lukcio34

Rozgrywka online serwer i jego ustawienia

10 postów w tym temacie

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale na forum,najwyżej post zostanie przeniesiony do odpowiedniego tematu lub nawet usunięty.

Zastanawiam się nad spróbowaniem pogrania online w Project Cars 2 i zapisaniem się do ligi GT3(jeśli są jeszcze miejsca). Niestety mam taki problem: odnośnie ligi GT3 w Project Cars 2 jako serwer jest: pcars.com.pl i hasło do serwera.Są też podane ustawienia odnośnie serwera,ustawienia wyścigu, ustawienia sesji oraz zasady.

Czy serwer do online dla ligi GT3 w Project Cars 2 jest tylko aktywny w grze,w momencie startu ligi GT3(pierwszy wyścig 22.10.2017) oraz,gdzie dokładnie w ustawieniach gry ustawić ustawienia odnośnie: serwera,wyścigu,sesji i zasad(jeśli dla nich też ustawia się ustawienia)?

Proszę o wielką wyrozumiałość i pomoc  Serdeczne dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serwer jest aktywny tylko w godzinach trwania ligi ;) czyli niedziela 21:00 i sroda  21:00. Jezeli chodzi o lige to zapraszamy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za informacje. Najpierw,testy,potem wybór auta i na końcu zapis do ligi GT3(jeśli będą jeszcze wolne miejsca),ale to już zostawię po testach wykonanych w grze dnia 18.10.2017

Mam jeszcze 2 pytania:

1. Jeśli po testach aut GT3(wstępnie testy 3 wybranych aut GT3 z których jedno będzie autem do ligi),wybiorę konkretne auto i zapiszę się ligi GT3,to odnośnie pierwszej rundy,ustawienia sesji ustawia się wtedy jak serwer będzie dostępny przed rozpoczęciem treningu?

2. Rozmowa głosowa odbywa się na komunikatorze Discord,ale na jakim serwerze.Czy jest to serwer XaVPlay,gdzie jest coś takiego: @Project Cars Polska Gracze,a może jest to zupełnie inny serwer na Discord?

Edytowane przez lukcio34

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AD2 tak to jest ten serwer discorda jak na niego wbijesz dostaniesz "role " i będziesz miał dostęp do zamkniętych kanałów pcars.com.pl

AD1. Testów auto możesz sobie robić ile chcesz w zaciszu domowym, wybierz  to czym Ci się jedzie najlepiej bo po rozpoczęciu ligi auta już nie zmieniamy. I tak w Niedzielę przed treningiem, Ja ustawiam wszystko na wyścig, lub inna osoba odpowiedzialna za Ligę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam pomocnicze ptanie: jak poznac ktore kanaly naleza do pcars.com.pl.

Bo szczerze, jako nowy user discorda tez szukalem i nie znalazlem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkie głosowe Free są do ogólnego dostępu ,a kanał głosowy Project Cars/wyścigi/PC jest dla tych co dostalj "role" Project Cars Polska

I czat pisany #project-cars-polska

Jak będzie potrzeba to ja mam kanał tylko dla Project Cars Polska założony, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby się na niego przenieść w późniejszym czasie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, mozna sie tego domyslec. Jednak we wszystkich informacjach jest podawany 'pcars.com.pl' a ten ciag znakow nie wystepuje nigdzie. Wlasnie looknalem na zaproszenie do ligi BTCC na simrace.pl i tam punkt 12 brzmi tak:

12. INFORMACJE ODNOŚNIE SERWERA ORAZ KOMUNIKATORA DISCORD.
Discors:  https://discord.gg/xQ3RqUp
Nazwa serwera: pcars.com.pl Hasło: pmccup

Po pierwsze nie jest jasne czy chodzi o serwer gry czy serwer dla komunikatora. szczegolnie dla osob wczesniej uzywajacych komunikatorow jak TeamSpeak, gdzie serwer byl potrzebny do komunikacji.

Haslo wiem, ze jest na serwer gry. Ale na lobby serwer nie nazywa sie pcars.com.pl. Jest mozliwosc podlaczenia sie do serwera gry podajac wyszukujac te nazwe?

Nie pisze aby sobie pojeczec, ale na poczatku mialem problem z orientacja i ja. I tak troche zgadywalem "co dalej"

Edytowane przez MaXyM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak nazwa pokoju /serwera w dniu wyścigu będzie pcars.com.pl i hasło do niego pmccup 

i tak można go z poziomu gry wyszukać, nie jest to dedyk. Jest to pokój założony w grze. Dedyka nie mamy. A ten który nam udostępnia kolega Angust  nie działa tak jak powinien (chodzi o ustawienia zasad gdzie ostatnio nie naliczało kar za wyjazdy lub kara DSQ za przekroczenie prędkości w Pit stop) więc na razie będziemy robić po staremu pokoje w grze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz