AjsHDP

Wyścigi publiczne na multi

4 posty w tym temacie

Witajcie,

Jakie macie doznaia z wyścigów multi w PC2 ? Bo ja takie:

Dzisiaj sobie wbiłem na randomowy wyścig na multi, sesja z 20 graczami. Zaczynamy kwali, wszystko git 4 miejsce no i zaczynamy wyścig ... jak można tak to nazwać

Pierwsza dwójka ( poz 1 i 2 ) rusza normalnie jadąc prosto a zaraz gracz 2 powoli zjeżdżając na tor gracza 1 spych go na trawę i zarzyna się domino.. ( dobrze że uszkodzenia pojazdów wyłączne bo bym nawet do pitu nie zjechał... )  No nic, jadę dalej a tutaj koleś przede mną mnie blokuje żeby nie wyprzedzić i w końcu mnie spycha, pozbierałem się jadę i kolejny za mną na zakręcie ja zwalniam i  wjeżdża mi w tył z pełną prędkością ....  

I ja się pytam po co kupować grę za 200 zł i komuś psuć nerwy i grę ????

Niby są te rangi ale czy to w ogóle coś daje ?? I tak ogólnie przez to spadłem z F dalej na U pomimo że kolizje nie były z mojej winy...

Edytowane przez AjsHDP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co sobie psuć nerwów na random lobby. Ja mam podobne doświadczenia.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie chodzi o to, że ktoś kupił grę za 200 zł i psuje komuś zabawę. On po prostu myśli, że tak wyglądają wyścigi. Tak trzeba jechać. Wszelkie arkadówki tak właśnie ryją beret.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już lepiej pojeździć offline z Ai bo wiesz chociaż że to komputer steruję i może to robić nie do końca dobrze, a nie stado debili co to pewnie po każdym uderzeniu wycinają sobie kreskę na swoich małych ptaszkach hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz