pioniu

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Good

O pioniu

 • Ranga
  Member
 1. Tutaj koledzy jak obiecałem jak ja spedziłem sobotę i niedziele, mam nadzieje że jestem usprawiedliwiony za nieobecność w wyścigu.
 2. Seba nie strasz ziom, robisz super robotę, zresztą wszyscy z sędziw , dzięki za poświęcenie przecież tak drogocennego czasu...........ja po 50-tce to wie co to czas..........trzymajcie tak dalej chłopaki..... do zobaczenia w Brands Hatch.
 3. Mam pytanie, czy w tych wyścigach jest jakaś tabela z pkt? OK. SPOKO ZNALAZLEM
 4. OK ziomki dzięki za wyścig,fajnie było pare spięć się zdażylo alejak to w wyscigu... podsyłam skrut z wyścigu...TOMASZYN 34 min, jak by co..... i 9- 50min ..malo sie nie zesr......em
 5. Koledzy co mnie znają z przed 2 lat pamiętają że co wyścig zawsze zaliczałem niewidzialną ściane, tutaj coś nowego .....udeżony piorónem .... czy to jakiś spisek ligowy??? hahahaha
 6. Malowanie Imochi #50 pls
 7. Wygląda to interesująco, a jakie czsy średnie aby sobie obciachu nie narobić ?
 8. Bardzo zaj......ty tor, super sie tam ściga ale niestety musze zpasować ļede 18-go na innne wyśigi obiecuje że wstawie kilka filmioków. Zyczę wszystkim udanych występów.
 9. No przeciez ja nie napisalem tego posta z pretesjami do ciebie czy tez z wnioskiem o jakąś karę, tak wiec nie wiem czego az tak zareagowales. Nie rozumiem co ma to "Pan pretensja sie znalazł"znaczyc. dołączam filmik i Error co tak lubisz ten post kolegi ocen to, i zwróc uwage ze mam kiere wyprostowaną.
 10. Pierwszy wyscig ok P1 / 2 wyscigP5 zjeb......y Ciegniasz wypadalo by powiedziec sorry, kolejny tydzien 2 gi wyscig zepsuty przez kogos.......napewno bylo by 1-3 sze miejsce....o well, panowie mieliscie miejsce w pokoju , dlaczego nie zaprosiliscie.... czy wreszcie bedzie mozna sie poscigac czy trzeba siedziec tutaj w pokoju gdzie weikszosc sie dopero uczy, jak co wyscig beda mie rozpier......ac to nigdy nie przejde do A, czekam juz ile tygodni.....? nawet qwali nie mozna było zrobić normalnych!
 11. w pogodzie nie widze prawdopodobienstwa wiecej niz miedzy 30-51% to czy to ma oznaczac ze nie bedzie padac czyli tylko zachmuzenie bo w grze n ie da ustawic prawdopodobienstwa
 12. Mój weekend kompletnie nieudany, jedyne co to dowód na to że walczy sie do końca, 1wszy i 2gi wyscig spadek na ostatnią pozycje i końcowe wyniki całkiem nie złe .