UniCroN

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez UniCroN

 1. UniCroN/ unicron521 2014 AUDI R18 E-TRON QUATTRO Jedziemy tylko klasą GTE
 2. Niestety wpisowe wpłacone i dyskwalifikacja w pierwszym wyścigu. Kwale z pełnym bakiem paliwa jechałem Następnym razem musi być lepiej.
 3. Panowie, znowu zaczyna się robić chu..... nia. Frekwencje słabe, są dwa dni ścigania - piątek i niedziela. W oba te dni tak naprawdę ściga się łącznie 7-8 osób. I jest to stała ekipa, która bawi się w simy i tak naprawdę nowych ludzi cały czas brak. Jakie są tego przyczyny ? Rozumiem jak ktoś nie może pojechać raz w jakiś dzień, no ale tak jak jest teraz to wygląda na to, że ludziom po prostu nie chce się jeździć w ogóle. Wczoraj goniłem co sił do domu, przyjechałem trochę spóźniony ale i tak Mariusz mi napisał, że nie ma ludzi. Wkurzyłem się bo specjalnie tak swoje plany przestawiłem, żeby pojawić się na wyścigu. Ja jestem za zatrzymaniem wszystkich ewentów. Trzeba najpierw porozmawiać z ludźmi gdzie jest problem, ale nie Mariuszem, Tomessim czy Angelem bo ich obecności można być pewnym w największym stopniu. Musimy widzieć co reszta, Ci którzy nie jadą mają do powiedzenia. Przypuszczam, że może chodzić o samochody, ok to może być jeden argument. Ale serio co jeszcze ? Porozmawiajmy na ten temat. Ścigamy się w tygodniu, zaprośmy ludzi, których widzimy na serwerach. Wpiszmy sobie gotowego posta i wklejajmy go na czat. Zaprośmy ludzi na facebooka czy na forum. Niech przyjdą zobaczą co tutaj robimy. pcars nie jest tak miły dla wszystkich jak iracing czy rfactor, ale też da się pobawić. Zapraszam do dyskusji.
 4. a ja dopiero kompa składam może za jakieś 2 , 3 tygodnie powinienem już być.
 5. W niedziele się spotkamy, pogadamy i pościgamy. Godzina 19:00 zanotuj.
 6. Cześć, W końcu coś ruszamy. Wydaje mi się, że do assetto będzie nam najbliżej, więc głosuję na asseto. Może nawet hulk by wrócił i inni starzy członkowie jak xylo itd. Pierwsza rzecz to pasowało by chyba zmienić forum albo przenieść się na nowe, żeby nie mieszać ludziom w głowach i jako coś zupełnie nowego zacząć działać. Coś ogólnego co będzie odnosiło się do wirtualnych wyścigów. Reklamujemy, porobimy kilka wypadów po grupach na steam. itd. Wszystko możemy na pewno jakoś zrobić i ogarnąć. Proponuję "burzę mózgów" na ts-ie. Jutro tj. 23.05.2017 o godzinie 21 ??
 7. Zablokowany setup na pewno nie, bo tak jak piszecie są jaja, ale umowa o nie grzebaniu w ustawieniach powinna być, bo to naprawdę daje fun z jazdy i ścigania. Gebels - brzmi jak plan, ale w furę wybierzmy podczas wyścigu, bo wtedy wszyscy się zdecydują
 8. Tak jak mówi Angel. Pierwszy wyścig co chcesz, natomiast drugi wyścig bez ruszania setupu, ale jednocześnie bez jego blokowania. Jedziemy umownie i to się sprawdza, bo najlepsze wysicig jakie ostatnio jechalismy to wlasnie te 2, gdzie naprawdę jest super zabawa. Tomessi, nie jest ważne jaki samochód wybierzemy, Jest Liga GT4 i pewnie pojedziemy wyścigi wszystkimi samochodami, a do kolejnej serii wybierzemy cokolowiek co się będzie podobać, nie musi się prowadzić łatwo, bo to nie o to chodzi. Jak jest równo dla wszystkich to jest zawsze fajnie. Wczesniej mielismy do tego zle podejscie. Jak decydowalismy sie na jazde bez setupu to i takimi samochodami by na defaulcie i tak jechac jak najblizej rekordów dla tego auta. A tutaj chodzi o zabawę, a kiedy jest rowno dla wszystkich zawsze jest najlepiej. Nie każdy, musi od razu szukać setupu z forum innych lig, youtuba czy projectcarssetups.eu
 9. R1 - taki ło. R2 - zajebista zabawa z Olkiem. Z tym astonem to był zajebisty motyw by pojechać jednym samochodem na defaulcie. Jakby można było wybrać właśnie takie sposób czyli jedno auto i Default to by była o wiele fajniejsza zabawa
 10. I wyjdzie na to, że na starego czekamy z ligą P.s na co czapka potrzebna przy dodatnich temperaturach ?
 11. Mnie też nie ma co definitywnie przenosi zawody
 12. 1. Wyścig- po dość dziwnym lotnym starcie, mniej więcej po 4 okrążeniach dziwnym trafem rozleciał mi się samochód, tzn. jadę i zaraz mam cały samochód rozwalony, Pit. Zmiana i gonimy. Przyjechał 5 chyba. 2. Start- szybko obejmuje prowadzenie i udaje mi się budować przewagę do 4 sekund nad drugim El- Pochodnią. Kiedy zjechałem do Pitu okazuje się, że jako jedyny zmieniłem opony i zabrało to dużo więcej czasu. Wyjechało 5 i udało mi się już tylko dogonić i wyprzedić Torucha. Super ściganie, ale tak jak powiedział Mariusz Ginetta Cup.
 13. 1. UniCroN 2. Ginetta G55 GT4 / #79 NX OIL
 14. Dla mnie najlepszy były ban, ale większość jednak miała Ginette ostatnio. P.s Mariusz kiedy ty ostatni raz się ze mną zgodziłeś
 15. Panowie podczas "próby" pojechanie pierwszego wyścigu i kwalifikacji moim oczom przedstawił się obraz rozpaczy. Według mojego zdania, albo wszyscy jedziemy Ginettą, ale zakazujemy jazdy Ginettą. Różnice są po prostu za duże. Walka pomiędzy pozostałymi samochodami może być ok. Ale Ginetta to zupełnie inna klasa. Oczywiście każdy może wybrać co chce, ale różnorodność była by fajna, a skłaniając się na inny samochód natychmiast wychylasz się na pożarcie. Co sądzicie ? Wasz jak zawsze narzekający Uni <3<3<3
 16. No nie wiem dokładnie, ale ostatnio była sytuacja ze po pierwszym wyścigu, ktoś powiedział, że spada na AC i drugiego już nie jedzie. Jeśli jest taki problem, to moze warto zastanowić się nad zmianą godziny wyścigu. Zapytać chyba można, są ludzie, którzy może mają pc ale się nie bawią, więc można zareklamować im że coś takiego jak to forum istnieje.
 17. Panowie zastanówmy się nad ludźmi i godzinom startów. 1. Jedziemy wyścig i w połowie ludzie idą na to AC. 2. Skoro już tyle osób jeździ w AC to może kilka osób udało by się przekonać ich do zabawy z nami ?
 18. A ja się ciesze, że nie pojechane było. Miałem mecz, a akurat ten tor jest moim ulubionym. Za tydzień na bank będzie więcej osób to się lepiej będzie jechało.
 19. 1 Unicron 2 17
 20. Ale chyba to nie problem ?
 21. Formyły bardzo fajne te słabsze, tylko że ja się boję, że open wheel będzie początkiem końca.
 22. Mercedes C63 DTM
 23. Na 30 sek przed metą, znikąd pojawiła się barierka
 24. No to jak wszyscy odpadają to po prostu to przenieśmy, no chyba ze będzie z 10 osób. Bo powiem szczerze jest mecz który pewnie większość będzie chciała oglądać.