Mariusz B

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1856
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

126 Excellent

1 obserwujący

O Mariusz B

 • Ranga
  Szef wszystkich Szefów
 • Urodziny 23.11.1973

Informacje osobiste

 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • WWW
  http://pcars.com.pl/

Ostatnie wizyty

557 wyświetleń profilu
 1. My na Pc też na początku zwracaliśmy uwagę na ścięcia zakrętów a potem doszliśmy do wniosku że gra ma swój system kar i te 5 sec spowolnienia lub więcej jest ok, a jeśli gdzieś gra pozwala trochę na więcej hmm trudno tak widać na być. Zastosujcie się do tego a zaoszczędzicie sobie nerwów i dodatkowej roboty. 😁 Aha co do losowych slotów pogody zawsze gdy jest slot gdzie ma losowo wybrać, gra wybierze deszcz więc też się zastanówcie czy ten losowy slot to dobry pomysł. My też z tego zrezygnowaliśmy z tego powodu.
 2. Na silverstone chyba nie ma takiego zakrętu kórego ścięcie dawało by spory boost czasowy no może ten pierwszy po starcie (ale tam tez kara zaraz gra narzuca),resztę zakrętów mocne ścięcie powoduje 5 sec kary lub więcej , no chyba ze jeżdzicie bez tego, albo w wersji konsolowej nie ma kar czasowych przez grę.
 3. Zmieniłem uprawnienia dla całego działu więc może teraz już widać.
 4. No tak ale sprawdzałem uprawnienia w panelu administratora i powinno być widoczne. Chyba jeszcze będę musiał zerknąć w to ponownie. Edit Sprawdzcie teraz czy widać http://pcars.com.pl/index.php?/forum/41-zaplecze/
 5. Archiwum powinno być widoczne dla wszystkich, nie ma żadnego podziału ze widoczne tylko dla administracji.
 6. no i za dużo kombinowania, lepiej robić to co sezon, plus tych co się nie pojawiaja na wyścigach.
 7. a zaraz zerknę może tylko uprawnienia do przeglądani archiwum ma tylko administracja- moderacja.
 8. ja mam dla was taką propozycję jak rozmieszczać zawodników w pokojach. A więc przed wyscigiwm zawsze robicie jakiś tor i auto i jedziecie czasówkę, 8 osób z poprzedniego sezonu ma zapewnione miejsce do pokoju A a 8 kolejnych jedize czasówkę. Potem nic nie szafujecie zawodnikami do końca sezonu, chyba ze kolega z pokoju A dwa razy opuści wyścig (się nie pojawi) bez usprawiedliwienia od razu ląduje po drugim razie do pokoju B. Po zakończonym sezonie , trzy pierwsze osoby za Automatu przechodzą do A a trzy ostanie do B chyba że się dogadają i nie będą chcieli. Kiedyś takie awanse się sprawdząły w ligach na Xbox 360 jak organizowałem ligi.
 9. już dodałem do archiwum ostatnie wasze ewenty . Teoretycznie po archiwizacji w panelu admina powinny się automatycznie pojawić ale jak widać nie pojawiły sie i musiałem przenieść ręcznie.
 10. tu jest Archiwum ewentów na PS4 http://pcars.com.pl/index.php?/forum/21-archiwum-ps4/
 11. Patrząc na wasze onbordy to trzeba to głośno powiedzieć, że na konsolach też są rasowi simrscerzy i tylko dla tego że grają na konsoli uważani są niesłusznie za tych gorszych przez niektórych pececiaży czy niektóre fora simracingiwe. Panowie nie jesteście gorsi 😁 świetnie się was ogląda.
 12. Ja to sobie chyba dziś daruje sciere i pośmigam w F1 2016 bo ostatnio jadę karierę Hasem na poziomie Expert i jest grubo [emoji2]
 13. W Olsztynie jest lepsze powietrze [emoji2]
 14. Z Olsztyna hehe..