SeaAngel

Fun race - "Drogówka"

27 postów w tym temacie

Piątek (17.11), 19:30

• Najpierw udamy się na wyspy, gdzie BAC użyczy swój kultowy bolid drogowy, abyśmy mogli pościgać się w malowniczym Bannochbrae. Kwalifikacje 15 minut i wyścig 15 minut.
  • Następnie przeskoczymy na drugą stronę kanału, aby przejechać się pełnym wdzięku wybrzeżem Azure Coast w oczywiście francuskim samochodzie Renault Megane 275 (od razu wyścig, bez treningu i kwalifikacji)
  • Kto zdąży na samolot, ten na pewno doceni uroki California Highway, gdzie będzie na nas czekał Ford F-150 RTR (od razu wyścig, bez treningu i kwalifikacji)
  • Na koniec cofniemy się w czasie (zarówno o tydzień, jak i o wiele lat) i miejscu, aby więcej niż 1 osoba mogła dostąpić tej przyjemności ukończenia wyścigu na historycznej wersji toru Spa. Mam nadzieję, że aktualna (drogowa) wersja Forda GT okaże się szczęśliwsza od modelu z MKIV. Kwalifikacje 10 minut, wyścig 10-15 minut.
  • Jeśli nadal będą chętni, to oczywiście pośmigamy coś dalej.

ZAPRASZAM

Edytowane przez SeaAngel
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem ostatni  było super! I na pewno zawitam na kolejny  :drivingauto:  Znów przygotowałeś ciekawy tour!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wołajcie kolegów, wujków i babcie. Drogi są, żeby po nich jeździć, a nie żeby były puste :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawitam i pośmigam na tyle ile potrafię :)

Ciekawe tory i auta :) Podoba mi się tor Azure Coast. Czy ten tor jedziemy całą jego wersję,tą która ma 97 zakrętów,jeśli nie pomyliłem torów i pisze o zupełnie innym torze niż Azure Coast?

Co do wyścigów na wybranych torach jedziemy tak,by ci co nie jeżdżą za dobrze nie zostali z tyłu,a ci lepsi nie wystrzelili do przodu po to tylko,by jak najszybciej i z  jak najlepszym czasem ukończyć wyścig w określonej liczbie okrążeń(tory z okrążeniami) lub przejechać tor,by na mecie zająć jak najlepsze miejsca.Jedźmy tak by nie było lepszych i gorszych,mimo,że to tylko fun race :):):)

Nie każdy jeździ na posiadanej kierownicy jak zawodowy kierowca wyścigowy :)

Edytowane przez lukcio34

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azure Coast i California Highway to długie, kręte tory na jeden przejazd, a nie pętle jak tory wyścigowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie ciekawie takim kolosem się przejechać jak  Ford F-150 RTR ;) I to na tak długiej trasie :zwyciestwo: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś czuję,że niezła jazda będzie na Califiornia Highway w Ford F150 RTR(jeśli komuś uda się przejechać ten tor w tym samochodzie),bo jak to jest się ścigać takim pikapem jakoś sobie tego nie wyobrażam.Do tego zabawa też będzie w samochodzie BAC na tym drogowym szkockim torze Bannochbrae(ciekawe jak wszystkim będzie się jeździć BAC :)  zbliżonym do austriackiego KTM)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo prawdopodobne, że też się zjawię dziś, ale z oculusem na głowie :D :0dance3:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Mariusz B napisał:

uuu , pożyczony ,czy kupiłeś?

Pożyczony ;) Oculus Rift DK2 tylko Full HD. Parę lat temu już go miałem, ale skonfigurowanie tego to nie na moje nerwy.. także przeleżał długi czas nie ruszany. A teraz jakoś pomyślałem czy kolega nie pożyczy znowu bo prawie każdy to używa i zachwala :D także mam znowu jedna aplikacja i google gotowe fajnie, że steam dużo ułatwia :upup:

Wrażenia raczej nie do opisania.. trzeba zobaczyć na własne oczy.. inne granie.. 3 x lcd może iść do domu babci ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może fajne ale nie dla każdego, ja spróbowałem i po 15 min miałem dość, jeszcze po tym z kilka godzin czułem się nieswojo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mariusz B napisał:

Może fajne ale nie dla każdego, ja spróbowałem i po 15 min miałem dość, jeszcze po tym z kilka godzin czułem się nieswojo.

Oczopląsa dostałeś ? :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś jak by choroba morska, lokomocyjna, chociaż pawi nie puszczałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie to jeszcze rozdzielczość w tych wszystkich ustrojstwach odstrasza... i dobrze, bo i tak już tyle hajsu w zabawki poszło, że strach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie rozdzielczość... ale 4k i 8k to już chyba do zaakceptowania :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4k, 8k i jaka karta to pociągnie lol.

Jak już teraz przy 2k trzeba porządny sprzęt

A tak z innej beczki, jak było wczoraj na fun race??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku 6 osób, na ostatnim wyścigu już 4. Fajnie, jakby jeszcze kilka przyszło. Nie wiem, czy sobota będzie lepsza?

Ogólnie chyba wszyscy zadowoleni. Ten pickup się grzeje powyżej 180° bez dzwona (przy domyślnym chłodzeniu i środku lata). Od przyszłego tygodnia od początku chyba pojedziemy bez uszkodzeń mechanicznych i bez możliwości zgubienia kół, bo w nieznanych autach i na nieznanych torach to o zderzenia nietrudno. @tomessi dostawałeś chociaż ostrzeżenia że masz zwolnić jak w Szkocji przelatywałeś pomiędzy tymi budynkami? Meganką pierwszy raz zrobiłem pełen przejazd na shifterze - nie powiem, ciężko się przestawić, jak cały czas się jeździło na manetkach bez używania sprzęgła. Zdarzały się i próby zmiany biegów manetkami bez użycia sprzęgła i próby hamowania sprzęgłem i absurdalnie przedwczesne dohamowania, ale było fajnie. Muszę kiedyś więcej poćwiczyć. A Ford GT chyba po raz kolejny dołączy do moich ulubionych aut dzięki nowej wersji.

Edytowane przez SeaAngel
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy dostawałem kary.. jakoś nie zwracałem uwagi na to ;) ale bez przesady, że tam nie można tak ciąć.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz