SeaAngel

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  338
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Excellent

O SeaAngel

 • Ranga
  Super license
 1. A ja właśnie wolę jak nie ma nagród, bo pojawia się wtedy czasem nieprzyjemna spina.
 2. Generalnie jeśli chodzi o Asseto. Jak mam przestawić się na AC, to nie obraź się Mariusz, ale ja szybciej bym dołączył do jakiejś działającej już grupy. Ja bym pCars jeszcze dał szansę, ale tylko nie powiązane ze sobą wyścigi, ewentualnie jakoś luźno powiązane, ale nie w formie lig jak wcześniej, bo zwykle ludzie nie lubią dołączać w połowie, a wykruszać się już owszem. A i taka forma tylko przy założeniu, że osoba, która by się tego podjęła, porozmawia na steam indywidualnie z wieloma osobami, które wcześniej z nami śmigały. Przy takich "imiennych zaproszeniach" łatwiej jest zorganizować więcej osób. Myślę o zadaniu każdemu z osobna pytania typu: "Czy jeśli by się zgłosiło kilkanaście osób na wyścig w niedzielę o 19, to byś wystartował". Jeśli by te kilkanaście osób odpowiedziało twierdząco, to bierzemy się do roboty. Godzina wcale nie przykładowo 19, bo z tego co wiem, już trochę osób od nas zapisało się na 21 na AC. Jakby co, to mogę "pomęczyć" trochę ludzi na steam, tylko napisz Mariusz, czy podejście od tej strony by Ci odpowiadało, bo nie chcę się nieproszony wcinać. Dirta jakiś czas temu kupiłem, ale powiem, że ten rallycross mi się średnio podoba. Dla mnie Dirt to czyste czasówki i koniec. AC też sobie ostatnio kupiłem, ale w ankiecie głosu na AC nie dam, bo z Wami bym wolał pograć w coś innego. F1 2016 jakbym miał pewność, że będzie fajna liga, to ewentualnie też jestem w stanie jeszcze kupić. W RaceRoom jakoś niespecjalnie mam ochotę inwestować, mając pC i AC, gdzie pC nadal mi się nie znudził, a AC jeszcze nawet nie ograłem. Dlatego ostatecznie głos w ankiecie na pCars i F1.
 3. Patrzyłem u Piotra na FB. Tę serię z nagrodami jadą niby sami. Mają się pojawiać też funrace otwarte. W związku z tym pytanie, co z nami?
 4. Halooo... Wrocław już jedzie sam, a my nic?
 5. Co to za kaplica? Ani widzę, że nie ma wspólnych, ani własnych wyścigów. Serio już wszyscy na AC uciekli?
 6. Nikt od nas nie jechał? Lipa troszkę.
 7. I za tydzień właśnie będę mieć gości, jeśli nic się nie zmieni.
 8. Huh, może być ciekawie. Jak goście mi się zawiną do tej godziny to wpadnę, ale wątpię, aby mi się udało
 9. Ja jadę w tym tygodniu zobaczyć, bo se klient kupił nowego Haasa https://baq.haascnc.com/quote/Lathes/ST/ST-30#gsc.tab=0 A wczoraj wieczorem ładne kombo mi ktoś sprzedał - 3x w tyłek na 2 zakrętach dostałem. Ale poza tym to fajny, wyrównany wyścig był i każdy chyba miał się z kim ścigać.
 10. Ja tam wieczorem już w domku będę.. ale o której wieczorem, to ciężko rzec.
 11. Przecież LMP1 to as przyczepności. Tutaj już będzie bujało.
 12. Zamiast ligi teraz jedziemy to, wbijaj:
 13. Jak w tę stronę idziemy, to łap trochę koreańskiego rapu... a i skrzypce też są Swoją drogą podziwiam dykcję (fragment od 1:50).