SeaAngel

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Excellent

O SeaAngel

 • Ranga
  Super license
 1. Ja jadę w tym tygodniu zobaczyć, bo se klient kupił nowego Haasa https://baq.haascnc.com/quote/Lathes/ST/ST-30#gsc.tab=0 A wczoraj wieczorem ładne kombo mi ktoś sprzedał - 3x w tyłek na 2 zakrętach dostałem. Ale poza tym to fajny, wyrównany wyścig był i każdy chyba miał się z kim ścigać.
 2. Ja tam wieczorem już w domku będę.. ale o której wieczorem, to ciężko rzec.
 3. Przecież LMP1 to as przyczepności. Tutaj już będzie bujało.
 4. Zamiast ligi teraz jedziemy to, wbijaj:
 5. Jak w tę stronę idziemy, to łap trochę koreańskiego rapu... a i skrzypce też są Swoją drogą podziwiam dykcję (fragment od 1:50).
 6. Właśnie udało mi się podłączyć sprzęt po przeprowadzce. Jak wszystko będzie śmigać, to chyba jednak dam radę się pojawić. Widzę, że jednak bez asyst... i bez uszkodzeń
 7. Z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami, to najpopularniejszy wydaje mi się folder 66% sopcośtam (ale ten bez kerbów).
 8. Super!
 9. Tak ostatnio ścigałem się z ludźmi podobnie jak u Piotra, tyle że z UK. Przesłali też taką wiadomość - może przyda się podpatrzeć, jak to tam wygląda. Może nawet wyrosną jakieś zmagania pomiędzy "stacjonarnymi gralniami" W sumie miło, jakby pidz też tu coś napisał osobiście, szczególnie że jestem ciekaw, jak tam się rozwija racesim, nie tylko pod kątem naszych wspólnych wyścigów.
 10. Ja jeszcze ten weekend raczej odpadam, chyba że się błyskawicznie przeprowadzę, podłączę i wszystko będzie śmigało. Ale od następnego powinno już być wszystko po staremu, czyli praktycznie na każdym możliwym wyścigu się stawiam. Niedziela 19:30 z reguły jest ok. A GT4 z wielką ochotą bym jechał dalej, ale nie zawsze wszystko da się pogodzić A czemu tak, że ABS akurat? Przy niektórych autach (szczególnie tych co osiągają prędkości 300+) o wiele sensowniejsze jest np. TCS. Chociaż ja jestem jak zawsze za asystami rzeczywistymi. Co do blokady setupu - jak to będzie? Po prostu umawiamy się, że nie ruszamy go, czy faktycznie na sztywno?... bo wiecie o co chodzi - te nieszczęsne pit stopy. Np. nie dość, że mi ktoś przywali, to jeszcze w nagrodę mi wymienią nowe opony i dotankują. PS. W poniedziałek Skansenikowi pokazywałem Bathusta, mam nadzieję, że przypadł tor do gustu
 11. Corvette jeszcze, ale to chyba najsłabszy pojazd w tej klasie. Znaczy jak cała liga GT3 ma być to spoko, chodzi mi o to, żeby nie dawać na sztywno jakiegoś auta z DLC, co by mogli potrenować. Jeśli natomiast to nie wypali, to ja bym spróbował zupełnie inaczej do tematu podejść: 1. Ciągły ranking,ale taki dość luźny z 2 tabelami - tabela "wszechczasów" i tabela z sumą punktów z ostatnich 10 wyścigów. W ramach tego by można jeszcze jakieś mini ligi prowadzić, ale po max 4 eventy. 2. Można by się pokusić o wyścigi tematyczne, nawiązujące do wydarzeń bieżących danego tygodnia lub historycznych w daną rocznicę. 3. Z góry ustalona pogoda z wykorzystaniem czasami losowych slotów, ale żeby było ciut bardziej zróżnicowanie - jednak bez przegięć. 4. Można by też spróbować z formułą 3-4 wyścigów danego dnia po 10min Q i 6-8 okrążeń.
 12. Wbiłem sobie na chwilę na online i dołączyłem do serwera vracer. Wygląda, że chyba robią podobnie jak Piotr chce, tyle że jeszcze komentarz itp https://www.twitch.tv/v_racer
 13. Wolałbym cokolwiek innego, czego nie jechaliśmy, ale GT3 przeboleję. Myślę jednak, że to najmniejsza różnica. Z tym, że jeśli z ludźmi od Piotra, to chyba bez DLC by trzeba nie?