arka97garaz

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez arka97garaz

 1. Gratuluje wszystkim, sorki ale choroba mnie rozłożyła nie dał bym rady, jeszcze raz sorki.
 2. Dlaczego nie dostałem punktów za wyścig Daytona
 3. Zawsze ktoś trenuje, w piątek, sobotę, niech pojeździ wtedy z nami, myślę że to dobry pomysł.
 4. Z skąd wy tą pogodę bierzecie, w czerwcu na Florydzie jest ciepło.
 5. Witam, Ja zapomniawszy ze to 1.5 godziny i też nie dam rady dziś, szkoda ze te wyścigi nie są wcześniej, no trudno, pomyślcie może nad wcześniejszą godziną.
 6. Dlaczego nie ma LMP1 to może LMP2 nawet jak by były 4 lub 5 aut to już coś.
 7. @Yarek @Gaddtg Ja miałem tak samo, treningi wolne wszytko ok, czy sam czy z kolegami, w sumie na treningu i na kwali ok, przychodzi co do wyścigu i jest lipa blokuje koła, auto ucieka, inaczej zachowują się opony temperatura inna niż na treningach chodź te same opony i tyle samo paliwa a aston ślizgał się i jeździł dziwnie tak to odczułem, wiedz w czym rzecz. Tak nie powinno być i czasy okrążeń słabsze o 1 sekundę na okrążeniu niż jeździłem sam. No ale liczę że następnym razem będzie lepiej. Bo bardzo spodobało Mi się TUuuuuu.
 8. Tak zapytam, jak to jest w kwali 16 a wyścig ukończyło 12 rozumiem kogoś wyrzuci, gra się zwiesi, braknie prądu ale jak coś komuś nie wyjdzie, dzwon itp to poco od razu kończyć , jak auto uszkodzone do boxu i z powrotem ja tak straciłem ok 4 minut teraz w wyścigu, postawiło kogoś tuż przedemną bokiem kupa dymu i myślałem że ominę bezpiecznie lewą stroną i jednak dzwon. Ale jadę dalej do boxu i stratę zawsze można odrobić, przecież każdemu się może błąd zdarzyć.
 9. @Yarek @RiffMajster macie racje takie same miałem odczucie.
 10. Sorki, sorki, po prostu brakuje mi przycisków na kierownicy na spojrzenie w prawo i prawej strony nie widziałem i nie byłem do końca tego manewru pewny, troszkę zaryzykowałem i sorki za dotkniecie, ale oddałem pozycję, żeby nie było. A który to mi zespół wyścig, maiłem szansę na lepszy wynik. No cóż błędy się zdarzają i to nie z naszej winny, ale cieszę się że punktowałem. A tak tempo miałem w miarę tylko te blokowanie kół, na treningu tego nie ma na kwali też tylko zawsze na wyścigu bardzo to dziwne.
 11. arka97garaz 2015 ASTON MARTIN VANTAGE GTE nr. 97
 12. Dobry czas rozpoczęcia teraz zdążę jak wszystko pójdzie gładko.
 13. Extra, super. Widzę że punktacja uległa zmianie fajnie.
 14. To może sobota ja bym był za.
 15. Tak właśnie nasz Team to GTL-VRT z Alfred99 Tylko Ja będę jeździł Porsche 911 GT3 R Calvert Dynamics #76 Czy będzie taka możliwość.
 16. Zazdroszczę Wam Tak właśnie nasz Team to GTL-VRT auto PORSCHE razem z Alfred99 tylko jutro podam numer startowy.
 17. Gratuluje wszystkim za udział, tym którzy dojechali i nie, może dam się namówić następnym razem.
 18. Gratuluję wszystkim a szczególnie @Alfred99 za dobre miejsce szkoda że zabrakło pudła
 19. Ja dziś też nie dam rady, praca a po drugie muszę dziś wyjechać dużo wcześniej wiedz kolega @Alfred99 sam dziś prezentuje Team, sorki.
 20. Ja wiem nie chcecie dać mi wygrać, hi hi hi
 21. Żeby całość przesunąć o 30 minut, czyli trening o 19, kwalifikacje o 19 30 a wyścig o 19 45. ja też mam na 22 ale murze dojechać na mam, Ale spoko jeśli nie da rady to trudno.
 22. Mam wielką prośbę do wszystkich nie można przesunąć tego na 19 bo ja w tą Niedzielę idę na nockę i nie dam rady pojechać wyścigu. Owszem jeśli to nie problem.