Yarek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

63 Excellent

O Yarek

 • Ranga
  Semi Pro license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 • Platformy
  PC
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Może i słabsza ale i tak zasuwa. Była zawsze zasada, że nie gadamy niepotrzebnie. Wyścig trwałby 2 godziny. Gdyby miał się odbyć. Ale wszyscy stchórzyli.
 2. Ja wiem Kaczy, że ty najpierw dużo krzyczysz a potem myślisz co powiedziałeś. Dlatego nie skomentuję, bo nie ma sensu tłumaczyć widzę.
 3. Nie ma cię? Spadek do B? Oj urzekła mnie twoja historia
 4. do
  Zbliża się kolejna walka na torze w Lotusie 78. Tym razem wybierzemy się do USA na tor Road America. Tor szybki i wymagający koncentracji. Wyścig odbędzie się w piątek 26 maja. Start kwalifikacji o 22:00. Po 30 minutach kwalifikacji 5 minut rozgrzewki i 60 okrążeń wyścigu. Pierwsze okrążenie formujące.
 5. Zbliża się kolejna walka na torze w Lotusie 78. Tym razem wybierzemy się do USA na tor Road America. Tor szybki i wymagający koncentracji. Wyścig odbędzie się w piątek 26 maja. Start kwalifikacji o 22:00. Po 30 minutach kwalifikacji 5 minut rozgrzewki i 60 okrążeń wyścigu. Pierwsze okrążenie formujące. Parametry wyścigu w grze: Data 26. 05. 2017r. godzina 15:00 Upływ czasu rzeczywisty Pogoda: 4 sloty. Pierwszy słoneczny, drugi zależny on Accuweather, trzeci pochmurno, czwarty słonecznie. Jeśli na dobę przed wyścigiem strona internetowa Accuweather prognozuje opady deszczu lub burzę to taki będzie slot pogodowy nr 2. Upływ pogody x2 Zużycie opon rzeczywiste Zużycie paliwa rzeczywiste Wymagany widok z kokpitu Usterki mechaniczne włączone Uszkodzenia - wpływ na osiągi Zapraszam wszystkich. Będzie świetny, trudny i wyrównany wyścig. Zapowiada się sporo walki na torze.
 6. Trudno. 3 zawody w jeden weekend się nałożyły. Najlepsze auto ma najgorsze powodzenie. Nie rozumiem trochę tego. Jakbym miał weekend wolny to na bank RUFa olewam. Przecież to powtórka z GT3. Nie lepiej było tych nowych na GT3 zaprosić by pokoje były pełne? Może to BMW na niedzielne popołudnie przenieść? Może chłopaki z GLSR będą wtedy chcieli jechać.
 7. Ja się zapisałem. Pomimo tego że z pracy będę pędził i nic nie trenowałem bo nie mam czasu. No i mogą mnie w pracy przytrzymać do 2 w nocy. Trochę szacunku panie i panowie. Się Seba namęczył a wy co? Tak was to Silverstone zmęczyło? Zresztą. Jest prezes to jest imprezka.
 8. Zapomnieli, zapomnieli. Widocznie kombinacje niedzielne i RUF w soboty już kompletnie namieszały w głowach. Albo leniwi są.
 9. RUFa nie trawię no i soboty odpadają.
 10. Z racji tego, że event został rozwleczony na co dwa tygodnie nie wezmę już udziału w żadnym wyścigu tej serii. Wszystkie terminy mi nie pasują. Się najeździłem że ho, ho. Cały jeden wyścig.
 11. Jeszcze raz dzięki wszystkim obecnym za obecność. Termin był trochę niekorzystny ale daliśmy radę. Napociłem się o to 2 miejsce. Będzie super walka następnym razem. Jeśli chcecie następnego wyścigu oczywiście No i na koniec tabelka
 12. Noe dałeś Error hardkorowi. Wyczerpujący to był dla mnie wyścig. Coś zrąbałem z oponami bo się strasznie grzały, robiłyi niespodzianki nie mogłem walki z Sylwestrem nawiązać. Wątpię czy na pecetach są takie zajebiste wyścigi ligowe w Project Cars