lukcio34

Odnośnie ligi BTCC i GT3 w Project Cars 2

9 postów w tym temacie

Nie wiem czy to będzie dobre,by spróbować zrobić coś co zdecyduje o przyjęciu do ligi BTCC(tutaj nie wiem czy przyjmowanie będzie dobrym pomysłem i nie chodzi o zapis do ligi z wyborem auta) oraz GT3(tu by się przydało przyjmowanie do ligi,ale nie w formie zapisu,wyboru auta i to wszystko). Może zrobić takie tzw.kwalifikacje,czyli np:na wybranym torze(tor ustala i wybiera osoba która zajmie się przyjmowaniem do wybranej ligi) jazda na czas lub coś innego i wtedy decydować czy dana osoba nadaje się do uczestnictwa w danej lidze,czy umie odpowiednio jeździć autem wyścigowym TC(Touring Car) i autem GT3.Obecnie po wyścigach ligowych pojawiają się(lub nie ma) posty odnośnie kar dla danych graczy za ich jazdę podczas kwalifikacji jak i samego wyścigu.

To co napisałem jest wyłącznie do rozmyślenia i zastanowienia się czy coś takiego miało by jakiś sens.

Nie wiem czy po tym co napisałem co będzie z tym postem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy to ma sens jeżeli w ligach jeździ max 12-15 osób, co innego jakby był 30 i więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak rozumiem chodzi o jakość a nie ilość. Może czas w TT? Dajmy na to WR + 5 sek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, AjsHDP napisał:

Nie wiem czy to ma sens jeżeli w ligach jeździ max 12-15 osób, co innego jakby był 30 i więcej.

Też jestem przeciw przy takiej liczbie osób. Dyskusja rozpoczęła się z powodu powolnej jazdy Bananosa... ale best lapa on wcale nie miał tak złego. Bez szału, ale też bez tragedii, a przypuszczam, że jakby chciał, to spokojnie by ten czas poprawił. W takich przypadkach to niewiele by zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapowiadam zmiany - Po wyścigu bedzie mozna zgłaszać incydenty - Konkretne kolizje itp. będą skutkować karami pkt/przeniesieniem np. z gt3 do ligi btcc. (przykład bananosa) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko czy bananos będzie mieć czas na jazdę w btcc bo to nie jest oczywiste.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie każdy ma czas w środę wieczorem o 21:00 na ligę BTCC,bo tam  niestety jest kiepska frekwencja..Lepszym pomysłem było by zawieszenie startu na kolejnym wyścigu GT3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@lukcio34 jeżeli chodzi o godzinę to na następny weekend ulegnie ona zmianie na 19 lub 20. ;)

A to 2 - poinformujemy o konsekwencjach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz