sebaws

17.12.2017 Runda Piąta PMC & LTE

16 postów w tym temacie

Zapraszamy na Piątą Rundę ligi             

PMC & LTE – GT 1 EURO SERIES

na torze: 

Nurburgring GP

Runda 5.jpg

Runda odbędzie się w Niedzielę 17.12.2017

o godzinie 21:00

Ustawienia serwera:

wyścig w grze | godz 13:00 | 

Data 09.07.2017

Progresja czasu × 2

Progresja Pogody -dopasowana do wyścigu 

R1 – 20 min

Q- 15 min

Pogoda - bezchmurnie  

R2 – 45 minut + 1 Lap  formujące

rozgrzewka - 2 min

Pogoda: 4 sloty

deszcz, mżawka, mżawka, deszcz

unknown.png

Potwierdź udział

http://pcars.com.pl/index.php?/calendar/event/122-gt-1-euro-series-runda-finałowa/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

W 5 rundzie i ostatniej w serii euro nie wezmę udziału. Szkoda ale i tak gra będzie o pietruszkę w moim przypadku. Szczęście nie dopisało w tej rundzie bo co chwilę miałem problem z czymś więc taka a nie inną decyzja. Muszę odpocząć od pcars2. Mimo wszystko dziękuję wszystkim za grę w tym evencie.Pozdro i do usłyszenia.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minutes ago, Popiolek1986 said:

Witam.

W 5 rundzie i ostatniej w serii euro nie wezmę udziału. Szkoda ale i tak gra będzie o pietruszkę w moim przypadku. Szczęście nie dopisało w tej rundzie bo co chwilę miałem problem z czymś więc taka a nie inną decyzja. Muszę odpocząć od pcars2. Mimo wszystko dziękuję wszystkim za grę w tym evencie.Pozdro i do usłyszenia.

Szkoda popiolku. Mam nadzieję, że będziesz już z nami w następnym evencie. 

Wesołych świąt :cycusie:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli czasu czym innym tam nie kręciłes to nie ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba lipa,bo co prawda rekord osobisty się zapisał e TT (poz.190)ale scena nie zrobiłem. Powtórzę to dzisiaj,to może jeszcze pojadę??? ☺ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli masz Sebę w znajomych to nie musisz, bo Seba będzie widział tabelę z Twoim czasem i jakim autem uzyskany. Jeśli nie masz w znajomych, to jak najszybciej wyślij zap.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki,za info. Przed prośbą o wpisanie na listę wyścigu wyczytałem to w zasadach wpisu do ewentu,na ale...jeśli coś nie tak to zrobię czad i screena.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej. Nie mogę dzisiaj wystartować. Ważne sprawy rodzinne.

Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początek wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkim tym, z którymi mogłem rywalizować w evencie. Ferrarka trochę odstawała od Merca, jednak przyjemnie mi się nia jeździło i udało się być w niej konkurencyjnym. 

W kwalifikacjach miałem trochę gorsze tempo, niż powinienem mieć (gdzieś o 1sec), ale mimo to i tak poszło w miarę nieźle i można było ruszać do wyścigu z P7.

W R1 sam start poszedł zaskakująco dobrze i od razu zyskałem 2 pozycje, jednak na twardych oponach jakoś dziwnie mi się jechało i nie do końca wstrzeliwałem się z hamowaniem. Musiałem to robić nieco wcześniej i parę razy ktoś tam mnie po tyłku trącał. Na ostatniej szykanie Topru tak mnie skutecznie trącił, że oboje wylecieliśmy w piach, co spowodowało spadek na koniec i miałem po zawodach. Potem jeszcze trochę wałki z Topru, który był nieco szybszy, ale popełniał sporo błędów, przez co jak tylko mnie wyprzedzał, to zaraz lądował za mną. Tempo utrzymywałem w miarę strabilne, dzięki czemu odrabiałem straty do środka stawki. Gdzieś tam po drodze jeszcze wyprzedziłem Martę, która zaliczyła jakiegoś bączka. Pod koniec była nawet szansa na P7, wystarczyło tylko wyprzedzić Sebę, który jechał wolniejszym tempem. Wyglądało, że nie powinno być z tym problemu, jednak za bardzo się chyba na to napaliłem i przy próbie wyprzedzania, przesadziłem przy dohamowaniu do szykany. Przestrzeliłem ją i dodatkowo zaliczyłem spina... Skorzystał na tym Topru i skończyłem wyścig na P9.

W R2 miało być lepiej, jako że przed wyścigiem potrenowałem trochę na mokrym, no ale powtórzyła się sytuacja z R1. Pierwsze okrążenie nieco wolniejsze, przez co straciłem ze 2 pozycje, no ale to nie byłby problem, bo zawsze początek mam słabszy. :0dirol: Niestety na nawrocie po prostej s/m Sebę obróciło i stanął na środku zakrętu, ktoś tam go objechał po zewnętrznej, ja widziałem że jest luka aby się spokojnie zmieścić po wewnętrznej. W momencie jak już przejeżdżałem obok Seby, ten ruszył ładując mi się w bok, a w konsekwencji ja ląduję przodem na bandzie, przez co spadam na koniec stawki i muszę całe okrążenie jechać uszkodzonym samochodem. Pod koniec okrążenia na szykanie widzę obróconego Sienia, którego omijam, łapiąc tym samym ostrzeżenie i zmuszony jestem oddać mu pozycję... Stanałem i czekam na niego, ale on chyba nie wiedział co się dzieje i tak trochę z oporem mnie wyprzedził i zaraz potem też stanął, żeby mnie puścić. No cóż taki urok gry, no ale mogłem w końcu wjechać do boksu. Niestety gnojki nie zmienili mi opon, a było to zaznaczone w strategii (tak samo miałem w wyścigu 2H). Trochę mnie to rozkojarzyło i nie mogłem się skupić na jeździ, przez co niedługo po wyjeździe obiłem się o jakąś bandę i kolejny zjazd do pitu. Tym razem już mi opony zmienili, więc spokojnie mogłem jechać do mety, mając prawie 2 kółka straty... No ale co tam, na deszczu zawsze dobrze mi się jeździ, przez co miałem dobre tempo i trochę frajdy. Strata sukcesywnie się zmniejszała, po drodze inni zaliczali jakieś przygody, więc co jakiś czas przesuwałem się o oczko w górę. Ostatecznie skończyłem na P7 i ze stratą poniżej jednego kółka.

No cóż, liczyłem, że na zakończenie spokojnie powinienem oba wyścigi dojechać w TOP5, ale inni uznali, że niekoniecznie. :0LOL:

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wszystkim za udział, oraz przypominam o wieczornym starcie zapisów na nowy event Lamborghini Super Trofeo. 

Co do mojego podsumowania eventu to nie mogę za wiele napisać. Jeździło mi się super, parę razy nawet moje Porsche otarło się o pierwszą pozycję i tyle. Niestety auto odstawalo i to było widać na praktycznie każdym torze, jedynie na Monaco byłem w stanie powalczyć, ale raczej spowodowane było to ilością godzin jaką spędziłem na torze przygotowując się do wyścigu. 

Mimo wszystko bylo świetnie I nie mogę się doczekać już następnego eventu. Przypominam również o świątecznym evencie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Khasius sorry mój błąd delikatnie do przodu dałem i Cię uderzyłem. Mój błąd przepraszam. Chciałem oddać Ci pozycję ale zobaczyłem że w ścianie Cię przykleiło i wiedziałem że szybko nie ruszysz. Więc pojechałem z myślą że karę dostanę bl po GP ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@sebaws No sensu czekać na mnie nie było, to fakt, ale ostatecznie i tak skończyłem przed tobą, więc nie mam pretensji. :0wink:

Szkoda, że zabrakło niewielu punktów do podium w generalce, no ale to wina pokazów lotniczych na SPA. :hahaha:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku chciał bym podziękować organizatorom @axeMaltesse i @sebaws za zorganizowanie ciekawego eventu i oby tak dalej macie fajne pomysły i trzymajcie się tego,oczywiście grono sędziowskie też zasługuje na podziękowania za dobrą robotę choć był to jeden z nielicznych eventów gdzie naprawdę było mało protestów i poważnych akcji na torze.
Był to ostatni wyścig serii GT1 który okazał się dla mnie  najtrudniejszym wyścigiem od początku mojej przygody z wyścigami online i cały wyścig nie potrafiłem się skupić na jeździe ale jakoś się udało,początkowo miałem zamiar nie startować w kwali ale postanowiłem spróbować,efekt czwarte pole startowe,przez rozkojarzenie i tak na starcie spadam na P10 po chwili udało się uporać z myślami i zacząłem odrabiać straty wyprzedzają kolejnych kierowców w miarę łatwo aż trafiłem najpierw na @Gustaw który kolejny raz postawił wysoko poprzeczkę ale udało się znaleźć sposób aby go wyprzedzić i kolejny na celowniku był @Sir Siekier vel Error który nie wytrzymał presji i w szykanie popełnił błąd który ja wykorzystałem i dzięki temu ukończyłem pierwszy wyścig na P2 
Drugi wyścig w deszczowych warunkach nie napawał mnie optymizmem i tak też było przez większość wyścigu najpierw @Starzi535 uderza mnie w tył i uszkadza mi zawieszenie co strasznie utrudnia mi jazdę później kilka przygód dwa kontakty z @Marta__PL jeden z moje za który przepraszam a za pierwszy nie mam urazy bo ty straciłaś więcej,miałaś szansę na P1,po mimo tego udało mi się skończyć na P3. Podsumowując cały event uważam go za najlepszy w moim wykonaniu wszystkie wyścigi na Podium po za jednym felernym występie na SPA gdzie zostałem tego pozbawiony ale nie można mieć wszystkiego,no i dzięki temu przez cały event miałem sporo fajnej i czystej walki z @Popiolek1986 @Gustaw @sylw3k89 @Diego043 @Marta__PL @axeMaltesse i wszystkimi o których zapomniałem dzięki wam wszystkim i do zobaczenia na torze nie.
a to mój ostatni wyścig 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki GP brak tabelki z kwalifikacji :/ 

R1 

PS_Messages_20171219_065052.jpg

R2 

PS_Messages_20171219_065039.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta