popełniłem dwa małe błędy ale bez spina tylko z małą obcierką o bandę i za ścięcie 5sec karty. Potem równa jazda na początku wyścigu 2:16 potem się wjechałem w auto (około 5/6 okrążenia ) i czasy szly 2:14 /2:15. Ale bardziej męczący był jednak wyścig w zeszłym tygodniu 😁
 13. Wyniki qwali wyścigu i best lap Kwalifikacja Best Lap Wyścig
 14. Może być i tyle.
 15. myślę ze koło 20