sebaws

Wnioski o Kary i incydenty na torze GT 1 EURO SERIES

Topic will be automatically unlocked at 22:00

50 postów w tym temacie

Tu proszę składać wnioski o kary po GP.

mercedes.jpg

Czas na złożenie wniosku: 48 H

Informacje o podjętych decyzjach będą ogłoszone najpóźniej do soboty  23:59 czasu PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłaszam wniosek na Mietka za tę sytuację z dublowaniem. Zgłaszam dlatego że czasem warto pomyśleć na torze za nim wpadnie się na pomysły takie. Do rzeczy jesteś 3 kółka za liderem do końca 12 minut   i wtrącasz w walkę między mną a Sylwestrem o 3 miejsce. Pierwsza sytuacja popełniam błąd przelatuje Sylwek i wiem że jesteś tam Ty i w tym momencie blokujesz mi możliwość wskoczenia odrazu za Sylwka bo tam     właśnie jesteś Ty 

Screenshot_20171120-171201.png

Następny moment .  Uniemozliwiasz mi przejazd optymalną linią bo znowu Cię tam mam Mieciu. 

Screenshot_20171120-171211.png

Wiem że byłeś po boksie  i miałeś świeżą  gume .Zapewniam Cię że puścił bym Cię jak Oldboya w  poprzednim evencie. Ale tu i teraz to powinieneś odpuścić tym bardziej że z nikim już nie walczyłeś. Daję ten wniosek bo ostatnimi czasy zauważyłem że przybywa incydentów z udziałem dublujących. A tu film 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorę na klatę sorry za akcję.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam podobna sytulacja miała miejsce z  Darkmanem , włączył się do walki gdzie jechało 5 aut sznurkiem 

Nie wnioskuje o karę,  chce tylko zwrócić uwagę na problem Niebieskiej Flagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, sebaws napisał:

Zgłaszam wniosek na Mietka za tę sytuację z dublowaniem.

Moją ocenę sytuacji wyślę organizatorowi na pw. Mam jednak uwagę do Seby. To, co zobaczyłem na Twoim filmie od 1:36:10 nie jest tym, co chciałoby się oglądać, a tym bardziej w wykonaniu organizatora. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Gebskyt napisał:

Witam podobna sytulacja miała miejsce z  Darkmanem , włączył się do walki gdzie jechało 5 aut sznurkiem 

Nie wnioskuje o karę,  chce tylko zwrócić uwagę na problem Niebieskiej Flagi.

Podaj jakis konkret to Ci powiem co sie dzialo bo byly przynajmniej 2 takie sytuacje w R2 i zawsze na koncu puszczalem tych co mieli lap do przodu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co by nie było nie atakujesz na niebieskiej fladze jak przed Tobą jedzie 5 aut w kolumnie ( zaatakowałeś dość ostro w 2 sektorze na pierwszym w lewo od środka koło 22-25 lapa, wjechales pomiędzy mnie a Sienia późnej cię wyniosło za Mercedes Arena i mogłem dopiero Cię wyprzedzić ale reszta już mi odjechała

To tak tylko na przyszłość bez spinki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Gebskyt napisał:

Co by nie było nie atakujesz na niebieskiej fladze jak przed Tobą jedzie 5 aut w kolumnie ( zaatakowałeś dość ostro w 2 sektorze na pierwszym w lewo od środka koło 22-25 lapa, wjechales pomiędzy mnie a Sienia późnej cię wyniosło za Mercedes Arena i mogłem dopiero Cię wyprzedzić ale reszta już mi odjechała

To tak tylko na przyszłość bez spinki ;)

Sprawdze wideo wieczorem i dam znac bo pamietam puszczanie Popiolka gdy dogonilismy ekipe na jego okrazeniu i mu oddalem pole zeby walczyl oraz w T1 po linii start/meta gdzie Mietek naciskal walczac ze mna na tym samym lapie a tego przypadku nie. 

Bez obaw, spiny nie ma ale lubie miec klarowne sytuacje a i wartosc edukacyjna zawsze idzie za takim sprawdzeniem nie tylko dla glownych zainteresowanych :-]

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poproszę o ocenę sytuacji z początku R2, gdzie dostałem w tyłek i mnie obróciło. Film od Sienia 1:08.22-1:08.34.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety nie mam powtórki zapisanej. W każdym razie Gelu (P8) i Mieciu (P9) zaliczają spiny w zakręcie, Diego (P10) hamuje przez to trochę na Mietku, ja (P11) chcąc uniknąć wjechania w Diego ostro hamuję, Pioniu (P12) już nie daje rady i uderza mnie w tył obracając mnie o 180.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to klasyczny incydent wyścigowy. Zdarzenie nie wynikające z czyjegoś przekroczenia przepisów i taki werdykt podam organizatorowi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak też mi się wydawało, ale wole się dopytać tych co się znają. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Darkman133 napisał:

Sprawdze wideo wieczorem i dam znac bo pamietam puszczanie Popiolka gdy dogonilismy ekipe na jego okrazeniu i mu oddalem pole zeby walczyl oraz w T1 po linii start/meta gdzie Mietek naciskal walczac ze mna na tym samym lapie a tego przypadku nie. 

Bez obaw, spiny nie ma ale lubie miec klarowne sytuacje a i wartosc edukacyjna zawsze idzie za takim sprawdzeniem nie tylko dla glownych zainteresowanych :-]

Sprawdzone i z mojej perspektywy wyglądało to tak:

- goniłem ekipę która miała lap do przodu 

- złapałeś się między mnie a Sienia bo właśnie z pitu wyjechałeś który ja miałem przymusowo wcześniej

- jesteście po kraksie w nawrocie i wygląda na to że pokiereszowało tam Gelunino ale wraca przed Ciebie

- ja atakuje bo jestem szybszy a robię to ponadto dlatego, że jest połowa wyścigu i zakładam że cała ekipa przede mną zjedzie lada chwila i nadrobię trochę strat

- niestety po wyprzedzeniu Ciebie okazuje się że Gelunino ledwo na nogach stoi i masakrycznie mnie spowalnia (w tym miejscu mogłeś poczuć irytację że się wpieprzyłem, rozumiem) i jak widać zjeżdża do boksu. Gdybyś Ty był za nim zblokowałby identycznie Ciebie

- ja nie wypadam jak pisałeś tylko zostaje szerzej bo to najlepszy moment żeby na tak niskiej prędkości pozwolić Ci się wyprzedzić czysto po wewnętrznej. Przez to wyhamowanie Gelunino nie było już sensu zostawać przed Tobą. Niebieska flaga, jedziesz śmiało. 

Konkluzja: nie spodziewałem się sytuacji z Gelunino przy ataku na Ciebie bo spokojnie bym Cię za sobą pociągnął gdyby dystans się między Tobą a mną utrzymywał. Jakbyś mnie doskakiwał to bym Cię puścił. Dokładnie tak się stało z Popiołkiem. On był bodajże 7 ale trzymaliśmy równe tempo. Gdy doskoczyliśmy do ekipy z 6 i 5 pozycją wówczas go puściłem aby mógł walczyć ze swoimi ;-)

Niemniej przepraszam za ewentualną frustracje. Intencje były czyste. Gdyby ktoś z jeszcze większym doświadczeniem się wypowiedział jak by to w realu mogło zostać przez sędziów zinterpretowane to chętnie się dowiem. 

Film z akcji:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem w R1 ale po przekręceniu się serwera na R2 zniknęło. Szlag mnie trafia że raz włączone nie zostaje na zawsze tylko co auto, co trasa, co sesja, to trzeba aktywować na nowo :-( dlatego mam strzałki i spottera w razie takiej awarii. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, dobra porada, też z tym miałem problem w trakcie wyścigu. Rozumiem, że jak ustawimy na lekkie to wtedy zostanie to zapamiętane i poprawny widok (lusterko) będzie dostępny na starcie bez dodatkowych kombinacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostało 3 sędziów głównych a o to ich decyzję 

Sylwester - DSQ z R 1 za mikrofon

Catani -( minus 1 pkt) za mikrofon

Mietek - ( minus 5 pkt ) stosunkiem głosów 2:1 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tor SPA, Wyścig nr 1. Wniosek o kare dla Gabrielo. 

Najpierw kolega wypada poza trase wiec ja podejmuje atak. Gabrielo wraca na tor bez rozeznania czy nie powinien przepuscic i mamy kontakt,  przy czym Gabrielo utrzymuje pozycje. W kolejnym zakrecie wynosi go ponownie, ja juz w tym czasie wyprzedzam wewnetrzna przyklejony do kraweznika a Gabrielo wjezdza we mnie i znowu kontakt. 

W efekcie aerodynamika uszkodzona i max speed to 260km/h czyli jakies 20km/h mniej niz normalnie. Spadam na ostatnią pozycję. 

Film z akcji:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wina Gabrielo ewidentna.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No nie twierdzę inaczej.Moja wina i kara się należy :( Małe zdarzenie w domu na początku wyścigu mnie rozkojarzyło i tak to się właśnie kończy jak się nie jest skoncentrowanym na tym co trzeba.

Edytowane przez gabdob
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich. Niestety muszę złożyć wniosek na sylwestra za wyścig R1 i słynny karambol który wszyscy doskonale pamiętają. Wystartowaliśmy, zakręt w prawo (czysto przejechany) i grzała prosto do szykany dostałem strzał w prawy bok co poskutkowało wyrzuceniem mnie na lewą stronę toru i utratę kontroli nad autem co poskutkowało trudnym powrotem na właściwy tor. A to co potem było to teksańska masakra piła łańcuchowa. Wyścig zakończony totalna porażką. utrata punktów. Nic dodać nic ująć. Byłem na overlapie przed szykaną. Sylwek powinien odpuścić gaz i próbować mnie dorwać później. Niestety tak się nie stało i o to mam pretensje do Sylwka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja składam wniosek na Errora za zignorowanie niebieskiej flagi która pojawiła mu się w szykanie bus stop mimo tego pojechał i w konsekwencji popełnia błąd w Rouge i ja dostaję rykoszetem i z P2 spadam na P7 bo uszkodzenia samochodu są tak duże że nie da się jechać,a tłumaczenie że jechał swoim tempem nie przemawia do mnie więc to wy zdecydujcie i podejmijcie decyzję 
Film

Moment w którym otrzymał informację o tym że zbliża się szybszy kierowca 
24167408_1694208013982747_285047497_o.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.