lukcio34

Ustawienie przycisków na kierowncy i ustawienie samochodu

1 post w tym temacie

Posiadam kierownicę Logitech Driving Force GT i w czasie gry na kierownicy działa mi tylko przycisk do zmiany widoku i spojrzenia do tyłu(przycisk z kwadratem-zmiana widoku kamery i przycisk z trójkątem-spojrzenie do tyłu jeśli dobrze zapamiętałem,że to te przyciski na kierownicy odpowiadają za takie działanie w grze). Czy da się na posiadanej kierownicy ustawić np: przycisk z iksem pozwalający na rozpoczęcie jazdy(wyjazd z boksu w trybie prywatnego treningu,tak by nie trzeba było za każdym razem klikać w grze myszką na rozpoczęcie jazdy-wyjazd z boksu),a jeśli tak ,to jak to ustawić i jak na kierownicy ustawić komunikację głosową w Discord uruchamianą przyciskiem z kółkiem?

Mam jedno pytanie.Chodzi o ustawienia samochodu(konfiguracja) odnośnie jazdy.Ustawiłem sobie podczas prywatnego trening ustawienia samochodu(konfiguracja) przy pomocy konfiguracji inżyniera wyścigowego(dzięki temu jakoś lepiej mi się jeździło podczas prywatnych treningów) i te ustawienia konfiguracji na końcu zapisałem. Czy ustawienia konfiguracji samochodu przy pomocy inżyniera wyścigowego,które na koniec zapisałem(było to wykonane podczas prywatnego treningu),są zapamiętane w grze odnośnie samochodu dla jakiego je ustawiłem i czy są automatycznie ustawiane(wybieram trening prywatny lub wyścig niestandardowy autem dla jakiego ustawiałem ustawienia przy pomocy inżyniera wyścigowego),czy niestety przed rozpoczęciem prywatnego treningu lub wyścigu niestandardowego muszę wczytać zapisane ustawienia auta dokonane przy pomocy inżyniera wyścigowego,gdy wybranym samochodem rozpocznę prywatny trening na danym torze lub niestandardowy wyścig?

Mam nadzieję,że dobrze napisałem swoje pytania i uzyskam na nie odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz