lukcio34

Zakup nowej kierownicy do Project Cars 2

28 postów w tym temacie

Jeśli piszę w nieodpowiednim dziale to przepraszam.Najwyżej mój post zostanie przeniesiony do odpowiedniego działu.

Zastanawiam się nad zakupem nowej kierownicy do grania w Project Cars 2 i inne gry pozwalające na granie na kierownicy.Odnośnie zakupu nowej kierownicy zastanawiam się nad kierownicą Thrustmaster TMX(nie wiem czy ta kierownica jest wspierana przez grę Project Cars 2). Zanim zdecyduję się na ewentualny zakup nowej kierownicy zastanawia mnie jedno czy kierownicę Thrustmaster TMX zamontuję na stojaku Wheel Stand Pro V2(taki stojak posiadam,używałem ze starą kierownicą i nie chciałbym kupować nowego stojaka do nowej kierownicy,tylko używać ten który posiadam,jeśli jest to możliwe)

Czy warto kupić kierownicę o jakiej piszę,będzie dobra do Project Cars 2 oraz innych gier w których grać mogę na kierownicy i jak ją ewentualnie zamontować do stojaka Wheel Stand Pro V2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dasz radę zamontować do tego stojaka. Tmx ma taką klamre do mocowania do stołu i tym podobnych i ta klamrą dociśniesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz mam poważny dylemat czy kupić kierownicę Thrustmaster TMX(na razie wstępnie zastanawiam się nad zakupem) i czy rzeczywiście kierownicę zamontuje bez problemu do posiadanego stojaka Wheel Stand Pro V2 przy pomocy klamry do mocowania kierownicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamontujesz bez problemu, thrustmaster ma dobry patent na ten docisk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kierownica Thrustmaster TMX zamówiona.Teraz oczekiwanie na kuriera z paczką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kierownica Thrustmaster TMX zamówiona.Teraz oczekiwanie na kuriera z paczką.

Kolego daj znac jak ona sie sprawuje bo cena dosc atrakcyjna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest bardzo dobra kierownica ,baaa jest lepsza od droższej logitech G29/920 , minusem jest to że w wersji podstawowej nie ma za dobrych pedałów (ja jeżdżę na nich drugi rok i mi tam nie przeszkadzają jakoś mocno idzie się przyzwyczaić a jak nie miałeś doczynienia z porządnymi pedalsami typu Fanatec Elite lub podobne to bez znaczenia większego zawsze kiedyś można dokupić lepsze pedały) więc jak chcesz mieć 3 pedały (ze sprzęgłem) i lepszym hamulcem (conical brake mod) to warto się rozglądać za wersją oznaczoną PRO jest droższa ale i tak wychodzi taniej jak kupowanie kiery i pedałów osobno.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest to samo t150 i tmx . różnice są kosmetyczne inna obręcz i zakres obrotu , t150 ma 1080 stopni a tmx 900. Imo 900 jest wystarczające do grania we wszystkie gry wyścigowe.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kierownica super naprawdę polecam. Ten pedał hamulca nawet nie jest taki zły stawia opór jco ma symulować prawdziwy. Po 2h grania na ustawach Marka B. (Inny post) juz widzę poprawę w wynikach. Jedyne co ręce i nogi trochę czuje zmęczenie. Teraz musze poprzestawiać w pokoju trochę.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy wy tez macie takie bardzo lekkie piski kierownicy tmx przy bardzo lekkich i wolnych skretach na boki? Bo jest to troche wkurzajace. Slysze to mimo sluchawek. Nie pamietam czy byly wczesniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, jeżeli pomimo słuchawek je słychać to naprawdę muszą być głośne. ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, jeżeli pomimo słuchawek je słychać to naprawdę muszą być głośne. ..

Nie tyle glosne co dosc wysokie tony ktore przebijaja sie przez dzwieki z gry.

W Pc2 tegi nie slyszalem za czesto ale wczoraj zaczelem w dirta 4 grac i nagle sie zorientowalem ze to kiera jak na prostych delikatne kontry dawalem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może FFB jest bardziej intensywny w Dirt i to słyszysz dźwięk zębatek bo w tej kierce jest mechanizm tak jak by hybrydowy zębatki połączone z paskami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok ale kiera wylaczona z pradu i od lapka i przy lekkich skretach jest ten dzwiek poczekam jak beda sie nasilac oddam na gwarancje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo tak w kierach na zebatkach słychać troche przy kreceniu nawet na sucho. Spytaj tych co maja dfgt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo tak w kierach na zebatkach słychać troche przy kreceniu nawet na sucho. Spytaj tych co maja dfgt

Czyli ten typ tak ma spoko dzieki za odpowiedz. Juz sie zastanawialem czy trafilem na kiepski egzemplarz. Podkrece dzwiek i juz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam zawsze polecam Thrustmastera RS500 kompletny zestaw plus można go rozbudować czy o inny wieniec kierownicy czy o skrzynię w układzie H itd kawał dobrego hardweru.

Sam aktualnie dodałem wieniec F1 od ferrari i zestaw  na razie  super do zabawy na różne okazje :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, arka97garaz napisał:

Ale do tej też będzie pasować kiera od F1

tak będzie więce kierwonic pasują do 300 i 500 thrustmastera 

tak to z tyłu wygląda plus jest jedna mała śrubka i przykręcasz czymś w rodzaju naby do silnika kierownicy obudowy

tf1005.jpg

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dawaj 500 rs thrustamstera podziała i na PC i PS4 i ma naprawdę kozak zestaw pedałów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz