kamyk75Pl

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Good

O kamyk75Pl

 • Ranga
  Semi Pro license
 1. Mariusz sprawdzałem tabele WRC odnośnie odcinków w Szwecji i na PC masz na 4 i 8 oesie noc.Na PS4 i XO tylko 8 oes ma noc.
 2. Kaczy rajd Niemiec ma ERC a Wlia ma być WRC a nie ERC.
 3. Panowie u mnie na PS4 wchodząc w rajd Wali mam do wyboru tylko auta ERC.Tak ma być czy może pomyliłem ligi
 4. Marta też myślałem nad tym malowaniem ale pomyślałem o Tobie Więc wybieram panterę która jak tylko będzie w stanieto na pewno zaatakuje Twoja wściekła mrówkę.Do usłyszenia na torze. Kamyk75PL BMW M3 GT4 Pantera#23
 5. Bartas Tobie też dziękuję za czystą walkę.Wyscig mega jak każdy dla mnie w lidze LTE &PMC.
 6. Masz rację Error nie mam pojęcia co we mnie wstąpiło, choć po przejechaniu lini mety już nie walczyłeś o pozycję.Bo było po wyścigu.
 7. A to mój przejazd na Pikes Peak którego nie zapisało bo zapomniałem o Run 2.Mówi się trudno i jedziemy dalej:-) Na pocieszenie został reaplay.
 8. Seba Ja race 2 skończyłem na 8 pozycji 7 był Tomaszan a 9 Cienglasz.Powtórke mam w razie czego.
 9. A to moje ostatnie 11 minut z R1 Wyscig dobry,chyba pierwszy raz jechalem gdzie było 16 kierowców.Mój cel zrealizowany I wyjście z grupy ale w nastepna niedziele następnym wyścig:-) Wiec może szybko wróce:-)
 10. Ja dziś odpadam z wyścigu,rano mam samolot do domu a myślałem że jeszcze z Wami pojade.Niestety wyszło inaczej zobaczymy się dopiero w nowej lidzeZdrowych Spokojnych Świąt oraz dużo wyścigów w 2017 roku.
 11. 10.Kamyk75PL (T300RS) 11.gracjan461 ( G29)