kubbak

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Good

O kubbak

 • Ranga
  Professional license
 1. Pojawił się season pass na steamie. 30€ jak na razie, po przejściu na PLN nie powinno być drożej niż 120zł (o ile przeliczniki się potwierdzą). Wyjdzie to taniej niż zakup deluxe'a za 90€. http://store.steampowered.com/app/648301/Project_CARS_2_Season_Pass/ EDYTA: Na muve też jest za 120zł https://muve.pl/sklep/digital/dlc-dodatki/project-cars-2-season-pass-pc-digital,363948
 2. U mnie są jeszcze trzy inne bugi. Wszystkie na razie w karierze, multi nie ruszałem. Pierwszy to skrzywiające się zawieszenie przy minimalnym kontakcie z otoczeniem (nawet tymi banerami reklamowymi). Co śmieszniejsze kontakt z innymi samochodami nic takiego nie powoduje. Drugi to dziwnie ustawione kary za cięcia. W jedynce o ile nie wyjechało się 4 kołami poza tor przy cięciu nie było większych problemów, podobnie przy wyjściu za szeroko. Tu niestety pojawia się komunikat o konieczności zwolnienia bo kara. Trzeci pojawia się przy wyprzedzaniu po zewnętrznej i jak przeciwnik w nas wjedzie. Komunikat o konieczności oddania mu pozycji (xD).
 3. Problem w tym, że edycja deluxe jest tylko kodem. Ja chciałem mieć steelbooka.
 4. Jak na razie season passa można kupić na Steamie wybierając edycje deluxe (90 zamiast 60€). Nigdzie indziej nie widziałem.
 5. Nie. To za dużo. Od Clio na Brands Hatch są jakieś dziwne manewry na starcie, na Laguna Seca to samo, tydzień temu na DTMie to samo, tu też. Olać taką zabawe jak komuś się żyłka za bardzo napina.
 6. Jak tak ma wyglądać zabawa to ja dziękuje. Na początku kwali ktoś walnął mnie przed Tetre Rouge, w wyścigu zaraz w szykanach Dunlopa. Ktoś się za bardzo napina to f*ck that, szkoda nerwów, ja odpadam.
 7. Aston LMP1 też wchodzi w gre czy tylko te wymienione?
 8. Nie no, dopiero co kupiłem. Jednak jak to w menelach dostałem kiere po kimś, idzie na zwrot a znając życie to tydzień im braknie na wymiane.
 9. Spin za spinem, na 8 okrążeniu lider zaczął mnie doganiać, szkoda nerwów i Wam przeszkadzać. W środe przyjeżdżają po kiere to Le Mans pojade na padzie.
 10. W najgorszym wypadku dozo do Le Mans.
 11. Zobacze w sobote jak będzie mi się jeździło ale za DTMem nie przepadam.
 12. Chyba jak DyndaS pojedzie BMW 320TC :P Ja chyba też odpuszcze DTMy.
 13. Ja byłbym za powtórzeniem rundy.