axeMaltesse

Wnioski, Kary, Ostrzeżenia

171 postów w tym temacie

Nie składam protestu, proszę tylko Meewosha o przyjrzenie się tej sytuacji i wyciągnięcie wniosków na przyszłość. A wniosek jest właściwie tylko jeden. Zostawiamy sobie więcej miejsca i nie zacieśniamy zakrętów w sposób niezgodny z zasadami, bo potem kończy się tak, jak wczoraj w R2. A mogło się skończyć zupełnie inaczej i na innych pozycjach na mecie :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem i przyjmuje do wiadomości.

moja perspektywa niemniej jednak jest zgoła inna:

W obu sytuacjach powinna być zwykła obcierka a wyszedł jakiś ping pong. W drugiej sytuacji normalnie spojrzałbym w prawo i widział auto, niestety ta gra nie daje takiej możliwości i najzwyczajniej w świecie nie widziałem Cię tam a nawet sie nie spodziewałem i naturalnie schodziłem do zewnątrz aby wykonać jak najłagodniejszy skręt.

Zastanawia mnie tylko skoro to była moja wina Twoim zdaniem, to czemu czekałeś na mnie prawie 30s po wypadku? Byłem pewien, ze czułeś ze to Twój błąd i mnie puszczasz, ale teraz sam wiem. Trzeba było jechać dalej, wygrałbyś. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, meewosh napisał:

W drugiej sytuacji normalnie spojrzałbym w prawo i widział auto, niestety ta gra nie daje takiej możliwości i najzwyczajniej w świecie nie widziałem Cię tam a nawet sie nie spodziewałem i naturalnie schodziłem do zewnątrz aby wykonać jak najłagodniejszy skręt.

Ja to doskonale rozumiem ale wystarczyło odnotować w świadomości to, co pojawiło Ci się w lusterku. Wtedy wiedziałbyś, że jestem obok i nie dojeżdżałbyś do krawężnika :) A w lusterku było widać wszystko, co było potrzebne do uniknięcia kontaktu.

54 minut temu, meewosh napisał:

Zastanawia mnie tylko skoro to była moja wina Twoim zdaniem, to czemu czekałeś na mnie prawie 30s po wypadku

Tu akurat odpowiedź jest prosta. Po pierwsze dlatego, że bardziej od zwycięstw zależy mi na fajnym i fair ściganiu i takie było. A że coś nie wyszło i obaj wypadliśmy z toru, więc postanowiłem poczekać i pościgać się z Tobą dalej. Po drugie dlatego, że mnie gra wrzuciła od razu z powrotem na tor i pojechałem, a Ty się bawiłeś w piaskownicy. Pomyślałem, że coś jest nie tak, że jeden jedzie, a drugi szuka łopaty w bagażniku i jechałem wolno rozglądając się gdzie się podziałeś :) W każdym razie ani przez moment nie czułem się jakoś winny i Ty na moim miejscu też byś się nie czuł. Uznałem po prostu, że tak będzie zabawniej i bardziej fair. No i chyba było :) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie będę cytować poprzedniego posta zgodnie z archaiczną zasadą wszelkich forów, ale odniosę się tylko do tego sarkastycznego bawienia w piasku. A więc Ty miałeś szczęście, że Cię automatycznie przywróciło na tor, natomiast ja utknąłem w aucie typu GTR z prześwitem 70mm bez kontroli trakcji na slickach w piasku, więc te zabawne komentarze nie są na miejscu. Sytuacja może wygląda zabawnie, ale zabawna na pewno nie była, (Twoje automatyczne przywrócenie auta na tor widać zresztą na moim filmie, ja niestety nie miałem takiej opcji, a szkoda - oszczędziłbym 30s.). No nic - no hard feelings, jak dla mnie sytuacja gorzej wyglądała aniżeli powinna przez gumowatą fizykę zderzeń.

Aha jeszcze jedno. Co do tego lusterka. Na powtórkach może i faktycznie to widać - ale niech rzuci setem ten, kto w takim tłoku pomiędzy bardzo technicznymi zakrętami z piaskiem dookoła patrzy bez przerwy w lusterko cofania w aucie GTR.

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na jakim widoku jeździsz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kokpit, tylko i wyłącznie. Tak wiem, ze zderzaka więcej widać ale nie czuję wozu wtedy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@meewosh @GTPL_oldboy1957 Podoba mi się wasze podejście. Sam staram się jeździć z odpalonym radarem. W większości przypadków bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meewosh, to nie żaden sarkazm ani naśmiewanie się z Ciebie. Chodziło mi o to, że mnie gra wrzuciła na tor, a Ciebie nie i nie wiem od czego to zależy. Pytałem w innym temacie ale nikt nie odpowiedział. I dlatego, że mnie wrzuciło, a Ciebie nie, postanowiłem poczekać aż do mnie dojedziesz. A w lusterko się nie patrzy tylko odnotowuje w świadomości to, co się spostrzegło kątem oka. Tak jak ja spostrzegłem Twój atak po zewnętrznej, piękny z resztą, i nie wyjechałem szerzej. Gdybym tego w lusterku nie spostrzegł już wtedy byłbyś w piaskownicy, bo chciałem wjechać szerzej w ten zakręt :D

Radar to dobra rzecz ale tak jak z lusterkiem, nie ma czasu na niego spoglądać :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GTPL_oldboy1957 Własnie ci odpowiedziałem. Co do radaru to też nie patrze na niego 100% czasu, ale czasami pomaga zachować odstęp i swoja linie jazdy jeśli wiesz, że ktoś jedzie w obok lub w bliskiej odległości od ciebie. Widok z kabiny to super sprawa, szkoda tylko, ze nie idzie ustawić takiego lusterka jak na widoku ze zderzaka w kabinie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

"na końcu pełna amatorka była aluzjonista" - napisał @KaczyVR6

Zgadzam się w 100% z tymi słowami Kolego. Amatorsko pojechałeś ostatnie zakręty :) Najpierw przepychanki z Errorem, a potem wbijasz się we mnie :) Jak widać: NIE MA OPCJI żebym Cię nie wyprzedził na ostatnim zakręcie bo spieprzyłeś ten sektor zawodowo. To ja powininem mieć pretensje do Ciebie, bo gdyby nie Twoje uderzenie we mnie, skończyłbym oczko wyżej (przed Rastamanem). Więc to co napisałeś na PSN uznaję za żart z Twojej strony. 

Edytowane przez Mariusz B
Nie klniemy na forum, na razie słowne ostrzeżenie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A potem przychodzą i jeżdżą tak w lte. Wstyd normalnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

8 godzin temu, Aluzjonista napisał:

Zgadzam się w 100% z tymi słowami Kolego. Amatorsko pojechałeś ostatnie zakręty :) Najpierw przepychanki z Errorem, a potem wbijasz się we mnie :) Jak widać: NIE MA OPCJI żebym Cię nie wyprzedził na ostatnim zakręcie bo spieprzyłeś ten sektor zawodowo. To ja powininem mieć pretensje do Ciebie, bo gdyby nie Twoje uderzenie we mnie, skończyłbym oczko wyżej (przed Rastamanem). Więc to co napisałeś na PSN uznaję za żart z Twojej strony. 

No dobra .....należą sie przeprosiny za użyte słowa o amatorce dla ciebie Aluzjonista. Wczoraj głowa gorąca pomyliłem się, pisałem że musze na spokojnie to zobaczyć i jak zwykle okazał sie  Error!

Myslałem ze to ty mnie na przed ostatnim zakrecie wypchałeś...a to jednak był dziad Error.:krzeslo::0bicz:...ostatni łuk był celowy z nerwow to zrobiłem ale myslalem ze to Ty byłeś a był to Error....Jeszcze raz Przepraszam i czekam na kare.....smiley-1170058_960_720.jpg

5 godzin temu, axeMaltesse napisał:

A potem przychodzą i jeżdżą tak w lte. Wstyd normalnie :D

Kto przychodzi i tak jeździ.....Ty? :hahaha:

8 godzin temu, Sir Siekier napisał:

Alez cie sieknal :)

Sent from my Samsung SX

To Ciebie miałe sieknąć a nie Jego....:krzeslo:

Edytowane przez KaczyVR6
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@KaczyVR6  kto jak kto ,ale Ty to powinieneś wiedzieć że jakaś Vendetta za zdarzenia wcześniejsze na torze to chamstwo najwyższego stopnia ,jako człowiek który tu przez długi czas robił ligi i pilnował żeby tępić takie zachowania, a teraz się przyznajesz że zrobiłeś to celowo :0dash2:... hmmm wstyd. Kara za takie chamskie zachowanie to powinno być dsq do końca ligi. :placz:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzaj.... tak jak pisałem głowa goraca i tyle...cały wyscig jedziesz bez bledu i na przed ostatnim zakrecie ktoś cie kasuje to i ksiądz by sie wkur...:kierowca:

Ale to i tak mnie nie usprawiedliwia :0dash2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kaczy rozumiem zagotowanie :) sam czasem tego doświadczam 

ale maiana wyszła jakbyś go nie widział 

ja już takie porsche mam dajcie like zrobiłem Gulf Edyszyn - kurde śmiałem się z GTS a sam te malowanie i najki robiłem pół godziny świetna sprawa 

Edytowane przez Gustaw
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Nie przesadzaj.... tak jak pisałem głowa goraca i tyle...cały wyscig jedziesz bez bledu i na przed ostatnim zakrecie ktoś cie kasuje to i ksiądz by sie wkur...:kierowca:

Ale to i tak mnie nie usprawiedliwia :0dash2:

No może przesadziłem z tym DSQ na ligę, bo jako plus to jednak się przyznałeś :upup: i czujesz skruchę ;)  więc kara jakaś mniejsza jednak powinna być. :45chill:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie, że na kare czekam, bez dwoch zdań!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minutes ago, KaczyVR6 said:

Oczywiscie, że na kare czekam, bez dwoch zdań!

-25 pkt + kubeł zimnej wody na następny wyścig :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Oczywiscie, że na kare czekam, bez dwóch zdań!

Dobrze że przyznałeś się do błędu i przeprosiłeś kolegę :) 

Rozumiem ze podczas wyścigu są nerwy itd. Każdy chce zdobyć najlepsza pozycje, w końcu po to rywalizujemy ze sobą. Mimo wszystko takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Nie możemy tak reagować na torze, bo jak widać dostało się nie tej osobie co trzeba :D

@axeMaltesse ubiegłeś mnie z karą, ale była identyczna :) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wkoncu ja gwiazda wyscigu nie bylem.

Ale tak po prawdzie. Nie wiem jak podchodzic do zachowania na torze w gts... Bo z jednej strony sa te standarty ale z drugiej wracanie na tor tez pozostawia wiele do zyczenia ale np nie niszczy wyscigu bo po prostu jestem jak pingpong. No i agresja jest na poziomie +67.... Takie mam wrazenia. Tak wiec która linia idziemy?

Sent from my Samsung SX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Sir Siekier napisał:

Ale tak po prawdzie. Nie wiem jak podchodzic do zachowania na torze w gts... Bo z jednej strony sa te standarty ale z drugiej wracanie na tor tez pozostawia wiele do zyczenia ale np nie niszczy wyscigu bo po prostu jestem jak pingpong. No i agresja jest na poziomie +67.... Takie mam wrazenia. Tak wiec która linia idziemy?

Sent from my Samsung SX

To się zmieni bo od następnych eventow będziemy używać ciężkich uszkodzeń, Może co niektórzy będą bardziej się starać jeździć bez kontaktowo.

Ja jestem pod wrażeniem.  Od początku sezonu nie miałem jeszcze tak czystego wyścigu (nikt mnie nie skasował) Error jedynie coś próbował ale nie wyszło :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
25 minut temu, Vulgar napisał:

Ja jestem pod wrażeniem.  Od początku sezonu nie miałem jeszcze tak czystego wyścigu (nikt mnie nie skasował) Error

Ja jechałem czysty wyscig do przed ostatniego zakretu....przez to żyłka pekła niepotrzebnie....:0bicz:

41 minut temu, Sir Siekier napisał:

Gwiazda może nie , ale jak zwykle bez Errora dzwonów nie ma :hahaha:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sent from my Samsung SX

No tobie mało brakowało żeby mnie z toru wysadzić. Tylko dzięki moim nadludzkim umiejętnościom nie obróciło mnie w R2.
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz