Yarek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Yarek

 1. No już się 5 wozów LMP1 uzbierało. Jak Konji zabezpieczy serwer dedykowany to możemy protestować i reklamować gdzie się da
 2. \Witam. Po długim namyśle ustaliłem parametry i termin więc zapraszam wszystkich chętnych na wyścig długodystansowy na torze Le Mans 24h. Proponuję termin piątek 29 grudnia. Zaczniemy kwalifikacjami 30min. o godzinie 21:00. Potem 2 godziny 20 minut wyścigu z czasem przyspieszonym x10 tak by odbyć pełny cykl dobowy na torze. Miejsc zakładam po 16 na daną klasę. Zobaczymy ilu nas się uda zebrać. Wybór auta jest w ankiecie więc kto pierwszy ten lepszy. Ja wybieram Ferrari 488 GT3. LMP1 już parę razy jechałem LM więc trochę odmiany chcę. Jeśli większość będzie chciała jedną klasą albo będzie za mało nas na jakiś sensowny podział to pomyślimy nad wyborem jednej. Jeśli ktoś wie jak ogarnąć serwer dedykowany to chętnie skorzystam z pomocy. Ja na razie nie ogarniam tego na 100%. Poniżej wszystkie parametry wyścigu. Zachęcam do dyskusji. No i auta oczywiście
 3. No niektórzy idą do pracy dziś wieczorem niestety. :( Mam nadzieję, że choć na Le Mans się ktoś zjawi.
 4. Dlatego zaproszę ekipę z GTL. Może się zjawią dużą paczką. Wieczorem po pracy zrobię temat z zapisami na forum i jedziemy albo nie jedziemy.
 5. Przy czasie x10 w wyścigu 2h co zakręt? Oj chyba wspomagacze w płynie ci za szybko zaciemniały tor
 6. Lotus 25 na Monaco
 7. No a dlaczego nie? Jechaliście kiedyś taki wyścig? Czy po prostu postawa "Nie, bo nie"?
 8. E tam, gadanie. Czas x10 na Le Mans piękna sprawa. Chcesz reala to sobie ustaw 300 okrążeń i jedź w czasie rzeczywistym.
 9. Indycar to jedna z najlepszych opcji. Identyczne auto dla wszystkich, wymagające ale niesamowita frajda z jazdy jest. Takie Sakitto jechałem Indycar 45 okrążeń i było zajefajnie. Nie ma różnicy w osiągach. Jest tylko różnica w talencie https://youtu.be/r3fsKbcP4m0
 10. Na Barcelonie zawsze się opony grzeją strasznie. Trzeba dobrze dobrać gumy i zawieszenie zestroić.
 11. Witam. Wczoraj po wyścigu padła propozycja pojechania czegoś dłuższego w Project Cars 2. Wyścigi Endurance należą do moich ulubionych. Satysfakcja z samego dojechania do mety po kilku godzinach jest niesamowita. Zwłaszcza jeśli ktoś nigdy nie brał udziału w takiej imprezie. Kilka takich wyścigów organizowałem i mogę się podjąć jeśli będą chętni. Moja wstępna propozycja jest taka: Co najmniej dwie godziny jazdy na Le Mans. Z cyklem dnia i nocy. Do wyboru dwie klasy aut, LMP1 i GTE. Fabryczne asysty i rzeczywiste uszkodzenia/zużycia. 16 miejsc LMP1 i 16 GTE. W grze nadal(chyba) jest błąd z długością sesji - max. 2 godziny 20 minut. Jeśli chcemy więcej to można ustawić na okrążenia(średni czas z LMP1). Termin? Nie ukrywam, że dla mnie najlepiej będzie podczas przerwy świątecznej. Od 27 do 30 grudnia. Urlop wtedy mam, jak i zapewne większość z was. Pracuję na zmiany i w 4 brygadach więc ciężko coś zorganizować w tygodniu. No i święta już niedługo. Teraz pytanie do was. Będą chętni na takie ściganie? Termin odpowiada czy inny lepszy? Robimy dwie klasy aut czy jedną?
 12. Kariera? Nigdy w życiu kariery nie tknąłem w Project CARS. Pierwszym i drugim. Takie Endurance to się online jeździ
 13. No ba! Żeby tylko Le Mans. Niejeden tor w PCars i PCars2 się tak objechało
 14. Mogę ustawić jutro wieczorem taki trening 140 minut z czasem x10 na Le Mans i jeśli ktoś będzie chętny to sobie sprawdzi jak się zmienia tor w nocy i powraca z ciemności nad ranem
 15. Ja wam mówię, że czas x10 czy 15 przy dłuższym wyścigu jest ok. Sprawdzone, jechane, zajebiste.
 16. Już robiliśmy 2h wyścig z czasem przyspieszonym x10 czy x15. Nie ma wielkiego problemu z oponami.
 17. Zapytałem na GTL Discordzie. Może będzie ktoś chętny. Chyba trzeba będzie ankietę zrobić.
 18. Tylko AI wsiąść może za ciebie.
 19. No nie przesadzajmy. Jak my, console peasants, latamy po 2-3 godziny wyścigi to PC Master Race spokojnie 4 pociągnie ;). Wbrew pozorom to w GTE może być trudniej. Trzeba się na torze orientować i niebieskie flagi ogarniać tip top.
 20. Parametry drugiegoo wyścigu Lotusem. Jedziemy 9 grudnia 2017 roku. Kwalifikacje zaczną się o 21:15. Poprzedzone godziną treningu.
 21. Nurburgrig GP tor świetny do ścigania. Nordshleife do hot lapów i ewentualnie endurance. Na godzinę wyścigu to trochę nie bardzo.
 22. No to proponuję piątek start o 22:00.
 23. Dwudziesta to trochę za wcześnie może być dla niektórych.