Maxtoto112

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

109 Excellent

O Maxtoto112

 • Ranga
  Professional license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Europa
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Co za dużo to i świnia nie zeżre, i tak mnie przekabaciłeś na czwartkowe ściganko, się wbiłem że rzucam teczkę ze szkoły i petarda po Hiszpanii. Mega że już tu milej jest.
 2. Taaa, w necie gwiazda na torze piz...:p. Przypominam, że dziś Porsche Cup. Kto ostatni ten zgniłe jajo :). Za dużo tu gadacie za mało jeździcie. Zróbcie sobie turniej w fifkę 2006.
 3. Miało być bez fantazji ale pozwoliłem sobie trochę wyprzedzić fakty i naszły mnie dosyć wątpliwe choć prawdopodobne możliwości. Skoro Nico zabrał się z reklamowanie Kubicy, a Hammer ma tytuł w ręku i wyśrubowane rekordy, Wolf i Lauda zawsze ciepło wypowiadają się o Polaku to co byście powiedzieli na transfer znudzonego Hamiltona w miejsce Massy do ekipy Williams i zakontraktowanie na rok naszego rodzynka Roberta Kubicy do ekipy "Silver Arrows" - brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe ale wcale nie jest idiotycznie nie możliwe, wszystko w rękach odpowiednich osób no i przede wszystkim samego Kubika. Testy w Williamsie zapewnione, teraz czekamy na wyniki.
 4. Masakra, żal że to ma taki słaby delevoping, więcej torów, aut, malowań, zmienne warunki i czas, trochę pracy przy interfejsach i mamy full SIM na konsolach. Miałeś rację oj tak tak, kosiores.
 5. Ta giera to taki potwór jest! Dźwięki urywają dupę, zupełnie jak na torze, kamery na replayach że nawet polyphony nie da rady. Był mały trening qually, dla maniaka racingu ten tytuł to obowiązek.
 6. Heheh nic Ci nie umknie, a cho... tam ważne żeby VR śmigał i wiało Assetto Corsą.
 7. Fiu fiu, od czasu fun race F1 nie miałem okazji się niczym karnąć i zapomniałem jaka ta gra jest realistyczna i rajcowna. W Ruf Cup gdy już odłączyłem się od stawki to wiedziałem, że już nic mnie nie zaskoczy... Tym Porsche RSR jazda po Barcelonie to non-stop stres i walka z autem, geeez to jest naprawdę wyższy level zabawy. Mega, na pewno nie odpuszczę tego czwartku. Czy ktoś już zrobił jakiś czas? Interesują mnie przede wszystkim okrążenia bez systemów elektronicznych i z widoku kabiny z kierą. Grałeś? Jeszcze nie? Zakładaj pampersa i przed monitor raz cak cak!
 8. Ruski pieje z zachwytu i jakoś mu wierzę w dodatku rozpieprza mnie VR. Jedyna sprawa która mnie powala VR! czy będzie na PS4?
 9. No tak tylko mu okulary zaparowały i zostawił po lewej miejsca na wóz drabiniasty. Ciekawe czy dalej Seb będzie go po fiucie lizał i mówił że jest ok team player, ciekawe.
 10. Zważywszy na warunki i moment obrotowy tych bestii to poszło im całkiem, całkiem. Kimi faktycznie nie pomógł ale to kolejny dowód na to, że kadry w Ferrari są do doopy a podpisanie z nim kolejnego kontraktu to czysty idiotyzm i parcie na sprzedaż gadżetów. Taka polityka.