marcin2013s

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O marcin2013s

 • Ranga
  Member
 1. Doprecyzujcie pkt 8 albo go usuncie bo w takiej formie nie ma sensu.
 2. Wiem tylko o tych którzy jechali przede mną skąd mam wiedzieć czy ktoś za mną zjechał czy nie?
 3. Gdyby nie było tego pkt to na pewno bbym nie zjechal. Trzeba to było napisać podczas tworzenia pkt 8 a nie teraz.
 4. axeMaltesse jakie ma znaczenie kiedy pkt 8 powstał? Jest w regulaminie tego eventu i wszyscy powinni się do niego stosować. Nie jest dobrze sprecyzowany i dla tego są problemy. Ja przez ten pkt prawdopodobnie straciłem zwycięstwo w wyścigu. Miałem 14 sek. Przewagi i około 15 min do końca, czyli mogło się udać ale przypomniałem sobie o regulaminie i zjechałem.
 5. W takim razie doprecyzujcie co według was znaczy suchy tor jesli mamy się stosować do tego punktu lub go wykreslcie z regulaminu bo w takim przypadku każdy może to zinterpretowac jak chce i wychodzą szopki. Według mnie tor był suchy i na slikach krecilem dużo lepsze czasy. Pkt 8.obowiązek stosowania opon odpowiednich do warunków panujących na torze. W sytuacji gdy tor Jest zimny a warunki suche zakaz używania opon deszczowych. I nie mówię że ktoś nie zmienił opon wcale, w połowie wyścigu zaczęło padać i wszyscy zjechali po opony deszczowe a potem kiedy tor wysechl nie wszyscy zjechali po sliki.
 6. No tu się z Tobą nie zgodzę według mnie tor był suchy.
 7. Wnoszę o ukaranie kolegów, którzy ukończyli wyścig przede mną Rufi i Milosz gdyż nie zastosowali sie do pkt 8 regulaminu i nie zmienili opon deszczowych na suche pomimo suchego toru. Ja zgodnie z regulaminem zjechałem na zmianę przez co z pozycji 1 spadłem na 3.
 8. Meewosh co się stało czemu wyszedłes z lobby? Mogliśmy mieć fajne punkty.
 9. marcin2013s Mercedes.
 • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych , 2 gości (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online