Kupczyk

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kupczyk

 1. Ale wiesz, że wyścig jest jutro?
 2. Nie mam takiego przycisku bo to nigdy nie miało prawa bytu w naszym ściaganiu. Nie wiem jak to się stało.
 3. Dobra Panie i Panowie. Stała się rzecz taka, że Sieniu zauważył, że jechałem w wyścigu nr 2 z włączoną kontrolą stabilności czy jakoś tak. Naprawdę nie miałem o tym pojęcia i nie wiem dlaczego miałem to włączone skoro w wyścigu nr 1 tego nie miałem. Teraz już wiem dlaczego tak dobrze się jechało. Przepraszam wszystkich za to, ale jeszcze raz napiszę, nawet o tym nie miałem pojęcia. W związku z tym uważam, że byłoby niesprawiedliwe wobec innych abym otrzymał komplet punktów za 3 miejsce. Poddaję się decyzji sędziów co do mojej punktacji. Jest mi mega wstyd.
 4. A ja myślałem, że większość zmieniła na miękkie. W takim razie dobrze się stało w moim przypadku
 5. U mnie wyścig nr 1 totalna klapa i kompromitacja. Spin za spinem, mega uszkodzenia chyba z 2 minuty w boksie. Jak chcecie się pośmiać to wyścig zaczyna się od 4:40. Wyścig nr 2. Podejście moje było takie, żeby jechać swoim tempem, nie wdawać się w jakiekolwiek przepychanki i dowieźć jak najwięcej punktów. Przez 20 okr byłem na pierwszym miejscu ciesząc się jak dziecko z przyjemnej jazdy. Może gdybym zmienił opony na miękkie i dużo szybciej to miałbym szansę wygrać. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Na następny wyścig postaram się lepiej przygotować. Poniżej onboard z wyścigu nr 2. Formujące zaczyna się od 2:20 min
 6. Wyścig rewelacja, nie spodziewałem się tak dobrego tempa. Wystartowałem z pełnym bakiem na miękkich oponach z planem na jeden postój i to się udało. Szkoda, że nie miałem z kim powalczyć w klasie GTE. Poniżej mój wyścig od 26 minuty.
 7. Mi bardzo podoba się ten pomysł. Zawsze jeżdżę na default
 8. A po co wypisujecie czym jedziecie i w jakim malowaniu? Nie ma takiego wymogu
 9. Bardzo fajne ściganko. Oczywiście pojawiło się pare błędów w pierwszym sektorze oraz wymuszony drugi PIT na naprawę blacharki i siku, ale było super
 10. Bez sensu. Popełniam błąd w S-kach i dostaję karę. I potem znowu kara na początku nast okrążenia?
 11. No nie bardzo. Skoro piszę Ci, że cztery koła na asfalcie ,a na dohamowaniu wyskakuje kara to chyba coś jest na rzeczy? Zaraz usiąde i nagram Wam to
 12. Czy już macie plan co do kwalifikacji do pokojów?
 13. Kary są tak mega skopcone, że będzie fun jak nic Wczoraj trochę jeździliśmy i zauważyłem następujące błędy. W kwalifikacjach na dohamowaniu do pierwszego zakrętu kara nie wiem za co, i tak przez pare okrążeń (cztery koła na czarnym). Potem w wyścigu Tomaszan wypadł z toru i wracając na niego uderzył we mnie, ale to ja dostałem kare i musiałem mu oddać pozycję. Oldboy też miał podobną sytuację.
 14. Mój przejazd od 6:10 minuty filmu. Zero problemów z silnikiem czy innymi rzeczami Setup default, tylko skrzynia chyba 4:111
 15. Mega fajnie się jechało, chociaż większość samotnie. Tak jak pisałem wcześniej mnie PC2 porwało jest jakoś inaczej niż w PC1. Mój wyścig od 1:04:00.
 16. Jasne, że będę
 17. Nie miałem lusterka, z którym walczyłem cały trening i potem rozgrzewkę, ale już chyba wiem dlaczego. Mój błąd, bardzo Cie przepraszam.
 18. Dla mnie wczorajszy wyścig był solidną lekcją. Nigdy nie rezygnuj z jazdy dopóki więcej niż połowa nie wyjdzie. Myślałem, że dojdzie do restartu, ae jednak nie. A co zrobisz jak nic nie zrobisz? Poniżej chwila mojej transmisji. Od 1:40 start wyścigu.