arka97garaz

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez arka97garaz

 1. Gratuluję wszystkim a szczególnie @Alfred99 za dobre miejsce szkoda że zabrakło pudła
 2. Ja dziś też nie dam rady, praca a po drugie muszę dziś wyjechać dużo wcześniej wiedz kolega @Alfred99 sam dziś prezentuje Team, sorki.
 3. To niech będzie taki jak jest oryginalny.
 4. Ja wiem nie chcecie dać mi wygrać, hi hi hi
 5. Żeby całość przesunąć o 30 minut, czyli trening o 19, kwalifikacje o 19 30 a wyścig o 19 45. ja też mam na 22 ale murze dojechać na mam, Ale spoko jeśli nie da rady to trudno.
 6. Mam wielką prośbę do wszystkich nie można przesunąć tego na 19 bo ja w tą Niedzielę idę na nockę i nie dam rady pojechać wyścigu. Owszem jeśli to nie problem.
 7. Ale P1 to tylko wymiana opon a P2 to tylko naprawy. Czyli to się samo wybiera.
 8. Wyścig był naprawdę przyjemny, jechało się spokojnie, choć tylko taka mała sytuacja powiedzmy incydent wyścigowy, z team partnerem ale tak było ok, chodź przez to straciłem tempo wyścigowe i powrót do swojego tempa zajął mi gdzieś 2 okrążenia a tak, mam pytanie po zjeździe do boksu nie zmienił mi opon, tylko naprawił auto dlaczego tak. czy priorytetem jest naprawa. I cały wyścig na jednych oponach.
 9. Discord: https://discord.gg/awBAR4T Proszę o wpisanie na kanale "#przydzielanie_rangi" discorda swojego nicku z forum w celu otrzymania dostępu do kanału ligowego Wyścigi odbywają się na kanale "#Wyścig ligowy" w kategorii pc2-PC Czy dziś na tym kanale, bo ostatnio maiłem problem na torze LeMans
 10. Mam pytanie dlaczego tylko Europa chodzi mi o tory seraj GT wiedz światowa.
 11. Nie wszystkie wyścigi tragają 24h , ale można by było zrobić tak 24h 2hx10, 12h 2hx6, 6h 2hx3, 4h 2hx2.
 12. Mam pytanie poturbuję zakupić nową grę PCA2 z tego powodu że jest Ligia GT3 to której chciał bym się dostać. Co proponujecie. http://allegro.pl/project-cars-2-pl-steam-klucz-automat-24-7-i6980335411.html#thumb/1 http://allegro.pl/project-cars-2-pl-pc-steam-klucz-automat-24-7-hit-i6970358357.html
 13. Sam miałem to pytać.
 14. Dziękuję wszystkim za wyścig było to ciekawe doświadczenie, a na bardziej po walce chyba z SeaAngel, no ale po pewnym czasie zaczęła strasznie gra mi się zwieszać, to raz tu na badzie to raz tam, i za utrudnienia przepraszam innych kierowców, a po zjeździe do boksu z wiecha. Szkoda, ale czekam na kolejny taki wyścig. W sumie to wczoraj miałem same problemy, to z kompem, monitorem i pedałem hamulca minimalne dotkniecie i brał mi 100% Tak było takie zdarzenie ja sam wylądowałem na badzie ale jak mowie komp mi przycinał, to raz na prawej to raz na lewej bandzie wylądowałem. A tak starałem się jechać ostrożnie, sam widziałeś wiele razy odpuszczałem, ja staram się nie utrudniać innym ale sorki najmocniej.
 15. spoko to mam jeszcze troszkę czasu a może i by 19 30
 16. O której będzie otwarty pokój
 17. Ja będę a o której
 18. Dobra wrońcu wróciłem, dziś ktoś trenuje.
 19. A co myślicie o wolnych treningach, zawsze razem lepiej się jeździ. np 27 i 28 o godzinie 19
 20. Chętnie przyjmę zaproszenie do zespołu, lub założę swój, czy ktoś jest chętny. Tylko mam dylemat z autem.
 21. Aston Martin Vantage GTE A mam pytanko czy auto w razie czego będzie można zmienić powiedzmy do końca tego tygodnia.
 22. Dziś wyścig. Bo dziś jest 20.