meewosh

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Good

O meewosh

 • Ranga
  Advanced Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  pl
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  Meeewosh

Ostatnie wizyty

76 wyświetleń profilu
 1. Ciężko wyczuć sarkazm bądź ironię na piśmie, cieszę się, że to wyjaśniliśmy. No i oczywiście mój post zabrzmiał groźniej aniżeli miałem taki zamiar za co też przepraszam.
 2. Człowieku ja go tam nawet nie dotknąłem, ogarnij się i patrz co sam odwalasz bo wczoraj dałeś popis.
 3. To tak. Przede wszystkim składam wniosek o ukaranie Oscila za notoryczne i bezustanne pisanie na chacie w R1. Ponadto załączam filmik z jego wybrykiem - sami zobaczcie. (Ja z matamanem walczymy o P1, już miałem brać większy łuk żeby mieć większą prędkość na prostej.). Oczywiście Oscil był dublowany, nawet nie wiem czy miał więcej niż 2 okr. zrobione wtedy, wyglądało to jakby na nas czekał i zresztą widać jak w ostatniej chwili odbija w naszą stronę, masakra jakaś. To był zamach. Próba przynajmniej. Druga sytuacja to Ja vs Oldboy. W sumie to nie mam tu nic do dodania, co prawda nie wyprzedził mnie, ale pozycję straciłem na rzecz matamana, więc większych pretensji nie mam ale wniosek uważam za zasadny i uzasadniony. Kolejna sytuacja z Oldboyem. Jego perspektywa: Nie mam pretensji, nie chcę tu toczyć jakiś dziwnych dyskusji 2 stronicowych jak to miało miejsce ostatnio więc z mojej strony to wszystko. Wyścig jak i walkę i tak będę wspominał dobrze.
 4. meeewosh
 5. Z tym przerywaniem wyścigu to zły przykład, bo w F1 wystarczy, że lekko popada i potrafią dać red flag. Kto ogląda ten wie jak bardzo do jest frustrujące. Właśnie te zmienne warunki są jedną z najlepszych rzeczy jaka ta gra ma do zaoferowania, więc czemu ich nie wykorzystać? No i na Boga, nie dopatrujcie się pełnej symulacji NASA w gierce za 200zł... Każdy kto się zapisał wyraził zgodę na wcześniej zawarty regulamin więc trochę za późno na bunt.
 6. To najbardziej mnie bawi. Chcesz ukarać tylko tych przed Tobą, a Ci za Toba to co? Juz nie trzeba?
 7. Nie przez zapis regulaminu straciłeś pozycję a przez głupią decyzję zjazdu do pitów na ostatnie 10min wyścigu. " Obowiązkowy jedna wizyta w boksie ( wymiana opon , paliwo dowolnie) " Bardzo proszę: Mój pit i wymiana opon.
 8. Hola hola, do końca wyścigu były kałuże na torze. Dodatkowo, w jednym miejscu na całej szerokości toru była wielka mokra plama, szczególnie ascari było całe mokre. Więc nie wiem z jakiej racji miałbym zmieniać na suche.
 9. Należy podać definicję określenia "powodująca zjazd do boxu". Bo można mieć uszkodzenia 60 i nie zjechać, a można mieć 10 i zjechać. Jak to interpretować w takich przypadkach? Jeśli da się na repach zobaczyć uszkodzenia po kraksie u każdego to proponuję dodać do taryfikatora przelicznik procentowy zniszczeń, aniżeli określenie które zacytowałem powyżej.
 10. Z tymi rebeliantami/rebellion dobre, ale dalszą część bym dał po prostu na Racing Team. Sam miałeś bana niedawno Gustaw na forum więc i Tobie przypasuje. Ps. Już dajcie spokój z tym Tomaszanem, ot wypadek. Dawno zapomniałem.
 11. Problematykę NAT2 przerabiałem w ghost recon wildlands, generalnie zmiana routera Ci w niczym nie pomoże w sposób natychmiastowy. Ogólnie poczytaj o DMZ w routerze. Generalnie radziłbym forum/reddit wildlands poczytać pod kątem portów, tam eksperci spokojnie mogliby doktorat bronić.
 12. Z tym zatrzymanym startem to głównie moja zasługa, ale to przez błąd gry. Dojeżdżając do prostej startu/mety zauważyłem stojące auto na prostej i nie wiedziałem czy to SC czy jakiś zawodnik i sie zatrzymałem. Zgodnie z wszelakimi zasadami wyścigowymi powinien w takiej sytuacji nastąpić albo restart albo dodatkowe okrążenie formujące, bo potem mi to zbugowane auto stało na prostej przez cały wyścig. Drugi raz postąpiłbym tak samo. Zreszta na filmiku streamerskim widać jak auto duch tam stoi.
 13. Kokpit, tylko i wyłącznie. Tak wiem, ze zderzaka więcej widać ale nie czuję wozu wtedy.
 14. Nie będę cytować poprzedniego posta zgodnie z archaiczną zasadą wszelkich forów, ale odniosę się tylko do tego sarkastycznego bawienia w piasku. A więc Ty miałeś szczęście, że Cię automatycznie przywróciło na tor, natomiast ja utknąłem w aucie typu GTR z prześwitem 70mm bez kontroli trakcji na slickach w piasku, więc te zabawne komentarze nie są na miejscu. Sytuacja może wygląda zabawnie, ale zabawna na pewno nie była, (Twoje automatyczne przywrócenie auta na tor widać zresztą na moim filmie, ja niestety nie miałem takiej opcji, a szkoda - oszczędziłbym 30s.). No nic - no hard feelings, jak dla mnie sytuacja gorzej wyglądała aniżeli powinna przez gumowatą fizykę zderzeń. Aha jeszcze jedno. Co do tego lusterka. Na powtórkach może i faktycznie to widać - ale niech rzuci setem ten, kto w takim tłoku pomiędzy bardzo technicznymi zakrętami z piaskiem dookoła patrzy bez przerwy w lusterko cofania w aucie GTR.