sebaws

03.12.2017 Trzecia Runda PMC & LTE

18 postów w tym temacie

Zapraszamy na Trzecią  Rundę ligi             

PMC & LTE – GT 1 EURO SERIES  

na torze:   

Monaco

Runda 3.jpg

Runda odbędzie się w Niedzielę 03.12.2017

o godzinie 21:00

Ustawienia serwera:

wyścig w grze | godz 13:00 | 

Data |25.06.2017

Progresja czasu × 2

Progresja Pogody - dopasowana do wyścigu 

R1 -20 minut

Q- 15 min

Pogoda - bezchmurnie  

R2 – 45 minut + 1 Lap  formujące

rozgrzewka - 2 min

Pogoda: 4 sloty

Słoneczne

unknown.png 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie niestety w tę niedzielę nie będzie. Obowiązki rodzinne. Powodzenia wszystkim :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mogę nie dać rady więc TT nie robię a jeśli się jednak uda to w B pojadę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również wam zrobie.... Tez nie jade.

Sent from my MIX using Tapatalk

Ja również wam zrobie.... Tez nie jade.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jak errora nie będzie, to i bandy niestraszne. :fajnie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minutes ago, Sir Siekier said:

Ja również emoji318.png wam zrobie.... Tez nie jade.

Ja również emoji318.png wam zrobie.... Tez nie jade.

Czemu nie jedziesz? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem moi mili czekacie na taka dramatyczna odpowiedz. Postanowilem.. Postanowic... I padlo na to ze nie jade. Co zrobisz jak nic nie zrobisz... :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podział na pokoje

Grupa A

monaco A.jpg

Grupa B

monaco-B.jpg

oczywiście w B mogą jechać wszyscy którzy są zapisani w lidze ale nie spełnili wszystkich wymagań regulaminowych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja siebie na liscie nie widze, a w TT jakis tam czas zrobilem i zapisalem sie. WTF? dostalem jakiegos bana za kraksy na SPA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak,

ale lipa wyszla, trening na marne. rozumiem, ze jak malo ludzi na pokoj B to nie ma sensu w 3 jechac.

moglbys seba sprawdzic tak juz po fakcie czy na pewno sie nie zapisalem? bo ja na 100% klikalem zeby sie zapisac. cos sie zjebalo, albo mi sie cos pojebalo i kliknalem cos innego.

Edytowane przez topru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam za dzisiejszą absencję. Jestem chory i niezdolny do jazdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ to był weekend wyścigowy w moim wykonaniu,nigdy tyle razy nie byłem na podium w tylu wyścigach,najpierw pierwsze zwycięstwo wpadło w GTS w zawodach FIA później 2h wyścigu który zakończyliśmy przed czasem bo zostaliśmy w trzech, kolejne zwycięstwo wpadło w Help Helena CUP No i na koniec Monaco w którym pierwszy wyścig P1 a drugi P3

Ale od początku kwalifikacje nie poszły po mojej myśli najpierw kilka błędów,później natrafiłem na innych kierowców i jedyne co udało się wykręcić to trzeci czas.Chcial bym przeprosić Ralfinio w którego uderzyłem podczas Kwali jak wyjeżdżał z alej serwisowej mój błąd za blisko prawej jechałem mam nadzieje ze nie dostałeś żadnej kary.

No to start do R1 z trzeciego pola,wyszedł dobrze i udało się utrzymać pozycje i trzymać dość blisko Diego i Sylwester dzięki temu po błędzie Sylwestra w pierwszym prawym zakręcie zyskuje jedna pozycje i nadal staram się utrzymać za jadącym na P1 Diego który w przed ostatnim prawym zakręcie popełnia błąd i dzięki temu zyskuje kolejna pozycje i wskakuje na P1 którego już nie oddaje do końca wyścigu pomimo jednego poważnego błędu.

Do drugiego wyścigu startuje z P13 mając przed sobą axeMaltesse i Popiołka a za plecami Sylwestra po kilku nie udanych próbach ataku podjąłem decyzje ze zjadę do PIT na zmianę opon może uda się wyjechać na w miarę czysty tor,wjeżdżam do PIT a mechanicy nie zmieniają opon tylko robią naprawę czego to ja niewiem,przez to spadam na P15 i biorę się za odrabianie strat i ewentualnie budowaniu przewagi żeby dojechać na jakimś sensownym miejscu bo i tak musiałem jeszcze raz zjechać żeby wypełnić regulamin i zmienić opony,zjeżdżam po opony i bez napraw jadę dalej (12% tył 4% przód 2% silnik i 5% prawe zawieszenia),przy wyjeździe dostaje +10s kary i ląduje 3,3s za Gustawem i 2,4s przed Marta czyli na P4 cel był jeden wyprzedzić Gustawa i zbudowanie jak największej przewagi zeby utrzymać chociaż P4,ale Gustawa postanowił utrudnić mi to zadanie i przez 11minut stawiał opór ale ostatecznie udaje się go wyprzedzić na ostatnim okrążeniu i jedyne co mnie ratowało aby utrzymać P3 z kara +10s to jego błąd i tak tez się stało na przed ostatnim nawrocie popełnił błąd i udało się zachować trzecie miejsce.

Mój wyścig

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sieniu oglądałem super GP. Tym bardziej jestem zdołowany że mnie zabrakło na polach startowych w Monaco :(:zezloszczony: . Gratulacje dla wszystkich którzy ukończyli no i oczywiście dla podium gratulacje:drinkwine:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, sebaws napisał:

@topru w sobotę o 12 nie było Cię na liście w kalendarzu. 

a teraz jestem?

jezeli w ogole sie zapisalem to na pewno przed 12 w sobote.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz