edgEe

PCars2 nie chce sie odpalic

6 postów w tym temacie

Witam,

ostatnio nabylem PCars 2 niestety po pobraniu nie jestem wstanie odpalic gry. Wyskakuje powiadomienie na steam, że gra zostala odpalona na po ok 5sec. nic sie nie dzieje i wszystko wraca do normy - jakby nic sie nie stalo.

Sprawdzanie spójności plików / ponowne pobranie gry / uruchamianie jako administrator nic nie pomogły.

Moje specyfikacje:
I5 - 6600K / 16 GB ramu / 2GB GTX 760

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstaluj do Windowsa wszystkie updaty, i frameworksy, Już tu jest jeden temat podobny na forum , i kolega miał podobnie po zainstalowaniu updatów systemu gra ruszyła. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety wszystko jest zaktualizowane. I niestety nadal nici z tym. ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komp spokojnie powinien gre odpalić. A masz aktualne sterowniki karty graficznej?? Może też antyvirusa masz i ci blokuje, nVidia experience. Jak masz antyvira to go usuń, jak masz nVidia experience też usuń, zaktualizuj sterowniki, jak masz podkreciną grafike, procesor to też przywrócić standardowe zegary.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

antyvirus / gf experience tez nie blokuje pCars2.. po kolejnych restartach komputera usunalem takze programy do mojego telefonu - i  wychodzi na to ze to one jakims cudem blokowaly..

Mimo wszystko dzięki Mariusz za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak sądziłem ze coś może blokować proces uruchomiania, Dobrze że nakierowałem Cie na taki trop ;) . Liczy się efekt ,ważne ze gra działa :D  :kierowca:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz