Maxsiu

Headset

8 postów w tym temacie

chciałbym sobie kupić headset do PS4 bo ten standardowy jest dość niewygodny i ma słabą jakość dźwięku.

Do wydania mam max 200zł myślałem nad 2 produktami

1. TURTLE BEACH P4c

2 . TURTLE BEACH PX22

Macie lub mieliście doświadczenie z tym producentem?

Może coś innego polecacie?

Wymagania słuchawki tylko przewodowe

Możliość regulacji oddzielnie dźwięków z gry i czatu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W budżecie się nie zmieścisz z tym co bym Ci polecił ale sprawdzona marka to Steelseries poszukaj z tej firmy headsetu a nie będziesz zawiedziony. Używam zestawu bezprzewodowego akurat, ale to wydatek na kilka Twoich budżetów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam golda od Sony ale to bezprzewodówka,dwukrotny budżet,regulacja czatu jest,dźwięk przyzwoity,polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja używam Scharkoon digital xtatic 5.1 na kablach, dzwięk jest bardzo dobry, bardzo dobry bass, podlaczane do ps4 przez kabel optyczny do konsoli oraz usb do konsoli, nic nie podlaczasz do pada. Dwa sterowniki, jeden na kablu (mozliwosc regulacji poszczegolnych glosnikow, basow ,poziomu dzwieku) oraz malutki wzmacniacz z wieloma dodatkowymi możliwościami regulacji, przełączaniem rodzaji dolby, bądź zmiany podłączenia.

http://allegro.pl/sluchawki-gamingowe-xtatic-5-1-pro-sharkoon-ps3-pc-i5497722343.html

a tu są te magika o ile sie nie myle

http://allegro.pl/sony-ps3-ps4-pc-gold-wireless-headset-7-1-pulse-ed-i5510424170.html

oba modele raczej w Twoim budżecie

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku I mikrofon mają bardzo dobry bo słychac cie tak jak byś siedział obok te oryginalne od sony jak dla mnie mają kijowy mikrofon trochę słabo słychać ludzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podepnę sie pod temat.

Jakie słuchawki z mikrofonem mozna kupic do 200 zlotych na PS4? Jesli macie jakies propozycje to prosze o pomoc. Musze kupic jakies jutro na wyscig. Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj Xav sprzedaje słuchawki,  dobra cena,Ja takich używam i są super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz