SeaAngel

Luźne krótkie wyścigi

13 postów w tym temacie

Jako, że ta środa znowu się nie sprawdza, a jest też lipa, gdy nie ma nikogo zarządzającego, to ja spróbuję w takim razie coś swojego zaproponować:

Seria kilku wyścigów 10min Q, 10min wyścig, 10min Q, 10min wyścig itd. Ktoś dojdzie później? Nie ma sprawy, dołącza na kolejny wyścig. Kogoś rozłączy? Spoko, wraca na kolejne kwalifikacje, a reszta nie czeka.

Kiedy? W piątki i/lub soboty pod wieczór, ale będą to też różne godziny, żeby też przetestować w praktyce jaka kiedy będzie frekwencja. Koniec gdy się ludzie rozejdą.

Na każde spotkanie będzie założony osobny temat - czasem pojawi się on kilka dni wcześniej, ale jak mnie coś nagle weźmie, to może i się zdarzą "szybkie akcje".

Żadnych tabel z punktami, bo wyścigi mogą być nieregularne i nie planuję restartów, jak jedną osobę rozłączy.

Zapisów też żadnych za bardzo nie widzę, bo jak bez tabel z punktami, to nie wiem po co. Założenie jest takie, żeby się pościgać w dobrym towarzystwie, bez większej spiny (ale z szacunkiem dla innych kierowców) i pobawić rzadziej wybieranymi samochodami, często na egzotycznych torach.

Co myślicie o takiej zabawie? Jutro skonsultuję z żoną kiedy mam czas :sprzatam:i w piątek - albo bardziej sobotę byśmy spróbowali pierwsze podejście, jeśli będą chętni.

EDYCJA: Ups, miało być w dziale Online (jakby się przyjęło, to by można zrobić osobną sekcję w tej grupie), a nie w GT3.

Edytowane przez SeaAngel
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 okr? a co tak nie tracic czas na qual?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeniosłem do  działu Fun RACE ;)

Co do reszty treści co proponuje @SeaAngel to może warto spróbować, Liga w Tygodniu powstała bo było wiele głosów żeby taką zrobić ,a teraz nikt z tych osób nie zagląda do tej ligi LOL :zapytanie: baaa nawet jednego wyścigu nie pojechali co niektórzy , i weź chciej zrobić dobrze a wychodzi jak zwykle  :0dash2: .  Tez już jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać czy jednak wybór środy był dobry jak widać chyba jednak nie. Z tego co pamiętam to w Pcars 1 jeździliśmy w piątki przez jakiś czas i było sporo ludzi ,więc może lepiej przenieść ściganie BTCC na piątek, a może auto nie pasuje i zrobić jak proponuje Angel ?  MaXyM ma racje przy wyścigach 10 min chyba nie ma sensu robić kwalifikacji. 

Może zrobić BTCC jeden wyścig 15/20 min i kolejny 15/20 min  np Grupa 5 lub GTE, i kolejny GT1 ten sam przedział czasu , wtedy w godzinę były by 3 lub 4 wyścigi ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwali ma sens, przynajmniej tor można zobaczyć. Skoro tory mają być egzotyczne to nie widze pierwszego zakrętu w takim wyścigu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy takiej frekwencji obawiasz się o pierwszy zakręt :45chill: :0LOL: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł fajny i warty wypróbowania.Jeśli mają to być egzotyczne tory,to zapewne dowolnie wybrany samochód,czyli taki jaki ktoś chce.W tygodniu w środy o 21-szej jest liga BTCC,ale w niej frekwencja kiepska(pierwsza runda BTCC i było nas więcej). Wczoraj (08.11.2017),była 2 runda BTCC na Cadwell Park i były tylko 4 osoby,bo więcej nie mogło przybyć.Nie wiem ile osób zostało na wyścig(treningu nie było,od razu kwalifikacje,po których odpuściłem sobie tą rundę) i czy wyścig się odbył.Odnośnie pomysłu @SeaAngel może warto coś egzotycznego spróbować nawet w ten piątek wieczór godzina 19 lub 20 lub sobota wieczór godzina 19 lub 20,wtedy będzie więcej osób chętnych pojeździć i przetestować się przed niedzielną rundą GT3 lub pojeździć w miłym towarzystwie.

Co do ligi BTCC niech zostanie tak jak jest,jeśli frekwencja będzie kiepska,to albo zawieszamy ligę BTCC ,albo przenosimy ją na inny dzień(to tylko takie moje zdanie)/

Edytowane przez lukcio34
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SeaAngel pomysł dobry, ale czy wypali to trzeba czasu :)

W takim razie śmiało można zamknąć ligę BTCC i tyle.. 

Druga sprawa jeśli załóżmy, że pt wypali (sb wątpię, kiedyś śmigałem w różnych ligach piątkowych i było sporo ludzi :)  sb hmm imprezy itp.) to w przyszłości można śmiało odpalić ligę.. powiedzmy liga miesięczna czyli 4 wyścigi, tabelka itp. Nowy miesiąc nowa liga itd. :) Wiadomo wszystko wyjdzie w praniu :) SeaAngel działaj...!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli jednak próbujemy pomysł @SeaAngel z wyścigami na egzotycznych torach dowolnie wybranym samochodem(każdy jedzie takim samochodem jakim chce) i dobrze jakby z tym spróbować już jutro  jak by się udało :) (nie wiem czy juro piątek 10.11.2017 to dobry pomysł) i trzeba ustalić o której godzinie oraz ile osób by się pojawiło na Discord i w samej grze.Ale w tym wszystkim pozostaje zakładanie pokoju i czy tym którzy się pojawią uda się dołączyć do gry.

Co do ligi BTCC proponuję(jeśli to możliwe) zrobić ankietę decydującą czy nadal ciągniemy tą ligę,czy całkowicie zawieszamy z racji niskiej ilości osób,bo środa wieczór to chyba dla niektórych niezbyt odpowiedni dzień na ligę BTCC.

Edytowane przez lukcio34

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja postaram się być na kolejnych BTCC w środę o 21:30 

tylko ze ja to na Wi-fi i pokoju lepiej żebym nie stawiał hehe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, to że każdy weźmie inny samochód to trochę nadinterpretacja, ale myślę, że jak jest taka wola, to i te warianty możemy przećwiczyć.

Co do kwali - tak jak napisał L-Torch. Chodzi bardziej o poznanie toru, samochodu, czy nawet czas na zrobienie siusiu lub restartu kompa, bo wiele problemów technicznych wyskakuje, a każdemu coś innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wśród najbliższych planów:

• historyczne trasy + auta
  • tory i samochody uliczne
  • przegląd (jak się uda) wszystkich aut z klasy GT4
  • prototypowo i eksperymentalnie
  • załamanie pogody nad wyspami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problemy techniczne jak zawsze. Ludzi za dużo nie było, ale to pewnie też wina tego, że w ostatniej chwili dałem ogłoszenie. Ogólnie było śmiesznie. A owal na Monzy to działo szatana!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz