kubbak

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

O kubbak

 • Ranga
  Semi Pro license
 1. Nie no przyspieszenie jak na małego bzyczka jest fajne, skręca też całkiem ok ale lewy przód dostaje po zupie i nie trzyma.
 2. Wczoraj pojeździliśmy z godzinke Brands Hatchu Clijówką. Jedno powiem - to będzie masakra
 3. R.S.01 do łatwych w prowadzeniu nie należy więc to też Ci nie pomagało. Z godzinami skill będzie wzrastał także ćwicz i będzie dużo lepiej w PC2. U mnie opony z tyłu osiągały po 115*C i spin za spinem niestety był.
 4. Ja bym proponował 15 - przy średnim tempie powinno to zająć około 35 minut.
 5. Ile okrążeń będziemy jechać jutro w wyścigu?
 6. No ja w sumie też bez żadnego spina. Zaraz po starcie było blisko, udało się wyratować ale dostałem 5s za ścięcie zakrętu gdzie wyprzedził mnie Mariusz. Tempy z tyłu miałem po 114-115*C ale jakoś się jechało.
 7. Wszystko możliwe, że z boksach zmieniło Ci na slicki. Podobnie jak mnie, tylko ja pit zrobiłem na przed ostatnim okrążeniu. Ostatnio mi poszybowały ciśnienia w góre, dzisiaj slicki. Ogólnie jazda figurowa na łyżwach :D.
 8. Można zrobić to jak w AORze. Stałe GT3 i w przerwach inne dla urozmaicenia.. Ja osobiście widziałbym jakieś multiklasowe endurance (gdyby było sporo osób). Właściwie w PC2 oprócz Shanghaiu będą wszystkie tory po których ściga się WEC. Można też zrobić jakieś ligi stockowych aut.
 9. Wczoraj chciałem sobie zrobić symulacje wyścigu i na 6 okrążeniu dostałem DSQ na wyjazdy poza tor :D Płn. pętla ma dziwne 'cięcia' na zewnętrznych. Jedziemy w wyścigu 8 okrążeń czy więcej? Aha, zapomniałbym. W 15 minut ciężko będzie zrobić okrążenie kwalifikacyjne więc może odpuśćmy i od razu zaczniemy wyścig?
 10. Może wyłączymy obowiązkowy pit? Przez zablokowane setupy zmienia ciśnienia w oponach wedle własnego uznania a na płn pętli będzie to słabe.
 11. Wam też w pitach zmieniło koła z dziwnymi ciśnieniami (kosmicznie wysokimi)? Po picie niestety opony z tyłu miały po 60-65*C i auto ślizgało się jak głupie a był potencjał na 1:46,4 :(
 12. Ja tam panowie licze na ten ABS w następnej rundzie. Szkoda tylko, że taka niska frekwencja była bo jazda z samym sobą to nic ciekawego.
 13. Gran Turismo samo się grzebie przez to, że go nie ma.
 14. I zapowiedzieli poprawę obsługi padów