sebaws

Dyskusja Ogólna GT 1 EURO SERIES

80 postów w tym temacie

Dziś przy okazji deszczu na Spa zauważyłem kolejną dziwną rzecz. Podczas wyboru opon deszczowych w "tuningu" nie można ich napompować mniej niż 1,30 ale w ustawianiu strategii zjazdów można te same opony napompować nawet od 0,69 i tak napompowane zakładają po zjeździe. Coś tu jest nie halo, jak mawia mój wnusio :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauwazylem tez to wczesniej, nie wiem od czego jest to zalezne, ale deszczowe na 1.30 maja troche zimno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No temperatura niska jest przy 1.30 (75 stopni)  ale dzięki Oldboy :drinkwine: już wiem jak zrobić aby ciśnienie było niższe w momencie jak zacznie padać w niedzielę  :fajnie:

I zauważyłem że na deszczu rzadziej blokują się koła w Ferrari niż na suchym . @cieglopo takim uderzeniu Twoja chłodnica umarła odrazu  :hipnotyzowac:

Screenshot_20171121-070049.png

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, sebaws napisał:

już wiem jak zrobić aby ciśnienie było niższe w momencie jak zacznie padać w niedzielę

Gorzej będzie jak trzeba będzie na deszczowych wystartować. Wtedy zjazd do boksu żeby zmienić ciśnienia to strata czasu nie do odrobienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minut temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Gorzej będzie jak trzeba będzie na deszczowych wystartować. Wtedy zjazd do boksu żeby zmienić ciśnienia to strata czasu nie do odrobienia.

Teraz całe szczęście startujemy na suchym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Razem z doświadczonym sędzią zaktualizowane zostały zasady poruszania się po torze. Zapraszamy do lektury

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy mogę prosić o zmianę kolorystyki tego tekstu? Wybaczcie, ale moje oczy nie dają rady tego przeczytać w większej, niż 2 zdania ilości? (coś mam chyba nie tak z oczami :swir:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 20.11.2017 o 23:05, GTPL_oldboy1957 napisał:

Dziś przy okazji deszczu na Spa zauważyłem kolejną dziwną rzecz. Podczas wyboru opon deszczowych w "tuningu" nie można ich napompować mniej niż 1,30 ale w ustawianiu strategii zjazdów można te same opony napompować nawet od 0,69 i tak napompowane zakładają po zjeździe

Old ja dziś próbowałem ustawić w strategii ciśnienie i min. to 1.29 o co chodzi ? Znów jakaś zagadka ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta gra to jedna wielka zagadka. Ja dziś w strategii mogłem w Ferrarce napompować miękkie slicki od 0,99 :D Mam pewien pomysł ale muszę to sprawdzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minut temu, GTPL_oldboy1957 napisał:

Ta gra to jedna wielka zagadka. Ja dziś w strategii mogłem w Ferrarce napompować miękkie slicki od 0,99 :D Mam pewien pomysł ale muszę to sprawdzić.

Jak sprawdzisz to daj znać :zapytanie:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety moje przypuszczenia się nie sprawdziły i nadal jestem głupi. Myślałem, że ciśnienia w strategii pozostają takie, jakie były w aucie ostatnio wybranym albo narzuconym przez grę przy wejściu do jakiegoś pokoju online. Miałem takie przypuszczenia, bo wczoraj w Ferrarce miałem w strategii minimalne ciśnienia 1,29, a po wejściu do cudzego pokoju, gdzie gra dała jakiegoś Jaguara, i powrocie do siebie, minimalne ciśnienia w strategii dla Ferrarki zmniejszyły się do 0,99. Próbowałem to jeszcze kilka razy wieczorem ale już się to nie powtórzyło i ciśnienia cały czas pozostawały na 1,29. Tak więc, jak pisałem na wstępie, nadal jestem głupi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie i Pani proponuje przed Monaco zrobić z 2-3 treningi w większym gronie żeby zobaczyć jak my tam się wpasujemy tymi ‘autobusam’

Zapraszam wszystkich w godzinach 20-22

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zeszłym roku dtm  odbył się bez problemu. Prawda jest taka że na Monaco wszyscy będą uważać a nie pruc jak na spa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie co do mojej sytuacji z errorem jadąc na P2 miałem 6s straty do P1 czyli minimalne szanse ale jednak jakieś na wygranie wyścigu dojeżdżając do szykany przed S/M mam 0,4-0,6s do dublowanego Errora pojawia mu się niebieska flaga,nie odpuszcza do prawego zakrętu mam znowu 0,4-0,6s do kolegi nadal jeździe swoim tempem,później popełnia błąd który pozbawia mnie szans na walkę o P1 a tym bardziej o utrzymanie P2. Dodam ze nie walczył z nikim i wystarczył ze odpuści na ułamek sekundy co w jego przypadku nie zmieniło by nic a w moim dał by dużo,ale najwyraźniej zapis o dublowaniu i ułomność gry niema nic tutaj do gadania i cała sytuacja to zwykły pech mam nadziej ze nikt nie będzie w takiej sytuacji bo sam będę wnioskową o nierozpatrywanie tego wniosku tylko o uznanie tego za incydent wyścigowy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dwa pytania do organizatorów.

1. Czy można zmienić auto, bo jednak Ferrari bez TC i ABS na padzie trochę mnie przerosło i nie dość że funu z jazdy żadnego, to jeszcze czuję się niebezpieczny dla innych.

2. Czytając różne doniesienia kolegów o idiotycznie nakładanych przez grę karach chciałby zapytać, czy jest możliwość wyłączenia kar "wyścigowych" , a pozostawienia kar za błędy w alei serwisowej. Bo tak naprawdę za kolizje kar nie ma, za cięcia i poszerzanie wyjazdów w zasadzie też, a można za to dostać karę bez żadnej uzasadnionej przyczyny. Czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Punkt 1 oczywiście że nie można zmienić ja auta 

Punkt 2. Te kary z tyłka biorą się w momencie jak ktoś wychodzi z pokoju. Gra głupieje i nie wie co ma robić jak nagle ktoś wychodzi i dzięki temu zyskujemy pozycje inny kierowca.  Gra odczytuje to po swojemu i masz Babo placek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, będę się musiał dalej męczyć Ferrarką :) A co do kar, to większy z nich kłopot niż pożytek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Error Ignorancja niebieskiej flagi - 20 pkt.

Marta i Marcin za spowodowanie karambolu - Odpowiednio po 20 pkt.

Gabrielo - 10pkt - Kolizja z darkamnem

Ale się uśmiałem :D Error za nic, bo w żadnym momencie nie blokował ani nie utrudniał sieniowi dublowania, kara -20. A Marta i Marcin za spowodowanie karambolu gdzie ucierpiała 1/3 stawki kara taka sama.

Gabrielo za 2 wykroczenia, spowodowanie uszkodzeń i nieoddanie pozycji -10.

Wybaczcie koledzy ale ja do tego ręki nie przyłożę. Marta powinna dostać -50, Marcin -30, Gabrielo -25, a error profilaktycznie i jako ostrzeżenie -5. Wtedy kara odpowiadała by winie.

Edytowane przez GTPL_oldboy1957
4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie dlatego jest potrzebna komunikacja sedziowska której jak stwierziles nie potrzebujesz, bo jest to ustawianie? 

Oldboy zacznij proszę współpracować z innymi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz