axeMaltesse

Wnioski, Kary, Ostrzeżenia

169 postów w tym temacie

23 godzin temu, Vulgar napisał:

od następnych eventow będziemy używać ciężkich uszkodzeń, Może co niektórzy będą bardziej się starać jeździć bez kontaktowo.

Jestem za i w związku z tym oświadczeniem organizatora składam formalny wniosek o wyłączenie w grze kar za kolizje (otarcia bokiem) żeby zobaczyć za co gra będzie karała. Składam ten wniosek dlatego, że stosowanie jednocześnie dwóch systemów kar (GTS i CRC) nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo gra w większości nie karze za to, czego zabrania CRC, a każe za to, co wg CRC faulem nie jest bądź może być uznane za incydent wyścigowy. Rozumiem decyzje o pozostawieniu grze oceny jazdy poza torem, bo sprawdzanie każdego pod tym względem to kłopotliwa sprawa. Jednak taka jazda na jaką pozwala GTS jest w sprzeczności z punktem GC-1, RT-1 i RT-3 zasad CRC, które to zasady jazdę poza torem uznają jako wypadnięcie z trasy, a powrót, jako powrót na tor po wypadnięciu. To zaś wiąże się z konkretnymi obowiązkami takiego kierowcy. Dlatego należałoby w regulaminie zaznaczyć, że w przypadku cięć i poszerzania wyjazdów poza obrys toru, na jakie pozwala GTS w/w punktów CRC się nie stosuje.

7 minut temu, Gustaw napisał:

A ja tutaj stanę po stronie Matamanna moim zdaniem miał mimo wszystko dwa razy hendicapa co ja przez to rozumiem dwa razy jego maska była na wysokości kasku olda 

czyli już adam musi mieć dla niego miejsce już nie ma pierwszeństwa do lini jazdy

Zgadza się Gustek ale pokaż mi choć jeden moment, poza ostatnim kontaktem, w którym nie zostawiałem miejsca. Mattaman miał zawsze więcej miejsca niż potrzebał.

10 minut temu, Gustaw napisał:

OLD moim skromnym zdaniem jak miałbym wskazać kto tu nie fair do końca pojechał to ty Old.

Masz takie prawo ale napisz jeszcze w którym momencie pojechałem nie fair, żebym wyciągnął naukę na przyszłość :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wskazałem nawet dwa razy nie będę się bawił w tą grę z Tobą i podawał sekundy Mat miał dwa razy hendicap nad tobą dwa razy był przed tobą w klasyfikacji i powinno to tyczy się was obu przejechać ten zakręt razem tu już nikt nie miał lini i pierwszeństwa.

ps.

Adam wszystkiego dobrego na emeryturce kurde ile to już lat gdzieś tam jeździmy obok siebie ja się dorobiłem Żony dziecka domku a ty zapracowałeś w miedzyczasie ma emeryturę , pamiętam nawet dla mnie Mazdę 3 oglądałeś :) kupiłem później inną "3" 

Odnajdujesz się nie masz za dużo czasu czy wręcz rodzina teraz dziadka eksploatuje i wnukami się zajmujesz?

Teraz już będziesz miał za dużo czasu na nasze hobby każdy tor o strategia rozpykana do granic niemożliwości życzę Ci tego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Gustaw napisał:

wskazałem nawet dwa razy

No nie wskazałeś ale pomińmy to już, choć gdy ktoś mi pisze, że jechałem nie fair, to chciałbym wiedzieć gdzie i kiedy :)

Co do emerytury, to mogę na nią przejść już dziś ale pracodawca nie ma mnie kim zastąpić, więc obiecałem zostać jeszcze 3 miesiące aż kogoś znajdą, a proste to nie będzie, bo jestem niezastąpiony :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze cąła ta sytuacja z Oldem i mattman to RA .. mattman strasznie momentami chaotycznie jeździsz ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, mattaman napisał:

Poza tym to GTS, tu zawsze jest chaotycznie :D

Tu się nie zgodzę. Wszystko zależny od tego jak się jeździ :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak :
po dzisiejszym wyscigu czulem sie jak ktos kto ledwie z wiezienia wyszedl
balem sie o wlasna dupe
tak jak balem sie o hamowanie jakiekolwiek na tym zakrecie :D

filmik przedstawia jak nawet 2 okrazen nie moglem przejechac bo jak nie 1 strzal to 2gi
w przypadku 2giego aluzjonista oddal pozycje
w przypadku pierwszego troche to bylo bezczelne

ale i tak zauwazylem ze system kar juz ostygl i rozdawane to jest wedle uznania
na poczatku szum dupa etc (sam mam -50) a teraz kazdy czysty :D

tak czy siak filmik na 'pochwalenie" wrzucam

GT_Oldboy czuje sie pokrzywdzony przez twoj wjazd (i watpie ze sie myle) ale kto wie zaraz tak sie ktos rozpisze ze sam oberwe -100:D

tam vulgar tez mi sie lekko wpierdoliles przed ta cala masakra ale to juz kontakt "zwykly"  - chyba 

do nastepnego
na szczescie nurb bedzie 1-2 wpadki kogos i juz razcej sie nie zobaczy :D - aby nie na mnie nie dohamowujcie

elo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nie wiem co tam się stało że mna:) tzn nie wiem czy ktoś wjechał we mnie czy ja w ciebie muszę zobaczyć. Jeśli moja wina to karę poproszę oczywiście.

Jutro wszystko zaczniemy oceniać niech emocje opadną

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jak napisałem na discordzie - tępa dzida ze mnie - Sory Nvi :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To tak.
Przede wszystkim składam wniosek o ukaranie Oscila za notoryczne i bezustanne pisanie na chacie w R1. Ponadto załączam filmik z jego wybrykiem - sami zobaczcie.
(Ja z matamanem walczymy o P1, już miałem brać większy łuk żeby mieć większą prędkość na prostej.). Oczywiście Oscil był dublowany, nawet nie wiem czy miał więcej niż 2 okr. zrobione wtedy, wyglądało to jakby na nas czekał i zresztą widać jak w ostatniej chwili odbija w naszą stronę, masakra jakaś. To był zamach. Próba przynajmniej. :D

Druga sytuacja to Ja vs Oldboy.
W sumie to nie mam tu nic do dodania, co prawda nie wyprzedził mnie, ale pozycję straciłem na rzecz matamana, więc większych pretensji nie mam ale wniosek uważam za zasadny i uzasadniony.

Kolejna sytuacja z Oldboyem.

Jego perspektywa:

Nie mam pretensji, nie chcę tu toczyć jakiś dziwnych dyskusji 2 stronicowych jak to miało miejsce ostatnio więc z mojej strony to wszystko. Wyścig jak i walkę i tak będę wspominał dobrze. ;)

Edytowane przez meewosh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do pierwszej sytuacji odpowiem odrazu. Pisanie na chacie jest bardzo frustrujące i nie można się skupić. Kary dać nie mogę bo @OscilPL niestety nie mógł jechać. Dopadł go bug auto drive :D

Co prawda powinien dostać karę za brak znajomości regulaminu. Mam nadzieję że się poprawi i już nie będzie tak spamowal następnym razem.

@OscilPL chodzi o pkt 7a i cytując regulamin:

7a. Restart  wyścigu może mieć miejsce tylko w 3 sytuacjach:

- 50 % pokoju ma disconnect

- Organizator ma disconnect 

- decyzją Organizatora

Wiec tutaj spamowanie na chacie nie pomoże w niczym 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Aluzjonista napisał:

A stanie na torze jest w porządku? :D 

Mogę prosić o przykład plus film ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie ja już mam dość powtarzających się bluzgów na forum więc ,jeżeli moderatorzy na takowe bluzgi nie będą reagować , osoba bluzgająca zamiast ostrzeżenia dostanie ode mnie banana na 3 dni , Ja już nie będę dawał ostrzeżeń i jeżeli tego nie zrobi moderator  to ja daje już tylko bany,  Tak ciężko zrozumieć ŻE NA TYM FORUM NIE BLUZGAMY !!

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Nvi napisał:

GT_Oldboy czuje sie pokrzywdzony przez twoj wjazd

I masz całkowitą rację. Bardzo za ten wjazd przepraszam. Wciąż zapominam, że w drafcie, a także poza optymalną linią jazdy droga hamowania się wydłuża, bo w pierwszym przypadku auto nie ma takiego docisku, a w drugim nawierzchnia poza optymalna linią nie ma takiej przyczepności. Mój błąd, w wyniku którego przekroczyłem zasady za co jeszcze raz przepraszam.

8 godzin temu, meewosh napisał:

Druga sytuacja to Ja vs Oldboy

Ciebie też bardzo przepraszam za ten wjazd. Stało się dokładnie to, o czym pisałem wyżej. Draft, mniejszy docisk i bum :) Wprawdzie czekałem aż się wykaraskasz z kłopotów w które Cię wpakowałem ale pozycję na rzecz Mattamana straciłeś, ja zresztą też :) Na szczęście obaj ją odzyskaliśmy.

Co do drugiej sytuacji, to poszerzenie nie była ani celowe ani zamierzone. W tym zakręcie, na zmiennej nawierzchni (różna farba) i różnych poziomach toru auto czasem zarzuci tyłem, a czasem odprostuje po dodaniu gazu. Tak się stało tym razem, nie mniej przepraszam, bo nie zauważyłem, że przez to wyjechałeś w trawę.

Ale walka była super i jeszcze raz graty za zwycięstwa. Ja niestety w obu wyścigach kary po 10 sek. więc miałem co niwelować :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vulgar u Meewosha na pierwszym filmie widac gdzie Osci parkuje w trakcie wyścigu. Ale dla uzupełnienia jeszcze dwie sytuacje ode mnie: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Nvi, dopiero teraz zauważyłem, że w tej sytuacji ja Cię zraniłem, a Meewosh dobił. Powinien dostać wyrok za współudział :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozniej wrzuce filmik z mojej perspektywy. Auto samo tam sie zatrzymywalo co okrazenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Hej Nvi, dopiero teraz zauważyłem, że w tej sytuacji ja Cię zraniłem, a Meewosh dobił. Powinien dostać wyrok za współudział :D 

Człowieku ja go tam nawet nie dotknąłem, ogarnij się i patrz co sam odwalasz bo wczoraj dałeś popis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Aluzjonista Temat @OscilPL zostawmy już w spokoju ten temat. Kolega wyłapał buga i nie mógł jechać z nami wczoraj. Nie mogę go ukarać jeśli nie uczestniczył w wyścigu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poruszyłem temat bo byłem przekonany ze stał tam z pełna świadomością, a skoro nie to nie ma o czym gadać :) Wnioski chyba wyciągniemy wszyscy - jak będziemy w podobnej sytuacji to wychodzimy z pokoju. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisałem wcześniej, wprowadzę stosowne zmiany do Regulaminu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, meewosh napisał:

Człowieku ja go tam nawet nie dotknąłem, ogarnij się

Naprawdę? To chyba oglądamy dwie różne powtórki, bo na tej którą ja oglądam (filmik od Nvi) najpierw ja stukam go w prawy tył, a gdy zaczyna jechać bokiem Ty poprawiasz mu w to samo miejsce, przez co kończy na bandzie. Więc nie mów mi, że widzę coś, czego nie ma i że mam się ogarniać, bo ze wzrokiem jeszcze u mnie wszystko w porządku. A poza tym co się człowieku tak spinasz? Doskwierają Ci hemoroidy czy co? Więcej luzu i poczucia humoru, bo takie zwarte poślady nie są zdrowe. A co do "popisu", to jeśli jeden błąd na wyścig uważasz za "popis", to chyba niewiele dotąd na torach widziałeś i sam takich błędów nie popełniałeś i nie popełniasz. No cóż, zawsze trafi się jakiś nieskazitelny :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam wszystkich, ale wszystkie sytuacje wezmę pod ocenę przez weekend z braku czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gebskyt, @GTPL_oldboy1957, @mataman, z racji tego, że polaczylismy się w jedną społeczność chciałbym abyście pomogli @Vulgar z sędziowaniem w lidze. Zerknijcie ba sytuację i od tych co mają dostęp do discord czekamy na info. Od ciebie Old czekamy na ocenę sytuacji tutaj. Oczywiście nie możesz oceniać swojej :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.