arka97garaz

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O arka97garaz

 • Ranga
  Member

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick (PSN, XO Live, Steam)
  arka97garaz
 1. To co jest ktoś kto dziś ma ochotę pojeździć. Ja pewnie będę.
 2. Witam sorki że do dopiero teraz ale wcześniej nie mogłem. Ja bym połączył klasy Np GT3/GT4 lub GTE/GT3 dlatego że wyścigi to wyścigi to że ktoś jest szybszy i wolniejszy to naturalne, porostu nowicjuszy czyli tych co startują pierwszy sezon obowiązkowo słabsza klasa. Klasy punktowane oddzielnie. Jest regulamin Ligi to którego trza się stosować. Proponuje w sezonie np 20 rund rozłożonych w jednym roku, ale jeden runda to dwa wyścigi na jednym torze. Czyli np sobota trening kwalifikacje, wyścig typu spriterskiego np 25 minut, niedziela trening, kwalifikacje, wyścig główny 1 godzina. Czyli razem 40 wyścigów. Tylko można by było w tym zrobić np z trzy rundy po 2 lub 3 godziny ale wtedy bez sobotniego wyścigu np tory Le Mans, Spa, Suzuka. Każdy deklaruje start jednym samochodem z danym numerem, do wyboru jest dużo aut i rożnych teamów, wiedz nie było by problemu. Moja propozycja jest taka żeby na koniec sezonu wprowadzić nagrody za pierwsze trzy miejsca w danej klasie np po małym pucharze z grawerką, koszt nie duży, jeśli jest dużo graczy to myślę koszt ok 5 złotych na osobę. Fajnie by było jak Ligia stanie się bardzo profesjonalna, zawsze to przyciąga więcej graczy.
 3. Ja mam Ciekawą propozycje, bo ostatnio na ten temat myślałem. Ale napiszę o tym jutro albo dziś późnym wieczorem, rozumiecie praca.
 4. Witam, ma może ktoś optymalne ustawienia do Ginetta G55 GT3 bo nawet nie mam za bardzo czasu potrenować.
 5. To teraz mam ból głowy.
 6. Ale do tej też będzie pasować kiera od F1 http://allegro.pl/kierownica-thrustmaster-ferrari-f1-add-on-wymienna-i7074964314.html
 7. Przyłączem się do tematu, bo tu mam bul głowy z kierownicą a zacznę tak na dzień dzisiejszy jeżdżę na Momo Racing, już tyle wypracował godzin. Ale nie chce Logiteha tak myślę, co proponujecie. http://allegro.pl/kierownica-thrustmaster-tx-leather-xbox-one-pc-i6834387570.html
 8. Ale ja nie mówię i nie twierdzę że trza zawsze odpuszczać, to jest każdego indywidualna sprawa, jaki styl jazdy preferuje. Ale zdarzają się sytuację że czasami warto.
 9. Troszkę za dużo tak myślę max x2 x4 Też tak myślę, pomysł dobry.
 10. Dlatego że, uszkodzenia auta wpływają na dalszą jazdę, oglądam wyścigi samochodowe od dawna, i widziałem takich stacji wiele, dlatego czasami lepiej odpuścić. Ale to moje zdanie. A powiedzcie, może ktoś coś podrzuci, gdzie można zobaczyć powtórkę całego wyścigu bo ten co tu jest nie mogę go pobrać.
 11. Ja bym tak napisał, dwaj przestrzelili zakręt, chodź potem była przepychanka i nikt nie chciał ustąpić. Ja bym to potraktował jako incydent wyścigowy.
 12. 29 a 30 myślę że wstępnie może być, ja proponuje dwie klasy, będzie ciekawiej.
 13. To pierwszy raz gram tak jak dziś i jeszcze w Lidze GT3, było ekstra, co prawda auto nie było naj naj GINETTA G55 GT3 ale znam dobrze ten tor, wiedz spróbuje, auto nie było extra ustawione, dziś kupiona gra, zainstalowana, problem z ustawianiem optymalnie kierownicy, ale 12 pozycja na starcie ok. Dobrze się zaczęło ale, chciałem puścić kolegę z BMW bo był na prostej szybszy, dosłownie musnęliśmy się, ja wylądowałem w badzie auto roztrzaskane, całe okrążenie 120km/h do boksu w boksie nie wiem z 3 minuty, ale jadę dalej tępo dobre bez większych błędów, opony się nie zużywały w ogóle, 15 pozycja była w zasięgu ale czas się skończył, no ale 16 miejsce do końca mnie nie przekonuj bo liczyłem na więcej, w sumie 1 punkt zdobyty, powiedzmy jestem zadowolony ale mogło być dużo lepiej. No i kara 10 sekund ale moja wina, nerwówka w boksie.
 14. arka97garaz A9G GINETTA G55 GT3