Kupczyk

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Excellent

O Kupczyk

 • Ranga
  Professional license

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdynia/Rumia
 • Platformy
  PS4
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. sebaws, to jest za mało co piszesz. Mam 3 pokojowe mieszkanie. Dwa TV i multiroom. W jednym pokoju gdzie jest TV śpi syn. Jakiś miesiąc temu oddaliśmy sypialnię dla córki i teraz śpimy w dużym pokoju gdzie jest drugi TV. Gdy rozłożymy łóżko do spania to ja, żeby pograć muszę zrobić małe przemeblowanie. W ten weekend spędziłem pół dnia na oglądaniu wyścigów MotoGP i potem F1. Jak stara zobaczyła, że rozkładam sprzęt wieczorem to wyszła zadyma hehe. Muszę coś pokombinować albo jakoś się dogadać
 2. Przepraszam Was, że mnie nie było, ale przegrałem walkę o TV. Następny event też stoi pod znakiem zapytania, bo mojej kobiecie coś strzeliło do głowy. Jak uporam się z problemami to zapiszę się. Nie chciałbym widnieć na liście uczestników i potem nie pojawiać się w dniu wyścigu.
 3. Ja proponuję zlikwidować ten przepis o wyłączonym mikrofonie, bo i tak nie wyciągacie konsekwencji wobec tych co się ze sobą komunikują, albo słychać jak ktoś biegi zmienia. Po co to?
 4. Właśnie parę osób miało włączony mikrofon podczas wyścigu, a tylko Seba dostał karę?
 5. Jak wyżej
 6. Ale wiesz, że wyścig jest jutro?
 7. Nie mam takiego przycisku bo to nigdy nie miało prawa bytu w naszym ściaganiu. Nie wiem jak to się stało.
 8. Dobra Panie i Panowie. Stała się rzecz taka, że Sieniu zauważył, że jechałem w wyścigu nr 2 z włączoną kontrolą stabilności czy jakoś tak. Naprawdę nie miałem o tym pojęcia i nie wiem dlaczego miałem to włączone skoro w wyścigu nr 1 tego nie miałem. Teraz już wiem dlaczego tak dobrze się jechało. Przepraszam wszystkich za to, ale jeszcze raz napiszę, nawet o tym nie miałem pojęcia. W związku z tym uważam, że byłoby niesprawiedliwe wobec innych abym otrzymał komplet punktów za 3 miejsce. Poddaję się decyzji sędziów co do mojej punktacji. Jest mi mega wstyd.
 9. A ja myślałem, że większość zmieniła na miękkie. W takim razie dobrze się stało w moim przypadku
 10. U mnie wyścig nr 1 totalna klapa i kompromitacja. Spin za spinem, mega uszkodzenia chyba z 2 minuty w boksie. Jak chcecie się pośmiać to wyścig zaczyna się od 4:40. Wyścig nr 2. Podejście moje było takie, żeby jechać swoim tempem, nie wdawać się w jakiekolwiek przepychanki i dowieźć jak najwięcej punktów. Przez 20 okr byłem na pierwszym miejscu ciesząc się jak dziecko z przyjemnej jazdy. Może gdybym zmienił opony na miękkie i dużo szybciej to miałbym szansę wygrać. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Na następny wyścig postaram się lepiej przygotować. Poniżej onboard z wyścigu nr 2. Formujące zaczyna się od 2:20 min
 11. Wyścig rewelacja, nie spodziewałem się tak dobrego tempa. Wystartowałem z pełnym bakiem na miękkich oponach z planem na jeden postój i to się udało. Szkoda, że nie miałem z kim powalczyć w klasie GTE. Poniżej mój wyścig od 26 minuty.
 12. Mi bardzo podoba się ten pomysł. Zawsze jeżdżę na default
 13. A po co wypisujecie czym jedziecie i w jakim malowaniu? Nie ma takiego wymogu