axeMaltesse

Wnioski, Kary, Ostrzeżenia

169 postów w tym temacie

@meewosh twoja wina. Gdybyś oddał pozycje to by nie było sprawy.

Kara -25 pkt

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OscilPL, oczywiście moja wina i przepraszam. Nie spodziewałem się tak wczesnego hamowania no i delikatnie nie wyrobiłem. Jeszcze raz przepraszam, a kara musi być :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 21.12.2017 o 08:16, Sir Siekier napisał:

Nie ma co sie dziwic skoro kolega jezdzi Hitlermobile :) 

Powiedział co wiedział.

Co prawda 48h minęło, ale z totalnego braku czasu przez święta nie miałem kiedy wrzucić wcześniej. Najwyżej to zignorujcie. ;) Wszystko z Quala, bo z R2 powtórki nie mam.

i druga sytuacja kiedy rozpoczynam szybkie okrążenie i kto jak nie errorpl niczym król i władca po spinie w T1 wraca na tor nie zwracając uwagę na otoczenie. Już nie pierwszy, ani nie drugi raz taka sytuacja z typ Panem.

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jesteś obok szoguna to lepiej albo go szybko wyprzedz albo daj mu się rozbić. 

A error to error. Innych punktuje, swojego nie widzi xD

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moment moment... Za Pana i Wladce dziekuje (nie w punkt ale; no byles blisko), to jednak zadaje pytanie... Co dalo ci uderzenie we mnie. ? Po co we mnie uderzasz? No bo chyba nie ja w ciebie? Jesli ja wykonalem manwer niebezpieczny to ty go po prostu eskalowales... Ja rozumiem ze w GTS nie ma zniszczen... Pytanie brzmi po co? Objechanie mnie po zew bylo 
a. niemozliwe
b. nie bo nie
c. Kontakt z Panem i Wladca zawsze na propsie...

GTS to niesetey no nie jest moja koronna dyscyplina i licze ze sie poprawie w tej grze choc kapke..

ps.

z Tym Panem mialo chyba byc.. popleniles (ulubione slowo moje Irlandzkiego mechanika Passatow) Error w wypowiedzi.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty faktycznie. Ja zapomniałem, że na tym forum powinienem zacząć wypowiedź od mea culpa. :D
A tak na poważnie, wracasz na linię wyścigową po spinie co powoduje, że przeszkadzasz mi w osiągnięciu czystego i szybkiego okrążenia i jeszcze masz jakieś pytania egzystencjalne? I to nie pierwsza sytuacja zresztą, dlatego w końcu wrzucam to na forum.

1 godzinę temu, Sir Siekier napisał:

Ja rozumiem ze w GTS nie ma zniszczen... Pytanie brzmi po co?

No też nie wiem po co nie ma zniszczeń w GTS...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja wina w tym zdarzeniu jest prawda. Jednak otluczenie przez ciebie moglo byc jak najbardziej unikniete. Skoro zepsulem ci lapsa to nalezalo odpuscic. Nie dziwota ze na ciebie Tluczek mowia na miescie.

No ale zakonczmy pozytywnym wydzwiekiem nasza sytuacje. Posypanie glowy popiolem jeszcze nikomu zle nie zrobilo. Tyle odemnie. Brzuszku!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma zniszczeń? To nie do końca prawda. W zeszłym tygodniu w pucharze narodów gość tak wpakował mnie w bandę, że rozwaliło mi silnik i jechałem 80 km/h, więc musiałem się wycofać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 hour ago, GTPL_oldboy1957 said:

Nie ma zniszczeń? To nie do końca prawda. W zeszłym tygodniu w pucharze narodów gość tak wpakował mnie w bandę, że rozwaliło mi silnik i jechałem 80 km/h, więc musiałem się wycofać.

W lidze.... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minutes ago, GTPL_oldboy1957 said:

Mowa była o GTS, a nie o lidze :)

Jesteśmy w temacie ligowym? :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 21.12.2017 o 09:50, GTPL_oldboy1957 napisał:

OscilPL, oczywiście moja wina i przepraszam. Nie spodziewałem się tak wczesnego hamowania no i delikatnie nie wyrobiłem. Jeszcze raz przepraszam, a kara musi być :)

Kara musi być :D 

-25pkt

O 23.12.2017 o 16:35, meewosh napisał:

Powiedział co wiedział.

Co prawda 48h minęło, ale z totalnego braku czasu przez święta nie miałem kiedy wrzucić wcześniej. Najwyżej to zignorujcie. ;) Wszystko z Quala, bo z R2 powtórki nie mam.

i druga sytuacja kiedy rozpoczynam szybkie okrążenie i kto jak nie errorpl niczym król i władca po spinie w T1 wraca na tor nie zwracając uwagę na otoczenie. Już nie pierwszy, ani nie drugi raz taka sytuacja z typ Panem.

Errorka ukarać nie mogę. Nasz taryfikator nie zakłada nakładania kar podczas kwalifikacji. Oczywiscie nie oznacza to, że Error nie  powinien uważać na to co się dzieje na torze. 

@SZOGUN  to samo co Error :D uważajcie wszyscy  w kwalifikacjach, bo każdy wtedy chce jechać na 200% żeby dobry czas zrobić + jechałeś na awaryjnych przez większość wyścigu. Podczas wyścigu jest bezwzględny zakaz używania świateł awaryjnych. Sugerują one użycie "auto drive" co  jest zabronione. Tym razem nie będzie konsekwencji,

O 21.12.2017 o 00:46, Vulgar napisał:

Mnie też kolega @meewosh stuknął;) 

Muszę się poskarżyć.

@axeMaltesse Masz do oceny jeszcze jedna sytuacje. Ja nie mogę :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vulgar tam to jest incydent bardziej bo też ty od niego się odbijasz. Co wy każde puknięcie wrzucacie xD? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie składam protestu, proszę tylko Meewosha o przyjrzenie się tej sytuacji i wyciągnięcie wniosków na przyszłość. A wniosek jest właściwie tylko jeden. Zostawiamy sobie więcej miejsca i nie zacieśniamy zakrętów w sposób niezgodny z zasadami, bo potem kończy się tak, jak wczoraj w R2. A mogło się skończyć zupełnie inaczej i na innych pozycjach na mecie :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem i przyjmuje do wiadomości.

moja perspektywa niemniej jednak jest zgoła inna:

W obu sytuacjach powinna być zwykła obcierka a wyszedł jakiś ping pong. W drugiej sytuacji normalnie spojrzałbym w prawo i widział auto, niestety ta gra nie daje takiej możliwości i najzwyczajniej w świecie nie widziałem Cię tam a nawet sie nie spodziewałem i naturalnie schodziłem do zewnątrz aby wykonać jak najłagodniejszy skręt.

Zastanawia mnie tylko skoro to była moja wina Twoim zdaniem, to czemu czekałeś na mnie prawie 30s po wypadku? Byłem pewien, ze czułeś ze to Twój błąd i mnie puszczasz, ale teraz sam wiem. Trzeba było jechać dalej, wygrałbyś. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, meewosh napisał:

W drugiej sytuacji normalnie spojrzałbym w prawo i widział auto, niestety ta gra nie daje takiej możliwości i najzwyczajniej w świecie nie widziałem Cię tam a nawet sie nie spodziewałem i naturalnie schodziłem do zewnątrz aby wykonać jak najłagodniejszy skręt.

Ja to doskonale rozumiem ale wystarczyło odnotować w świadomości to, co pojawiło Ci się w lusterku. Wtedy wiedziałbyś, że jestem obok i nie dojeżdżałbyś do krawężnika :) A w lusterku było widać wszystko, co było potrzebne do uniknięcia kontaktu.

54 minut temu, meewosh napisał:

Zastanawia mnie tylko skoro to była moja wina Twoim zdaniem, to czemu czekałeś na mnie prawie 30s po wypadku

Tu akurat odpowiedź jest prosta. Po pierwsze dlatego, że bardziej od zwycięstw zależy mi na fajnym i fair ściganiu i takie było. A że coś nie wyszło i obaj wypadliśmy z toru, więc postanowiłem poczekać i pościgać się z Tobą dalej. Po drugie dlatego, że mnie gra wrzuciła od razu z powrotem na tor i pojechałem, a Ty się bawiłeś w piaskownicy. Pomyślałem, że coś jest nie tak, że jeden jedzie, a drugi szuka łopaty w bagażniku i jechałem wolno rozglądając się gdzie się podziałeś :) W każdym razie ani przez moment nie czułem się jakoś winny i Ty na moim miejscu też byś się nie czuł. Uznałem po prostu, że tak będzie zabawniej i bardziej fair. No i chyba było :) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie będę cytować poprzedniego posta zgodnie z archaiczną zasadą wszelkich forów, ale odniosę się tylko do tego sarkastycznego bawienia w piasku. A więc Ty miałeś szczęście, że Cię automatycznie przywróciło na tor, natomiast ja utknąłem w aucie typu GTR z prześwitem 70mm bez kontroli trakcji na slickach w piasku, więc te zabawne komentarze nie są na miejscu. Sytuacja może wygląda zabawnie, ale zabawna na pewno nie była, (Twoje automatyczne przywrócenie auta na tor widać zresztą na moim filmie, ja niestety nie miałem takiej opcji, a szkoda - oszczędziłbym 30s.). No nic - no hard feelings, jak dla mnie sytuacja gorzej wyglądała aniżeli powinna przez gumowatą fizykę zderzeń.

Aha jeszcze jedno. Co do tego lusterka. Na powtórkach może i faktycznie to widać - ale niech rzuci setem ten, kto w takim tłoku pomiędzy bardzo technicznymi zakrętami z piaskiem dookoła patrzy bez przerwy w lusterko cofania w aucie GTR.

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kokpit, tylko i wyłącznie. Tak wiem, ze zderzaka więcej widać ale nie czuję wozu wtedy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@meewosh @GTPL_oldboy1957 Podoba mi się wasze podejście. Sam staram się jeździć z odpalonym radarem. W większości przypadków bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.